18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
tranzystor 2017-07-17, 10:30 20
fantastico napisał/a:

Prom niszczy nabrzeże na skutek inercji przy podejściu.



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypierdoli związkowców.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-07-17, 10:34 3
fantastico napisał/a:

Prom niszczy nabrzeże na skutek inercji przy podejściu.



Ja upatrywałbym przyczyny w ignorancji, ewentualnie inercji myślenia dowodzącego jednostką
Zgłoś
Avatar
woytasw 2017-07-17, 11:59 1
Czujniki mu z przodu nie działały.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-07-17, 12:03 12
tranzystor napisał/a:



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypierdoli związkowców.



Wyjebać związkowców - Jak najbardziej, najlepiej jeszcze dzisiaj...

Prywatyzacja? Oddać kurę znoszącą złote jaja w ręce obcego państwa, bo na 100% by tak było?

Chyba Cię pojebało chłopczyku...
Zgłoś
Avatar
Emeryt_na_emeryturze 2017-07-17, 12:59 6
Skala zniszczeń, jaką wyrządził statek z tego filmu wciąż jest mniejsza niż w przypadku najmniejszej łódki z uchodźcami, która dotarła do Europy.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-07-17, 15:08 10
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-17, 16:23 4
MaszAyahuaskę napisał/a:



Wyjebać związkowców - Jak najbardziej, najlepiej jeszcze dzisiaj...

Prywatyzacja? Oddać kurę znoszącą złote jaja w ręce obcego państwa, bo na 100% by tak było?

Chyba Cię pojebało chłopczyku...



Tępy jesteś i jak się wyprowadzisz w końcu od mamy, to zrozumiesz zasadę działania wolnego rynku.
Państwowe firmy nigdy nie przynoszą zysku, a kraje rozwinięte mają niski wskaźnik nacjonalizacji przemysłu. Nie będę się rozpisywał, bo jeśli podałeś prawdziwy wiek w profilu, to powinieneś już pewne rzeczy rozumieć, albo potrafić znaleźć informacje.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-07-17, 17:46 3
@up, masz racje tylko u nas za bardzo nie ma kto kupić takiej stoczni, niedaleko mnie jest była cukrownia, normalnie elegancko cała infrastruktura jest kolej, drogi, media a stoi opuszczona bo niemcy kupili żeby konkurencji nie mieć,
Zgłoś
Avatar
vatherland 2017-07-17, 18:46 1
Pewnie kapitan kurs robił w world of warships
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-07-17, 18:51 6
tranzystor, ja kolego już dawno z mamusią nie mieszkam, gówno wiesz, są sposoby, tylko tacy jak ty z wypranym łbem twierdzą, że nie ma. Dlaczego tak się dzieje? Bo kurwa wszyscy garną pod siebie, zawyżając koszty wszystkiego, tworząc nikomu nie potrzebne stanowiska, no ale wiadomo, rodzinkę trzeba poustawiać...
Sprawa druga, jeszcze gorsza, to ludzie twojego pokroju, specjalnie pierdolący na zlecenie, że się nie da, a jak wiadomo kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się "prawdą". 2 konkrety: Lasy Państwowe i Lot. Mało kurwa brakło i by to poszło w pizdu... A gdzie? do szwabów kurwa, lasy przez Polskie słupy, a Lot miała wciągnąć Lufthansa, za sprawą OLT i ich CELOWYM zaniżaniem cen połączeń, które miały doprowadzić do bankructwa Lotu... Jeszcze mi powiedź, że tak nie było... Można by tu jeszcze wymieniać chwilę, ale jak już mówiłem nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ktoś kto ma płacone, zdania nie zmieni, choć byś mu zajebał niepodważalnymi argumentami w pysk...
Sprawa ma jak najbardziej rację bytu, tylko jest potrzebny ktoś nieumoczony i kumaty, a to że jest wolny rynek, to jeszcze lepiej, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, bo kurwa zamówienia są na x lat do przodu... Odpowiednia reorganizacja i jest gotowa maszynka do kręcenia grubej floty. Skończyłem.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-07-17, 19:11 2
A ja sądziłem, że zwyczajnie przypierdolił, a to była inercja.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-07-17, 22:45
A to nie jest ten desantowiec co ostatnio zaginął w Kamerunie?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-17, 23:49 3
MaszAyahuaskę napisał/a:

tranzystor, ja kolego już dawno z mamusią nie mieszkam, gówno wiesz, są sposoby, tylko tacy jak ty z wypranym łbem twierdzą, że nie ma. Dlaczego tak się dzieje? Bo kurwa wszyscy garną pod siebie, zawyżając koszty wszystkiego, tworząc nikomu nie potrzebne stanowiska, no ale wiadomo, rodzinkę trzeba poustawiać...
Sprawa druga, jeszcze gorsza, to ludzie twojego pokroju, specjalnie pierdolący na zlecenie, że się nie da, a jak wiadomo kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się "prawdą". 2 konkrety: Lasy Państwowe i Lot. Mało kurwa brakło i by to poszło w pizdu... A gdzie? do szwabów kurwa, lasy przez Polskie słupy, a Lot miała wciągnąć Lufthansa, za sprawą OLT i ich CELOWYM zaniżaniem cen połączeń, które miały doprowadzić do bankructwa Lotu... Jeszcze mi powiedź, że tak nie było... Można by tu jeszcze wymieniać chwilę, ale jak już mówiłem nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ktoś kto ma płacone, zdania nie zmieni, choć byś mu zajebał niepodważalnymi argumentami w pysk...
Sprawa ma jak najbardziej rację bytu, tylko jest potrzebny ktoś nieumoczony i kumaty, a to że jest wolny rynek, to jeszcze lepiej, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, bo kurwa zamówienia są na x lat do przodu... Odpowiednia reorganizacja i jest gotowa maszynka do kręcenia grubej floty. Skończyłem.



Nie wiem jak skomentować tak debilny bełkot. Jeśli chodzi o Lasy Państwowe, to była plotka puszczona w odpowiednim momencie, która jak się później okazało nie miała wiele wspólnego z rzeczywistością. Za to teraz, jak już deweloperzy wyjebali drzewa, które im przeszkadzały, w Puszczy nagle też trzeba powycinać conieco, więc jest super.
LOT to firma patologiczna będąca klasycznym przykładem nepotyzmu, gdzie pracę dostawały kolejne pokolenia rodziny, a ludzie z zewnątrz dopiero jak już w rodzinie nie było chętnego.
Napisz lepiej ile dopłacaliśmy z budżetu do nierentownego LOTu i jaką część załogi trzeba było zwolnić, żeby firma po kilku latach zaczęła wychodzić na zero.
Pierdolą na zlecenie tacy jak ty powtarzając w kółko te same brednie z propagandówki PiSu.
Zgłoś
Avatar
vass 2017-07-18, 2:00
tranzystor napisał/a:



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypierdoli związkowców.


Akurat Gdańska stocznia remontowa by się grubo przejechała na budowie statków. Póki tylko remontowali statki, to stali rewelacyjnie, a budowa statków doprowadziła by ich do bankructwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie