18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Indyjskie bobo
Anal_Intruder_69 • 2024-08-12, 12:49
Odpowiedzialni rodzice wybrali się ze swoimi pociechami na zakupy.


Może jak już zrobią sobie kolejne dziecko, to będą go lepiej pilnować.
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-08-12, 18:52 1
Driver19cm napisał/a:

Jako rodzic dwójki dzieci popieram w 100% co piszesz. Jednak kierowca, tez powinien patrzeć przed siebie i za siebie i tez przewidywać sytuację. Oczywiście ilu jest sadoli, tyle będzie zdań i opini na temat tej sytuacji
Ale generalnie czerwona kartka dla tatusiapizdusia, madki i kierowcy za kólkiem



nie mowiac jak dziecko zwinnie szlo po wszystkich mozliwych martwych punltach dla kierowcy
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-12, 19:33
Bart47 napisał/a:

A gdyby to nie było dziecko, tylko dorosły karzeł...?



No cóż, zdarza się i jedzie się dalej, tak by było
Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-08-12, 20:27
TytanowaSzafkaNaButy napisał/a:

Dziecko może być połamane w 20 miejscach, mieć krwotok wewnętrzny, a ten zjeb go bierze i jeszcze klepie po plecach xD Po chuj ten kraj podludzi w ogóle istnieje? Ktoś powinien zrzucić tam atomówkę



W takiej sytuacji raczej żaden z rodziców nie zachowa się racjonalnie. Mam 3 dzieciaków i sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji. Są ogarnięci i pod stałą kontrolą na parkingach/ulicy, ale wypadki chodzą po ludziach.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-12, 20:35
Szkoda dzieciaczka...
Zgłoś
Avatar
vladkruk 2024-08-12, 22:53 1
patmon napisał/a:

Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.



To tylko Pajeet, nic się nie stało i tak ich za dużo
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-08-13, 3:01
patmon napisał/a:

Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.



Ja na parkingu zawsze pierwsze co robię to wkładam kaszojady w foteliki żeby przypadkiem się gdzieś nie rozlazły właśnie dlatego że wchodząc komuś przed maskę doskonale wiem że kierowca ich nie zauważy. W USA z tego powodu od któregoś roku wszystkie samochody muszą mieć kamerę cofania, w tej sytuacji kamera cofania raczej by nie pomogła...
Zgłoś
Avatar
kets 2024-08-13, 19:25 1
patmon napisał/a:

Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.



Popieram, i piwko się należy
Zgłoś
Avatar
Solaris321 2024-08-16, 18:36
90% Debili na świecie nie powinno mieć dzieci, o kobietach nie wspomnę, same matki roku które najpierw dają dupy a niby takie porządne, a potem papieroski, alkohol, i codziennie inny wujek przychodzi.
Zgłoś