18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kickyourheadoff 2014-01-01, 9:49 4
Nawet operowany przyszedł do okna
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-01-01, 10:32 5
Pewnie sam Tom Hanks.
Zgłoś
Avatar
powoluku 2014-01-01, 11:36 9
Gdzie Ty widzisz UPS?
Zgłoś
Avatar
silence333 2014-01-01, 11:52 28
powoluku napisał/a:

Gdzie Ty widzisz UPS?



Zgłoś
Avatar
1................0 2014-01-01, 15:22
To za kurcze pieczone!
Zgłoś
Avatar
l0tt4r 2014-01-01, 19:56 4
Zwierzęta wyczuwają słabe jednostki w gatunku i tylko takie atakują... Byłby gość z jajami to by ptaka za gardło złapał i do domu wziął na obiad
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-02, 1:31
Chyba raczej FedEx
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-01-02, 1:32
Kurwier? to kurierów też tutaj nie lubicie?
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-02, 1:32
A może i racja ze UPS Chyba ze chowa sie u kolegi w aucie
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2014-01-02, 1:33 5
Na bank każdy na początku po przeczytaniu tytułu pomyślał FedEx debilu FedEx atuu jednak nie, UPS
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2014-01-02, 1:40 13
haha ale was kurwa podszedł tym fedexem hejtery-nieoglądacze-do-końca jebane
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2014-01-02, 2:20 1
Indyk pewnie z fedexa
Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2014-01-02, 2:41 3
Mialem kiedys podobnie...
Dawno temu, bedac u babci na wsi, po pewnym sytym niedzielnym obiedzie, zachcialo mi sie nieziemsko srac.Wiadomo jak to na wsi, sra sie na polu.
Mowiac potocznie-wychodek, znajdowal sie w zamknietej zagrodzie, w ktorej to biegaly sobie kury, kaczki, i ..indyki.Sprytnie je ominalem(ale to byla misja, stac przy furtce i czekac az indyki beda gdzies za stodola zebym mogl szybko wbiec niezaatakowany do kibla ) i udalem sie szybko na tron.
Szybko sie wysralem i....zauwazylem ze nie ma tam papieru..lecz nie bylo to dla mnie problemem, w koncu jestem na wsi, pare metrow odemnie sa krzaki, wytre sobie dupe lisciem, a co.W tym celu, pewny siebie z usmiechem na ryju, otwieram drzwiczki od ubikacji a tu przedemna....... OGROMNY INDYK MOJEGO WZROSTU ! Z rozwartymi skrzydlami.... stal na przeciwko mnie.W ogromnym pospiechu zatrzaslem drzwi zamykajac sie w srodku, zanim sie na nie rzucil.Skurwysyn chodzil dookola WC przez pare minut, gdy uchylalem drzwi zeby zobaczyc gdzie jest, on szybko podbiegal i stal pod nimi.Jak mu sie znudzilo stanie przed drzwiami, to znowu zaczynal chodzic dookola.Siedzialem tam zamkniety chyba z godzine,dopoki mu sie nie znudzilo .
Z tej sytuacji zapamietalem tez fragment teletygodnia ,zawieszonego na gwozdziu,w ktorym byla recenzja Star Streka )

Jebac indyki i stare baby w oknach !
Zgłoś
Avatar
Brenislav 2014-01-02, 7:57
@up Ja tam z doświadczenia wiem, że taki drób wystarczy pierdolnąć raz, a mocno, żeby spierdolił. Nawet takiego wielgachnego. Wystarczy mieć jakiś porządny kij. Mało tego, ja widziałem dwa takie na raz, całe już wyraźnie wkurwione, ale jak jeden dostał z kija, to oba się wyraźnie skuliły i spierdoliły. Spierdalały coś koło 2 razy mniejsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie