18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
a................a 2023-09-04, 18:05 5
Srał ich pies, jednych i drugich.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-09-04, 18:09 46
Hrabia Janusz poczuł się zignorowany.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2023-09-04, 18:28 37
Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-09-04, 18:47 130
Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi kurwa, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są pojebani Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zjebany jak ten ochlapus.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-04, 18:57 13
Niedaleko mnie jest jeziorko, czasem się tam przechadzam. Często siedzą tam "nasi bracia", trzech samców w wieku poborowym i jedna samica. Jak na banderów są bardzo spokojni, tylko chleją i drą ryje. Za każdym razem gdy obok nich przechodzę, to nucę sobie pod nosem "baćko nasz bandera" [żeby nie było, że taki ze mnie chojrak i chciałbym się z nimi wszystkimi napierdalać (po prostu zawsze jak ich widzę, to najpierw przekładam kozik z plecaka do kieszeni)], ale udają, że nie słyszą.

sirmlcs napisał/a:

Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy



Spójrz w górę, to wina Januszów.

edit: no i jeszcze w dół - pinki też musiał dorzucić swoje 3 kopiejki.

pinki, widzę, że nadal odpierdalasz swoje stare numery i sam sobie stawiasz piwka.
Zgłoś
Avatar
Badawczy 2023-09-04, 18:59 37
Jebać banderowców jebanych
Zgłoś
Avatar
LubięWdupę 2023-09-04, 19:03 26
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi kurwa, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są pojebani Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy, jak ktoś tego nie ogarnia to jest tak samo zjebany jak ten ochlapus.



Nikogo nie obchodzi kim jest twój stary
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-04, 19:17 26
ej kurwa. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odjebało.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to chuja widać co się działo wcześniej" itp.

Chuj tam wie czy janusza wkurwiło, że ukrainiec na kasie obsługując sobie coś pogadał w trakcie czy kurwa 10min kolejka stała bo "dżonjego łolkjera z kraju" wybierali...

Lubię się dojebać ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-09-04, 19:50 3
Gdzie film z zewnątrz? Chyba ruski czy tam ukry zebrały bęcki:) i dobrze
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2023-09-04, 20:05 4
VeIture napisał/a:

ej kurwa. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odjebało.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to chuja widać co się działo wcześniej" itp.
Lubię się dojebać ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.



Chyba chodziło o to że ukro szmata sobie gadała z ukrem na kasie, a polaki się wkurwiły; na to chyba kierowniczka czy ta szmata powiedziała że oni przecież wybierali łiski to czemu robią problem
Zgłoś
Avatar
Watermelon 2023-09-04, 20:13 3
Jebany patus dostałby w pizde jakbym co spotkal
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2023-09-04, 20:18 7
Kurwa do niemca to na szparagi zapierdalają i ukłony biją , nikt szwaba nie wyzywa za miliony ludzi w obozach, media tak zryły banie takim prostym amebą jak ten z filmiku że to przecież byli naziści .
Zgłoś
Avatar
siwybialy 2023-09-04, 20:37 24
U mnie w pracy jest z 500 Ukraińców na produkcji. Część jest pojebane, część wkurwiajaca, część w porządku i bardzo w porządku.
Tak jak wszędzie .
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2023-09-04, 20:41 8
Zgłoś