18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Indyjskie bobo
Anal_Intruder_69 • 2024-08-12, 12:49
Odpowiedzialni rodzice wybrali się ze swoimi pociechami na zakupy.


Może jak już zrobią sobie kolejne dziecko, to będą go lepiej pilnować.
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-08-12, 13:11 9
Od razu się zleciało tych brudasów jak much do gówna
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-08-12, 13:15 50
Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-12, 13:42 3
patmon napisał/a:

Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.



Jako rodzic dwójki dzieci popieram w 100% co piszesz. Jednak kierowca, tez powinien patrzeć przed siebie i za siebie i tez przewidywać sytuację. Oczywiście ilu jest sadoli, tyle będzie zdań i opini na temat tej sytuacji

Ale generalnie czerwona kartka dla tatusiapizdusia, madki i kierowcy za kólkiem
Zgłoś
Avatar
Miden 2024-08-12, 13:59 34
Driver19cm napisał/a:

Jako rodzic dwójki dzieci popieram w 100% co piszesz. Jednak kierowca, tez powinien patrzeć przed siebie i za siebie i tez przewidywać sytuację. Oczywiście ilu jest sadoli, tyle będzie zdań i opini na temat tej sytuacji
Ale generalnie czerwona kartka dla tatusiapizdusia, madki i kierowcy za kólkiem



Nawet jakby patrzył (a raczej patrzył), to i tak by go nie zauważył. Musiałby za każdym razem wychodzić z auta i sprawdzać czy napewno nic nie ma niżej od jego maski (poroniony pomysł - jak wsiądziesz do auta to kolejna ameba może ci wejść przed maskę. Będziesz wychodził drugi raz? Nawet nie wiesz że ktoś wszedł). W samochodzie nie widać tak nisko. Brak wyobraźni rodziców (i dziecka, lecz od tak małego dziecka nie można tego wymagać).

To samo jest jak widze ameby przechodzące pod tirem na przejściu dla pieszych. Jeśli przechodzisz 10 centymetów od tira, to spodziewaj się że cię nie widzi. "Ale to będzie jego wina!" - co z tego jak już nie będziesz żył.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-12, 15:11 7
Boolywoodzki film.

Można drugą część nakręcić, jeszcze jeden gówniak im został
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-12, 15:19 3
Miden napisał/a:

Nawet jakby patrzył (a raczej patrzył), to i tak by go nie zauważył. Musiałby za każdym razem wychodzić z auta i sprawdzać czy napewno nic nie ma niżej od jego maski (poroniony pomysł - jak wsiądziesz do auta to kolejna ameba może ci wejść przed maskę. Będziesz wychodził drugi raz? Nawet nie wiesz że ktoś wszedł). W samochodzie nie widać tak nisko. Brak wyobraźni rodziców (i dziecka, lecz od tak małego dziecka nie można tego wymagać).
To samo jest jak widze ameby przechodzące pod tirem na przejściu dla pieszych. Jeśli przechodzisz 10 centymetów od tira, to spodziewaj się że cię nie widzi. "Ale to będzie jego wina!" - co z tego jak już nie będziesz żył.



Nie ma usprawiedliwienia dla rodziców. Jak by nie auto to takie małe dziecko zostawione samo sobie mogło by sobie zrobić krzywdę na sto milionów innych sposobów. Kierowca znalazł się w złym miejscu i czasie.
Zgłoś
Avatar
Nk108 2024-08-12, 16:17 3
I oczywiście będzie: jak chuju jeździsz!
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-08-12, 16:24 2
Pionizacja najważniejsza
Zgłoś
Avatar
woolaloo 2024-08-12, 16:46 7
nadmuchają i nie będzie takie plaskate
Zgłoś
Avatar
TytanowaSzafkaNaButy 2024-08-12, 16:59 7
Dziecko może być połamane w 20 miejscach, mieć krwotok wewnętrzny, a ten zjeb go bierze i jeszcze klepie po plecach xD Po chuj ten kraj podludzi w ogóle istnieje? Ktoś powinien zrzucić tam atomówkę
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-08-12, 17:16 2
no i co?
no i nic:
worldometers.info/world-population/
Zgłoś
Avatar
Bart47 2024-08-12, 17:17
patmon napisał/a:

Najlepsze jest to, że minutę wcześniej wszystkie inne rzeczy czytaj pierdoły były ważniejsze dla tatusia i mamusi, niż ich dzieciaki, po chwili wszystko odwraca się, a huj z wózkiem i zakupami, a huj ze wszystkim dookoła, lecą kurwy, huje, jezusy i matkiboskie, za głowy się łapią szarpiąc w lewo i prawo nie wiedząc co dalej robić, jak dla mnie to klasyka takich sytuacji z dzieciakami w roli głównej. I niech mi tu nikt nie próbuje pisać, że wina tego kierownika co przejechał po dzieciaku, bo parking to nie plac zabaw, to raz, a dwa, że każdy rodzic ma odpowiedzialność za swojego dzieciaka i ma go pilnować właśnie w takich sytuacjach, ma przewidywać i gówno mnie obchodzi tłumaczenie, że tylko na sekundę tylko na chwilę spuściłem z oczu, bo właśnie ta sekunda i minuta u durnia tatusia i madkizjebki trwała w huj długo. Dobrze, że monitoring i będzie kierowca niewinny za co trzymam kciuki.



A gdyby to nie było dziecko, tylko dorosły karzeł...?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-08-12, 17:37 5
tylu ich się tam zleciało, że czekałem tylko na to, aż zaczną tańczyć
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-12, 17:43 1
Nagle sobie przypomnieli że mają dzieci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie