18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wrazliwa_Zuzia 2024-04-03, 23:21
przemekkaro napisał/a:

Chyba nie fejk, szkoda ładna dupcia. Ale mysłałem ze z takiej odległości kałach bardziej rozpierdoli łeb..



Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-04-04, 0:52
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.



Oczywiście że nie szkoda gdy jest brzydka, tak poza tym fake jak chuj po pierwsze gówniane efekty po drugie ciało tak nie upada zwykle to trochę inaczej wygląda bardziej coś w stronę jak by człowiek nagle się wyłączył i przy tym taki nie wiem mini podskok nie umiem tego opisać ale po prostu inaczej to wygląda ci co widzieli setki nagrań gdy ktoś dostaje kulke będą wiedzieć o co mi chodzi.
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-04-04, 8:15 1
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.



Takie życie Każdej i każdego szkoda, ale zawsze fajnej dupci bardziej szkoda niż faceta albo brzydkiej baby:)
To tak jak rozpierdolisz w wypadku 20 letniego Matiza a rozwalisz nowe Ferrari , każdy powie ze szkoda Ferrari
Zgłoś
Avatar
zielony_ludzik 2024-04-04, 11:32
Szkoda laseczki. i nie jest to fejk, widać osmolenie oczodołu gazami wylotowymi i rozbryzg juchy.
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-04-05, 15:45
wali fejkiem zdaleka ztakiej odległości i kalibrze jej głowa by ekspodowala zostały by tylko ciuki skóry zwisającej
Zgłoś