18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
głodny_toster 2012-08-02, 11:38 65
"Czy to zrozumieliście"-wątpię Oni się słuchają tylko Jarka K.;/ Kurwa zero szacunku do poległych...zero kurwa:| Poglądy w dniu takiego święta powinno się schować w kieszeń.
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-08-02, 11:44 26
i pomyśleć, że ludzie walczyli za wolność tych matołów
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-02, 11:49 208
Patriotyzm polega przede wszystkim na miłości do własnej ojczyzny, znajomości jej historii i szacunku wobec bohaterów, którzy walczyli o to byśmy dzisiaj mówili po polsku, a nie "szprechali" po szwabskiemu.
I tego wszystkiego zabrakło...

A zabrakło dlatego, że ta jebana hołota pierdolonych debili urządziła sobie bojówkę antyrządową (najpewniej także - proPISowską) w tak ważnym dla WSZYSTKICH Polaków dniu...

Odchodzą ostatni bohaterowie II WŚ i zamiast jakoś w tych ostatnich latach ich życia pokazać, że walczyli o ideały, które się ziściły, te kibolstwo zajebane pokazuje, że ma wszystko w dupie...

Nie liczy się święto, tragedia sprzed lat, poświęcenie i heroizm zwykłych przecież ludzi, śmierć za własny kraj i pielęgnowanie tradycji.
Dla tego dresiarskiego bydła przychlastów zajebanych ważna jest walka z rządem (który nawiasem mówiąc został wybrany w demokratycznym głosowaniu...)

Rząd mamy taki jaki mamy, ale nawet jego przedstawicielom należy się minimum szacunku. Nie mówiąc już o szacunku do wojennych kombatantów, którzy wczoraj musieli się czuć naprawdę źle ...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-02, 11:54 9
Żołnierze II WŚ walczyli o wolność - także o wolność wyboru partii, rządu, wolność wyboru orientacji politycznej i wyrażania swoich poglądów politycznych, skoro przez 50 lat my, jako Naród, woleliśmy u władzy komunistów od prawicowców należy to uszanować... A dla debili - "prawdziwych Polaków" - gwiżdżących na obchodach oficjalnych uroczystości państwowych powinno się otworzyć jeszcze raz Oświęcim i w trybie natychmiastowym posłać do Bozi
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2012-08-02, 11:55
Każdy ma ich w dupie to krzyczą gdzie popadnie i czekają aż ktoś usłyszy.

Tylko, co oni krzyczą ?
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-08-02, 11:59 21
W naszym kraju nie było komuny tylko socjalizm, do jasnej kurwy!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-02, 12:00 8
Przydałoby się takie prawo, że w rocznicę powstania każdy Polak może legalnie odjebać fryca.
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-08-02, 12:02
nie chce mi się wypisywać ale powiem wprost ŻENUŁA .....
Zgłoś
Avatar
6Dark6Bartek6 2012-08-02, 12:03
@Dzoyo "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę"
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-08-02, 12:09 6
6Dark6Bartek6 napisał/a:

@Dzoyo "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę"



Tak kurwa "chołotę"... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-02, 12:13 7
fantomasik napisał/a:

"Czy to zrozumieliście"-wątpię Oni się słuchają tylko Jarka K.


Posłuchaj jeszcze raz tego co on mówił, i zastanów się czy abyh napewno Ty to zrozumiałeś.

A co do tej hołoty, niestety sporo jej na sadisticu, co widać po ilości piw które dostają jakieś skrajnie prawicowe, propagandowe filmy (hejt i wyzywanie od lewactwa proszę zacząć )
Zgłoś
Avatar
contracts 2012-08-02, 12:14 14
I co z tej niepodległości skoro teraz w tej "wolnej polsce" wszystko zostało sprzedane, a polak pracuje za grosze u francuza, niemca, itd. Miałbym walczyć za ten kraj? Za co, za tuska? za kaczyńskiego?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-02, 12:24 8
contracts,
Tusk nie będzie wiecznie wygrywał wyborów, a Unia Europejska może rozpaść się w ciągu 50-100 lat.

Polska przetrwa.
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-08-02, 12:44 42
Mi się wydaje, że po prostu krzyczący zostali źle zrozumiani. Większość tutaj widzę nie załapała do kogo te słowa były kierowane
Dziadek też gada głupoty.
Piszę to jako osoba postronna. Możecie się wyładować pisząc w moim kierunku swoje nędzne komentarze. Słowa hołoty nie robią na mnie wrażenia. Myślę jednak, że ta nieliczna, inteligentna część tego forum mnie zrozumie.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie