18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
ColinFarelka 2023-04-07, 17:32 2
Ciekawe czy rodzice o tym wiedzieli, ja na takie spotkanie dIecka nie posłał bym do takiego cyrku
Zgłoś
Avatar
martils 2023-04-07, 17:34 2
Zulu-Gula napisał/a:

Jebie mnie ta cała polityka i dlatego nie wiem, czy kler to lewaki, czy nie?
Jak tak dobrze się zastanowić, w więzieniu pedofil nie przeżyje czasem nawet doby, a w kościele potrafi i 50 lat.



Potrafi też 50 lat przeżyć jako informatyk, sędzia z Poznania lub ślusarz w fabryce. Tacy jak ty też są pedofilami i nigdy, nikt ich nie złapie. Przestań więc powtarzać że tylko w kościele się takie rzeczy dzieją. I nie dzieją się tam wcale częściej niż gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-04-07, 17:39 1
Zulu-Gula napisał/a:

Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.



U Ciebie tradycyjnym wzorcem rodziny to jak ojciec chujem nad głową macha a tata moczy jaja w garnku z zupa
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2023-04-07, 18:13 2
Zulu-Gula napisał/a:

Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.



Chuj nas obchodzi Twoje dzieciństwo!
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2023-04-07, 18:23 4
Gej to gej, lesbijka to lesbijka, ten co lubi na 3 baty, to lubi na 3 baty. Ale tutaj widzimy jebaną ciotę, to jest właśnie TO czego się boimy i nie chcemy. Nazwijcie mnie jak chcecie, ja bym mu kopa wyjebał zboczeńcowi.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-04-07, 18:48
W komentarzach jak zwykle zlot kryptociot.
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-07, 18:59
Nie znam się na sztuce ale nie wszyscy austriaccy malarze byli całkowicie beznadziejni.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-04-07, 20:04 3
Yolanda napisał/a:

Kolejna sekta po chrześcijaństwie, blm i tęczowych



Co ty niunia masz do chrześcijaństwa?
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-04-07, 20:41
martils napisał/a:

Potrafi też 50 lat przeżyć jako informatyk, sędzia z Poznania lub ślusarz w fabryce. Tacy jak ty też są pedofilami i nigdy, nikt ich nie złapie. Przestań więc powtarzać że tylko w kościele się takie rzeczy dzieją. I nie dzieją się tam wcale częściej niż gdzie indziej.



A jednak tylko kościół zorganizował cały system ukrywania pedofilskich zbrodni, przenoszenia sprawców z parafii na parafię, oczerniania ofiar pedofilów w sutannach oraz opluwania uczciwych ludzi domagających się ukarania winnych (w tym także nielicznych uczciwych księży sprzeciwiających się temu procederowi).
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-07, 20:45 1
Sadisticzny napisał/a:

Co ty niunia masz do chrześcijaństwa?



Totalnie nic. Religia miłości i pokoju.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-04-07, 20:50 4
Ja pierdole ale by takiego skurwysyna tylko przyczaić na wyjściu z tego przedszkola czy szkoły i mu taki srogi wpierdol spuścić żeby mu takie debilizmy nie przyszły już nigdy w życiu więcej do głowy, a jeszcze lepiej go po prostu zutylizować w jakimś pobliskim szambie żeby już na pewno mu nic do niczego nie przyszło.
Zgłoś
Avatar
fircyk25 2023-04-07, 20:50 3
Do pieca z tym czymś.
Zgłoś
Avatar
amk2481 2023-04-07, 21:40 2
Karabin !! Karabin !!!!! Gdzie jest kurwa karabin !?!??!?!?!?!?!?
Zgłoś
Avatar
whitetooth 2023-04-07, 22:54
Spokojnie, bez paniki.....natura się sama obroni,tak czy siak. Ostatecznie homo sapiens wyginie.. cóż natura i tak się obroni. No bo zmuszać psy i krowy do zmiany płci... Pytanie kto ma tym wszystkim zarabia???
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-04-08, 11:03
Wiewór napisał/a:

Jesteś jednym z największych idiotów jakich w życiu poznałem.
Twoja głupota po prostu załamuje.
Masz kał zamiast mózgu.



Prawda gorszy najmocniej

A to że osobniki odklejone od rzeczywistości
aż kipią oburzeniem że ktoś pokazuje hipokryzję całej tej gejowskiej propagandy
to dla mnie komplement.
Nigdy nie twierdziłem że osoby o niestandardowej orientacji seksualnej to przygłupy
ujawniam tylko przemilczany fakt na przykładzie farbek lub plasteliny że kolorowe wesołe barwy
są do dupy bo zawsze wymieszane razem tworzą brązowy kolor kupy.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie