18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Manolito666 2023-04-07, 11:57 60
Jak to dobrze żyć w Ciemnogrodzie.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-04-07, 12:04 59
Tylko mu kopa wyjebać i osrać nic wiecej takiej łajzie.... co za czasy ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-04-07, 12:05 16
Kolejna sekta po chrześcijaństwie, blm i tęczowych
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-07, 12:22 12
Zgłoś
Avatar
diacon 2023-04-07, 12:25 79
Przecież to pedofilia!! Czy mi się wydaje? Raz sierpem raz młotem lewacką hołotę.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-07, 12:29 17
I ten wzrok tej ciapatej dziewczynki ...... Czy was pojebało tam
Zgłoś
Avatar
marcin1333 2023-04-07, 12:35 55
Tak jak w chuju mam czy osoba dorosła jest pedałem czy inną ciotą, bo dopóki daje dupy w swoim łóżku to może sobie w dupe wkłądać i słoik - tak ta ciota z filmiku powinna natychmiast zostać zbutowana za niszczenie psychy dzieci.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-07, 12:41 5
diacon napisał/a:

Przecież to pedofilia!! Czy mi się wydaje? Raz sierpem raz młotem lewacką hołotę.


Jebie mnie ta cała polityka i dlatego nie wiem, czy kler to lewaki, czy nie?
Jak tak dobrze się zastanowić, w więzieniu pedofil nie przeżyje czasem nawet doby, a w kościele potrafi i 50 lat.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-04-07, 12:51 9
Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-07, 12:57 13
Budrys2000 napisał/a:

Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.



Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co chuja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym skurwysynem.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-04-07, 13:00 14
silwerbalk napisał/a:

Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co chuja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym skurwysynem.



Chłop w szpilkach czy wredny skurwysyn, jeden chuj

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-04-07, 13:24 8
marcin1333 napisał/a:

Tak jak w chuju mam czy osoba dorosła jest pedałem czy inną ciotą, bo dopóki daje dupy w swoim łóżku to może sobie w dupe wkłądać i słoik - tak ta ciota z filmiku powinna natychmiast zostać zbutowana za niszczenie psychy dzieci.



Dokładnie, uważam bardzo podobnie, może nie całkowicie, ale podobnie. Na pewno powinno mu się wpierdolić. Nie chciałbym, żeby moje dziecko erotyzowali w tym wieku, jak przyjdzie do mnie jako dorosły człowiek, albo prawie dorosły i powie, że jest pedałem, to spoko, niech se będzie, ale to za młody wiek dla gówniaka nawet żeby się zastanawiało nad seksualnością. Dzieci wpierw trzeba uczyć miłości platonicznej, do rodziców, dziadków etc. pokazywać czym jest miłość małżeńska, ale ta część tej miłości, która nie odnosi się w żaden sposób do seksu. W każdym razie i tak okazuje się, że najprawdopodobniej jestem bezpłodny, szkoda, chciałem mieć z babą kaszojada, ale nie wyszło i z tego powodu teoretycznie nie powinno mnie to obchodzić czego uczą/będą uczyć kaszojadów. ALE, musi mnie to obchodzić, kto za 30 lat będzie zapierdalał na moją emeryturę? Kto będzie mnie leczył? kto będzie mi auto naprawiał?
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-04-07, 13:24 10
Zulu-Gula napisał/a:

w więzieniu pedofil nie przeżyje czasem nawet doby, a w kościele potrafi i 50 lat.



Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-07, 13:30 3
Budrys2000 napisał/a:

Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.


silwerbalk napisał/a:

Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co chuja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym skurwysynem.



Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie