18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Ingerencja psa
Essent • 2017-06-12, 21:03
Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty

Zgłoś
Avatar
Quareatures 2017-06-13, 10:56 2
Dobra małpie łby, a gdy na sadolu są materiały co koleś z patelnią podchodzi do policjanta i dostaje kulkę to wszyscy, że łał, że dobrze zrobił - a, że teraz pies, to sadolowy green peace się odezwał. Jesteś na służbie, jak pies złapie Cię za nogawkę i rozkojarzy, zza drzwi może wyskoczyć koleś z dwururką (zwłaszcza, że było przekonanie o włamaniu) - niestety ludzie, ale tam broń widzi się na okrągło, dlatego policja ma większą swobodę w jej użyciu, bo życie policjantów jest zagrożone w każdej chwili.
A więc błagam, otwórzcie głowy albo światopogląd, bo nawet w USA się tak na to nie spruli jak wy.
Zgłoś
Avatar
paczekmaster 2017-06-13, 11:43 4
Anty-Napadówka nawet w Polsce działa tak, że nawet jak odwołasz to i tak wpadają i mają sprawdzić czy przypadkiem ktoś nie kazał ci zadzwonić i odwołać. Wiem, bo włączyłem kiedyś u kumpla w hurtowni. Od razu zadzwonił, że to przypadek, a oni wpadli na pełnej kurwie i łazili po magazynie. Koleś może włączył przypadkiem, ale powinien wyjść przed dom albo do bramy i czekać. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-06-13, 12:27 1
@UP napadówkę można odwołać, ale pisać sposoby odwoływania na forum internetowym pełnym psychopatów to troszkę nieodpowiedzialne.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-06-13, 12:46 1
nie no kurwa dobre prawo mają widzę wchodzi do gościa na posesja ( ogrodzoną ) pies jak to pies jest u siebie to szczeka i leci patrzeć kto mu się wjebał na teren a ten posłał mu kilka kulek i chuj
Zgłoś
Avatar
ZgaDniJ 2017-06-13, 15:36 1
Jakby skurwiel mi odjebał psa, a nie miałby nawet małej ranki od niego to bym chuja sam zajebał.
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-06-13, 18:48 1
pies biegł, szczekał i nie był to typowy kanapowiec
pewnie chciał polizać policjanta po twarzy
reakcja jak najbardziej prawidłowa, nawet w Polsce nie byłoby się do czego przyczepić (zagrożenie życia i zdrowia)
PS. a piesio ładnie na koniec ogon podkulił
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2017-06-13, 20:39
Jedno jest pewne - za odszkodowanie pobuduje sobie willę z basenem i kupi 3 psy.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-06-13, 21:40
za to kurwa nienawidzę policji w usa
Zgłoś
Avatar
r................t 2017-06-13, 22:26
Policja płaci w Usa miliony $ rocznie odszkodowań za tego typu akcje
Zgłoś
Avatar
cedotedoer 2017-06-15, 2:06
Mi się wydaję że pies zabił człowieka.
Wgl jaką pizdą niewyszkoloną trzeba być żeby bać się jebanego psa kurwa mając broń.
No kurwa. American fucking dream.

orisuniek napisał/a:

Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty

Zgłoś
Avatar
Marcin.Kowalski 2022-07-29, 17:35
nurgiel napisał/a:

Gdyby do policji w USA, brano debili, którzy są tutaj wśród komentujących, to długo by nie pożyli na służbie.
Moje życie jest ważniejsze niż jakiegoś mutanta, krzyżówkę chuj wie czego z chuj wie czym, co w naturze nigdy by nie miało miejsca.



Sam jesteś krzyżówką chuj wie czego. Twoje życie jest warte 0
Zgłoś