18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
patmon Wczoraj 15:59
Spieszę tu z indyjską nowiną, co by się z braćmi sadolowymi podzielić, a wystarczy w jutubie wpisać " bald bankrupt " i zobaczcie takiego łysego angielskiego dżentelmena co do Indii poleciał i prawdę srogą nagrał, że podobnież ma zakaz tam wjazdu. Ciapatym spieszno wszędzie być doktorem, inżynierem, dentystą, prawnikiem i wykwalifikowanym specjalistą marketingu tylko nie u siebie, ciekawe dlaczegóż to tak? Oni tak samo jak plugawe czarnuchy uważają, że są na równi z białym człowiekiem, tylko że wystarczy popatrzeć zdrowemu na umyśle białemu wschodniemu Europejczykowi i na usta ciśnie się jedno zdanie ; Nie! No kurwa jprdle NIE! Nie i chuj!!! 👍
Zgłoś
Avatar
Pyszuki Wczoraj 16:05
Ja pierdole xDD To sa nieziemscy debile, lol, serio Ale nagrac czym skads mieli, popierdolony kraj jakis, bez butow, drog, ale jednak ktos ma smartfona i internety xD
Zgłoś
Avatar
Kokerzysta Wczoraj 16:05
Jak to z jaką górą? Z górą śmieci... albo gówna!
Zgłoś
Avatar
JanJankowski Wczoraj 16:25
Liczyłem na Genia. Krokodyla Genia

[ Dodano: 2024-10-21, 16:26 ]
Na Pana Rybę też liczyłem. Pana piranię. Ech!! ☹️
Zgłoś
Avatar
Piesinger Wczoraj 16:49
Jeśli się nie utopili to zmarli od zakażenia syfiastą wodą
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me Wczoraj 17:04
Patrz ilu kurwa DiCaprio nie dalo rady wejść na tratwę tym razem. Mają rozmach.
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks Wczoraj 17:10
za mało gęstego
Zgłoś
Avatar
AH88 Wczoraj 17:11
Jaki kraj taki titanic
Zgłoś
Avatar
makelele123 Wczoraj 17:12
To ma być trzecia gospodarka świata...
Zgłoś
Avatar
Bloblas Wczoraj 17:15
Pitupitu napisał/a:

Jak to z jaką górą.
Z górą gowna



To samo pomyślałem
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 Wczoraj 17:28
Zabrakło tylko krokodyli , ale z drugiej strony krokodyl gówna też nie będzie żarł.
Zgłoś
Avatar
Adblood Wczoraj 17:36
Come back Ściek.
Come back!
Zgłoś
Avatar
prodartech Wczoraj 18:29
A czemu tam nie ma krokodyli?
Zgłoś
Avatar
Walutak Wczoraj 19:12
Gdzie są krokodyle się pytam???

Myśl technologiczna gównoskórych jeszcze nie raz świat zadziwi i rozbawi.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter Wczoraj 19:32
I chlup do Gangesu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów