18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Piotrb1 Wczoraj 20:21
Czy Ci z gówna lepieni nie mogą się nauczyć pływać? Tu wody do pasa i tak coś mi się wydaje, że jeden przynajmniej się utopił. Przecież co piąty na świecie jest z Indii, a oni tylko krykieta ogarnęli.
Zgłoś
Avatar
GierojPympek Wczoraj 20:49 2
Zgłoś
Avatar
DeLux Wczoraj 20:55
Wody było po same cyce
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 21:32 1
JanJankowski napisał/a:

Na Pana Rybę też liczyłem. Pana piranię. Ech!! ☹️

Piranie to w Dasilvanii.

prodartech napisał/a:

A czemu tam nie ma krokodyli?

Krokodyl musi mieć wodę co najwyżej z mułem. A tu masz czystą sraczkę.

WKND napisał/a:

To jak to jest? Prawie każdemu woda w tym miejscu sięga do klatki piersiowej, to brzydzili się zamoczyć w rzece, do której srają?

No ja też bym się brzydziła.

Zaś ten gościu w białej spódnicy ołówek powiniem albo zmienić krój ciuchów jakie nosi, albo się do roboty nie zabierać jak nie może rozstawić stóp szerzej niż 5cm. Powinien był przejść na środek gdzie są przysłowiowe "kobiety i dzieci", zaś do dzierżenia linu wziąść kogoś kto potrafi nogi rozłożyć.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski Wczoraj 21:35
Chuj w dupe anan
Zgłoś
Avatar
Funnek Wczoraj 21:45
Mogli się zderzyć z góra gówna. A nie wróć gówno było na tratwie.
Zgłoś
Avatar
Jarazz Wczoraj 23:31
Telefony się zamoczyly
Zgłoś
Avatar
Alosza Wczoraj 23:57
Gdyby zapierał się na rufie nie złapałby podsterownosci
Zgłoś
Avatar
Zasysacz Dzisiaj 2:34
Tam wszystko jest koloru gówna zmienia rzeka a nawet ludzie . Biały i to taki pewnie nie najmodrzejszy zbudował im tratwę i nawet tego małpy użyć nie umieją...
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów