18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
sars_80 2020-05-10, 11:26 1
Smutne ale sadolowe. Piwko
Zgłoś
Avatar
PanJaken 2020-05-10, 11:50 87
Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-05-10, 12:03 23
A skąd się wzięli cyganie? Z Indii! To było jakieś plemię w Indiach, tak jak u nas Polanie, Pomorzanie itp. A wiec cale Indie to jebany kraj cyganów, dlatego nie przeszkadza im życie w gównie
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-10, 12:06 11
Coordinator napisał/a:

A skąd się wzięli cyganie? Z Indii! To było jakieś plemię w Indiach, tak jak u nas Polanie, Pomorzanie itp. A wiec cale Indie to jebany kraj cyganów, dlatego nie przeszkadza im życie w gównie


tyle że cyganów hindusi wypierdolili z Indii - to się nazywa mieć kulturowy dossier...
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-05-10, 12:15 26
Indie, Chiny i Izrael. Gdyby zaledwie te trzy gniazda wyparowały wraz z zamieszkującymi je karaluchami, to świat odetchnąłby z ulgą. I przy okazji rozwiązanie problemu przeludnienia poprzez redukcję populacji ludzkiej o połowę.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-05-10, 13:01 7
Te normy jakie musimy przestrzegać aby świat nie był brudny, a ci zaśmiecają w ciągu dnia po 100 kroć bardziej niż my w ciągu miesiąca czy nawet nie roku,
Żreć,srać, zwłoki spalać i potem jeszcze pranie w tej wodzie prać. po prostu INDIE
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-05-10, 13:44 14
To było bardzo krzywdzące i stereotypowe, to nie wina szczurów że przyszło im wegetować między hindusami. Najbardziej zabawne jednak, było to że ostatni filmik okazał się tym najmniej obrzydliwym.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2020-05-10, 13:49 2
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



Tam nawet las by nie urósł
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2020-05-10, 13:50
Skoro jest mowa o indiach to mogę wam przekazać ciekawostkę o indiach i kryzysie. Podobno w indiach (ponad miliard ludzi) w przeciągu miesiąca nie kupiono ani jednego samochodu
Zgłoś
Avatar
macolek1234 2020-05-10, 13:56 1
Ale tam musi jebać. Nie, nie chodzi mi o szczurki.
Zgłoś
Avatar
os79 2020-05-10, 13:58 1
Indie kraj gównem pachnący.
Zgłoś
Avatar
wdowa40 2020-05-10, 14:00 1
freaky napisał/a:

Indie, Chiny i Izrael. Gdyby zaledwie te trzy gniazda wyparowały wraz z zamieszkującymi je karaluchami, to świat odetchnąłby z ulgą. I przy okazji rozwiązanie problemu przeludnienia poprzez redukcję populacji ludzkiej o połowę.



A gdyby tak Polaków wyplewić co do jednego a na te miejcie posadzić las to zobacz o ile by było czystsze powietrze..
Zgłoś
Avatar
tomus79 2020-05-10, 14:08 5
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



Bardzo smutne ze tak myslisz... Indie to biedny kraj ale ludzie sa "do rany przyloz". Sa bardzo pokojowi, religijni i maja ogromny szacunek to przyrody i tego co zyje, w przeciwienstwie do sasiadujacych Chin, Pakistanu czy Rosjii. Gdybys mial chociaz malutkie pojecie o sytuacji geopolitycznej w Azji to bys nie pisal takich komentarzy ktore tylko swiadcza o niedorozwoju umyslowym powiazanym z brakiem wiedzy i inteligencji. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
damianek222 2020-05-10, 14:15
A pozniej sie dziwia ze ludzie rodza sie z jakimis dziwnymi chorobami 3-go swiata , powykrzywiani itp
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie