18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
s................o 2011-07-05, 0:03 11
Większość Polaków kocha Rosję, co więcej nawet ją pierdolą!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-05, 4:43 18
Wolę Ruskich niż jebanych szwabów.
Zgłoś
Avatar
D................u 2011-07-05, 12:54 35
O chuj Ci chodzi, że tak grzecznie zapytam?
Rosjanie to przeważnie wspaniali ludzie. Tylko władze im się trafiają nieprzyjemne.
A Ty oczywiście opierasz całą swoją wiedzę o świecie na stereotypach. GL & HF.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-07-05, 13:57 9
@up
"Nie wiadomo, z jakiego powodów znienawidzony prze Polaków" Nie o stereotypy a o historię tu chodzi. Snyrgal wypowiadając te słowa utwierdził mnie w przekonaniu, że jest idiotą.
Zgłoś
Avatar
A................h 2011-07-06, 0:31 1
blizej nam do kacapow jak do szwabow czy innych pedalow.... niestety taka prawda. A dupy faktycznie ladniejsze od tych turko niemek. nie ma browara, bo chuj mnie strzelil.
Zgłoś
Avatar
dzidokAK47 2011-07-06, 7:40 4
Zabory, wspólna inwazja na Polskę razem z hitlerem w 39, okupacja po II wojnie, "likwidacja" polskiej inteligencji, a na forum pytają o co chodzi, przecież fajne mają dupy ??? No to fapujcie przy gwieździe czerwonej.
Zgłoś
Avatar
galonim 2011-07-06, 8:40 6
Austriacy, Szwedzi, Czesi, Węgrzy, z takim podejściem pół europy powinniśmy nienawidzić "bo nas bili"
Zgłoś
Avatar
mateuszwolf5 2011-07-06, 9:28 5
kilka powodów do nienawidzenia rosji by się znalzło. Ale raczej władz niż ludzi.
Zgłoś
Avatar
D................u 2011-07-06, 11:25 7
W historii Polski mamy bitki z każdym naszym sąsiadem. Mamy przez to nienawidzić wszystkich dookoła?
Zgłoś
Avatar
Zdrojak 2011-07-09, 0:22 6
Kurwa odzywają się dzieciaki co poczytały trochę wikipedi i myślą, że są genialne. Pouczylibyście się historii poczytali książki, a nie "bliżej nam do kacapów". "nienawidzić "bo nas bili"" Ty se chyba jaja robisz, z tymi, których wymieniłeś, jasne mieliśmy problemy i tyle, a Rosjanie MAJĄ NAS W DUPIE, nie zależy im na przyjaźni z nami, im nie zależy na przyjaźni z nikim. Czemu? Bo nie musi im zależeć, są na tyle potężni, że nie musi. Oni od zawsze próbują nas wydymać i mam kurwa nadzieję, że to zrozumiecie bo nie chcę być przez nich jebany setny raz z rzędu.
Zgłoś
Avatar
D................u 2011-07-09, 11:07 85
O czym Ty, człowieku pierdolisz? Mylisz politykę (w której przyjaźń nie istnieje, to jakiś absurd) ze zwykłymi ludźmi. Nergal jeździ do Rosji grać koncerty dla zwykłych ludzi, którzy z polityką Rosji mają tyle wspólnego, co ja z drogimi autami, a wy na siłę wpierdalacie tu politykę.
Rosjanie, to normalni ludzie, jak ja i Ty. To, że urodzili się nie po tej stronie Bugu, nie sprawia że są skurwielami. Dorośnijcie w końcu, bo zachowujecie się jak, nie przymierzając, Kaczyński.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-07-09, 19:58
Mi nie zależy na przyjaźni z bolszewikami czy szwabami, dlatego uznaje ich za wrogów by jak to Zdrojak ujął znów nas nie wydymali. A jak oni będą nas nienawidzić to dobrze przynajmniej będziemy wiedzieć na czym stoimy .
Zgłoś
Avatar
Zdrojak 2011-07-09, 23:05
No odsunąłem się trochę od tematu i skomentowałem bardziej użytkowników. Przyznaję Ci rację w tym ,że to jednak też normalni ludzie i mi właśnie chodziło o politykę, a że komentarze były o stosunku do kraju to jednak z polityką to jest niemało związane, bo jednak to czy obywatele innego państwa mają zaufanie do właśnie tej przykładowej Rosji to jest to jednak też na rękę politykom Rosyjskim.
Zgłoś
Avatar
s................o 2011-07-10, 12:23 1
@up
"...co ja z drogimi autami"
Prawie jak Kazik. Tata dilera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie