18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Ingerencja psa
Essent • 2017-06-12, 21:03
Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty

Zgłoś
Avatar
nwonigers 2017-06-12, 21:16 63
Wiec wszedl sobie na posesje bo mial interwencje, odjebal psa i poszedl. Jak to nie jest naduzycie to chyba tylko bicie czarnucha jest.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-06-12, 21:21 13
Zauważcie,że gość któremu się wjebano na posesję powiedział:Mogłeś zadzwonić czy inaczej mnie poinformować że jesteś u mnie na posesji!A tak,to zastrzeliłeś mojego Fucking dog

Dzięki Mody za poprawienie posta
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2017-06-12, 21:38 13
Amerykańska mentalność... Pies biegnie w twoją stronę - na pewno ugryzie... masz giwerę, to zapierdol dziada... ciekawe co by było jakby murzyn biegł w jego stronę... tez by zastrzelił :? A później jakby się tłumaczył Tutaj prosto - myślałem, że chce mnie ugryźć... to daj się chuju ugryźć raz i wtedy zapij psa... a takim tokiem myślenia... zapierdole komuś na ulicy, a później się będę tłumaczył - dziwnie na mnie popatrzył, myślałem, że mi chce wpierdolić...
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-06-12, 21:40 35
Ogrodzona posesja wchodzi baran i zabija właścicielowi psa. Jak się cieszę, że mieszkam w cywilizowanym kraju. W Polsce 1 z 10 w policji to debil w usa 1 z 10 jest w miarę normalny. Bo reszta to zestresowani kretyni którzy mogą cię odstrzelić kiedy uznają że przechodząc w niedozwolonym miejscu przez jezdnię zagrażasz ich bezpieczeństwu.
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-12, 21:41 1
nasladowca fantastico?
Zgłoś
Avatar
Henboh 2017-06-12, 21:47 10
Uczcie się języków.
Policjant mówi, że dostali sygnał z "panic alarm" (rodzaj anty-napadówki, u nas są od tego firmy ochroniarskie), więc wchodził na posesję nie od tak sobie.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-06-12, 21:55 25
Henboh napisał/a:

Uczcie się języków.
Policjant mówi, że dostali sygnał z "panic alarm" (rodzaj anty-napadówki, u nas są od tego firmy ochroniarskie), więc wchodził na posesję nie od tak sobie.



Tak namawiasz innych do uczenia się języków, a sam do końca nie usłyszałeś... Gość w 02:32 mówi "i've already called them and told them", czyli nacisnął dupą "panic alarm" przez przypadek i od razu zadzwonił i zgłosił fałszywy alarm. Najwidoczniej zawiodła komunikacja między centralą tej firmy i policją i nie odwołali wysłanego już patrolu.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2017-06-12, 22:02 11
Henboh napisał/a:

Uczcie się języków.



...

Henboh napisał/a:

od tak sobie.



może najpierw naucz się swojego, expierdzie
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-12, 22:06 4
to ameryka, nie za bardzo można strzelać do kolorowych bo to rasizm, ale do psa obronnego już tak, bo to jeden z agresorów
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-06-12, 22:20 9
Z gęby trochę Tommy Lee Jones
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2017-06-12, 22:24 38
Kurwa... Tak czytam te komentarze i mam wrażenie że jesteście jakimiś ciotami z antify czy jakiegoś green PiSu...

Policjant ma wezwanie, przyjeżdża na miejsce, nie żadnego człowieka i nagle biegnie na niego pies z tych "raczej mało przyjemnych"... To co miał stać i czekać aż go upierdoli ? A ewentualnie jak się by okazało że jakiś bandzior w domu jest to co wtedy ?

Ja rozumiem że to sadol, że połowa z was to spierdoliny umysłowe, ale odrobinę byście mogli się postawić w sytuacji człowieka pracującego...

Bez urazy
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2017-06-12, 22:45 26
Rozwiążę zagadkę jestem ekspertem:

Gość może ubiegać się o odszkodowanie od firmy która obsługuje alarm w jego domu bo zapewnili go że przypadkowo włączony alarm został odwołany.
Policja nie dostała informacji o zaniechaniu interwencji, gliniarz zachował procedury wchodząc na posesję.
Nie wiedział czyj to pies i skąd się wziął, a że Amerykanów świerzbią paluszki na spustach to już swoją drogą.

Widzę to tak:
-Facet dostanie kasę od firmy (Znając ichniejszych prawników pewnie ładną sumkę).
-Gliniarzowi gówno zrobią bo zachował się poprawnie i ma na to dowód w postaci go pro zawieszonego na sucie.
-Właściciel psa będzie jeszcze musiał tego samego dnia pomachać łopatą.
Zgłoś
Avatar
krylo9222 2017-06-12, 22:56 2
Niech mnie kule biją.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-06-12, 22:59 4
Jebany policyjny bandyta, każda mundurowa kurwa poza Strażą Pożarną to nieślubne dziecko kurwy i taksówkarza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie