18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
masafahi 2012-08-02, 12:44 23
O proszę, ilu tu obrońców prawdziwego patriotyzmu nagle Żałośni są Ci, co krzyczą, ale i Ci, którzy teraz ich nazywają hołotą... Teksty typu: "Tych, co gwizdali, powinno się wsadzić do obozu", zaprzeczają same sobie i świadczą o pokurwieniu autora... Skoro broni weteranów wojny, to nie powinien zachwalać zbrodniczych metod Hitlera. Kaczyński honorował weteranów -źle, bo nie powinien rozgrzebywać historii, Tusk ucina emerytury tymże weteranom - ok, Ktoś gwiżdże podczas obchodów rocznicy, to już głupi chuj, bo obraża coś co i tak macie w dupie... Marsz niepodległości- zły, bo się katole zbierają i robią bydło, ale rocznica powstania- ok, bo jest show, jest Tusk, jest minuta ciszy, się stoi, ogólnie fajnie, bo na 9gag-u było, więc jest szpan... Mam jeszcze jeden przykład, ile osób zarzekało się, że "jebać ruskich" na euro i ilu mówiło, że my im pokażemy, a z drugiej strony narzeka na kiboli i narodowców? Bądźmy szczerzy, większość ma to w dupie, ale konformizm w obecnej Polsce jest tak powszechny, że ludzie nawet nie wiedzą jak bardzo są manipulowani... Jęśli ktoś jeszcze czyta, to dodam, że wielu weteranów było pod pałacem prezydenckim i modliło się za osoby, które zmarły w Smoleńsku. Wtedy się ich wygwizdywało, a dziś się ich broni... Widzicie ten paradoks? Może ktoś się opamięta, a może jeszcze bardziej mu odbije...

Na koniec, sztandarowe : Nie jestem katolem, ani pisiorem, więc mnie nie wrzucajcie do jakiegoś wora, razem z fanatykami.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-08-02, 12:51 28
bloodwar napisał/a:

[...]skoro przez 50 lat my, jako Naród, woleliśmy u władzy komunistów od prawicowców należy to uszanować...


Ja pierdole... Skąd ty się urwałeś idioto? Że niby my Polacy CHCIELIŚMY socjalistów u władzy?

#temat
Ten stary dziadzio nie powinien wypowiadać się na sprawy bieżące...
Jeszcze mało brakowało a chlapnął by że Kiszczak i Jaruzelski są niewinni i nie wydali rozkazów strzelania do cywili a wojska ZSRR gotowały się do ataku...

"Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"
Zgłoś
Avatar
njus 2012-08-02, 12:52
Co to kurwa ma byc ze jak klikam pokaz komentarze to za kazdym razem wyskakuje mi jakas reklama!?!?!?
Zgłoś
Avatar
kamikazepl 2012-08-02, 13:06 3
"Naród wspaniały tylko ludzie kurwy"
~ J. Piłsucki
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-02, 13:12 20
kamikazepl napisał/a:

"Naród wspaniały tylko ludzie kurwy"
~ J. Piłsucki



Józef Piłsudski
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-02, 13:12 50
kamikazepl napisał/a:

Piłsucki



Byle do końca wakacji, nie?
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-08-02, 13:13 2
@kamikazepl
PiłsuDSki debilu
Zgłoś
Avatar
weless 2012-08-02, 13:23 10
Hitler robił z nas bohaterów, tusk kaczyński i komorowski robią z nas gówno.
Szkoda mi tego dziadka, który nie rozumie że walka o wolną Polskę i istnienie narodu trwa nadal, tylko innymi metodami
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-08-02, 13:26 1
Gardzę czerwoną zarazą ale te słowa tutaj były głęboko nie na miejscu...
Tak w ogóle co za banda pustaków się tak darła, bo ciężko mi uwierzyć że to wyszło z ust PISowców, ONR lub Legii
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-02, 13:28
Pan Mularz napisał/a:

Większość tutaj widzę nie załapała do kogo te słowa były kierowane



Widzisz, większość załapała. Czy jednak naprawdę uważasz, że to ich w jakikolwiek sposób usprawiedliwia?
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-08-02, 13:28
Wielki szacunek dla Pana Zbigniewa - mam nadzieje, ze jego slowa zgasza chociaz na chwile to pseudopolskie bydlo.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-02, 13:31
Haha i gdzie się teraz pochowali Ci, którzy "jebią lewaków" ? okazuje sie że hołota to właśnie te prawaki spod znaku PiSs
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-08-02, 13:31 1
contracts napisał/a:

I co z tej niepodległości skoro teraz w tej "wolnej polsce" wszystko zostało sprzedane, a polak pracuje za grosze u francuza, niemca, itd. Miałbym walczyć za ten kraj? Za co, za tuska? za kaczyńskiego?



za wlasny dom i kraj glupia kurwo jak nie wiesz za co sie walczy tylko widzisz polityke to mozesz smialo wypierdalac na zmywak do anglii albo do niemiec na szparagi

debile pierdolone
Zgłoś
Avatar
Stachu14words 2012-08-02, 13:33 10
Cytat:

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.



Głupi to jesteś Ty, że nie potrafisz odróżnić które hasła do kogo były kierowane. Raz sierpem raz młotem było krzyczane na temat obecnej władzy i tylko gdy oni, czyli Tusk i Gronkiewicz-Waltz składali jakieś kwiaty czy chuj wie co oni tam robili. No co za baran.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-08-02, 13:35
weless napisał/a:

Hitler robił z nas bohaterów, tusk kaczyński i komorowski robią z nas gówno.
Szkoda mi tego dziadka, który nie rozumie że walka o wolną Polskę i istnienie narodu trwa nadal, tylko innymi metodami



jestes smiesznym idiota ktory by sie posral jakby mial walczyc i zabijac w imie wlasnego kraju wiec sobie kurwa znalazles pseudowrogow

Posralbys sie ""bohaterze"" gdybys mial byc na miejscu tego jak go nazywasz"dziadka"" wiec daruj sobie

Jebani krzykacze zaczadzeni glupota majacy co jesc i mogacy glosic co chca ...wiec pierdolony kretynie nie mow nic o walce o istnienie narodu jelopie osiedlowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie