18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
sard 2020-09-28, 18:33 17
Jeśli widzę hindusów lub Da Silvów i sprzęt bardziej skomplikowany od kija do drapania po dupie wiem, że będzie coś odjebane na grubo.
Zgłoś
Avatar
WojtekN 2020-09-28, 18:57 3
sard napisał/a:

Jeśli widzę hindusów lub Da Silvów i sprzęt bardziej skomplikowany od kija do drapania po dupie wiem, że będzie coś odjebane na grubo.


Aż dziw że tyle tego tam mają.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-28, 19:15 5
Fizyka się kłania. Fizyka kłania się tak mocno, że aż jej w plecach coś strzeliło
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-09-28, 19:49 4
Każdy sadol wie z filmików, że ciężarówka postawiona na koła po tym jak odpoczywała na boku będzie miała ochotę gdzieś pojechać. Sadol uczy sadol bawi
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-09-28, 20:35
4:45 - jaki piękny kolor wody

Barnellini napisał/a:

Każdy sadol wie z filmików, że ciężarówka postawiona na koła po tym jak odpoczywała na boku będzie miała ochotę gdzieś pojechać. Sadol uczy sadol bawi



ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2020-09-28, 21:57 1
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



co do tego mają hamulce?
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2020-09-28, 21:58
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



Smutne czasy nastały, że ktoś o namiastce pojęcia o czymkolwiek nazywany jest już ekspertem. Wystarczy czasem zrobić coś wolniej, pomyśleć dwa razy, a nawet trzy i nie podchodzić bezkrytycznie do pomysłów swoich czy owych "ekspertów".
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2020-09-28, 22:01 3
6:17 ogarnął. Poczuł, że przechyla to od razu opuścił ładunek i obniżył środek ciężkości
Zgłoś
Avatar
kubol 2020-09-28, 22:33
Jak ja lubie ogladac tepybh chujow w akcji. Leci piwko.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-09-28, 22:35 1
plastic napisał/a:

4:45 - jaki piękny kolor wody
ale czy to znaczy, że wiesz jak temu zapobiec? bo zaciągnięcie hamulców mogłoby wzmocnić odbicie. sadol uczy, ale expertów z nas nie robi



Np podłożyć kłody pod koła aby nie odjechała po postawieniu w normalnej pozycji. Wyjebać ze dwie przyczepki piachu w miejscu gdzie koła zetkną się z gruntem aby choć trochę miękko upadła i nie odjechała. To tak na szybko wymyśliłem.

Jakby inżynierowie z filmu wiedzieli czego się spodziewać to też by może coś wymyślili ale po pierwsze nie odwiedzają sadola a po drugie suma ilorazu inteligencji wszystkich bohaterów filmu jest równa przeciętnemu ilorazowi jednej osoby w Europie.

Ale z jednym się zgodzę: Piękny kolor wody w 4:45.
Zgłoś
Avatar
Dementator 2020-09-29, 8:39
Jakie domino w pierwszym filmiku
Zgłoś
Avatar
Pts 2020-09-29, 13:30 1
Większość już była, ale w końcu wszystkie na jednym filmie
Czekam na pełny metraż..
Zgłoś