18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Tryper 2021-09-06, 23:57
Zrzucają z wysokości, czy wieszają na helikopterze?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-09-07, 0:01 1
A może to LPR a nie ze zaraz egzekucje
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-09-07, 0:18
Chodzi o coś, czy o coś chodzi?
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-09-07, 0:49 1
Nie za wcześnie z tym materiałem? Niebawem na pewno nagrania HD z 18 kamer z każdym detalem.
Zgłoś
Avatar
SocialMedia 2021-09-07, 1:05 13
Talibski Uber
Zgłoś
Avatar
scout667 2021-09-07, 1:47
US ogłaszali, że unieruchomili cały swój sprzęt czy cuś, więc nie zdziwiłbym się gdyby to był jeszcze filmik z amerykańcami..
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-09-07, 3:32 1
Chujce. Palić to żywym ogniem, żeby nigdy nigdzie nie wypełzło.
A Foresty kretyni myśleli że jak zabiorą kluczyki to kozojebcy nie skorzystają. Liczenie na fakt że turbany nie mają bladego pojęcia o logistyce jest rachunkiem błędnym bo wszystko da się kupić. Nie wiem kto jest głupszy. Teoretycznie foresty powinny skończyć szkołę.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-09-07, 3:55 1
scout667 napisał/a:

US ogłaszali, że unieruchomili cały swój sprzęt czy cuś, więc nie zdziwiłbym się gdyby to był jeszcze filmik z amerykańcami..



Unieruchomili (ponoć) ale sprzęt w kabulu, te Blackhawki pustynne małpy przejęły jeszcze wczesniej w Kandaharze.
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2021-09-07, 6:55 11
Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-09-07, 7:15 4
Mają rozmach skurwysyny. Tyle nafty spalić dla jednego pedała. :-0
Zgłoś
Avatar
oleyu 2021-09-07, 8:06
bercisko napisał/a:

Mają rozmach skurwysyny. Tyle nafty spalić dla jednego pedała. :-0


Ale kilka tysięcy innych zastanowi się, zanim im podskoczą.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-09-07, 10:03 2
Dawno już było wyjaśnione, że to nie egzekucja. Niestety, Internet ma to do siebie, że bzdura rozprzestrzenia się szybciej i znajduje więcej zwolenników.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2021-09-07, 10:18
Może nagrywają afgańską wersję "Misia"?
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-09-07, 10:29 1
piloci, ktorzy maja wylatane ilestam godzin itd potrafia niechcacy rozpierdolic helikoter, wjebac sie w jakies drzewo lub slup.
Talibowie, ktorzy siedzieli w lepiankach i ruchali kozy - nagle "przejmuja" sprzet warty kilkanascie miliardow dolarow (czy chuj wie ile) i zapierdalaja, helikopterami a niebawem pewnie dostaniemy info, ze potrafia latac mysliwcami. Rozpoczna sie ataki dronami i kurwa jeszcze laserami beda strzelac prosto z satelity.

Niewazne kto czy amerykanie czy armia miejscowa...

Gdybym ja musial spierdalac z bazy to zaparkowalbym wszystkie ciezarowki, wozy, czolgi itd w jednym miejscu, caly sprzet rzucilbym w to samo miejsce, podpalilbym i spierdalal pieszo na granice polsko/bialoruską. Zajeloby mi to pewnie z 24 godziny (jakbym szedl z kotkiem)

Nie chcialbym, zeby talibowie przejeli caly ten sprzet - poniewaz... hmmmm pozniej mogliby go uzyc bo odjebywac takich typow jak ja? Mysle, ze zaparkowanie wszystkiego w jednym miejscu lub przynajmniej wiekszosci - przy wyszkolonych zolnierzach nie zajeloby zbyt duzo czasu.

Moge sie mylic, chuj - nie jestem ekspertem (w tej dziedzinie akurat )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie