18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Interaktywne fapowanie w 3D
D................k • 2013-05-07, 17:55
Na filmiku macie test technologii Oculus Rift - podpiętego do komputera hełmu symulującego rzeczywistość wirtualną. Grafikę napędza silnik od Epic Games.


Rzeczywistość wirtualna coraz bardziej przypomina świat realny.


Pomysłowi twórcy skrobią też przy symulatorze gilotyny.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-05-08, 12:06
robiąc zeza w odpowiedniej odległosci od monitora obejrzałem cały filmik w 3D bez oksów, dupeczka zajebista
Zgłoś
Avatar
Mimson 2013-05-08, 13:11
Weź sobie zwal z czymś takim na łbie...
Zgłoś
Avatar
zloo 2013-05-08, 13:39
@khaliles ty też masz jakieś specjalne oczy. to jest prostogląd, a nie krzyżogląd i zez nic nie daje... ale gratuluję autosugestii
Zgłoś
Avatar
Budyl 2013-05-08, 14:27
Niby wszystko fajnie, ale czemu ubrana?
Zgłoś
Avatar
gumi 2013-05-08, 14:33
Ciężko pasek ładowania się będzie przesuwało z zezem
Zgłoś
Avatar
Barnea 2013-05-08, 15:47
Fani fapowania się zlecieli

Dobra też to oglądnąłem...
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-05-08, 16:01
Za parę lat pewnie będą takie zabawki że nie będą potrzebne nikomu dziewczyny ;D.. Pewnie będzie coś takiego jak sztuczna cipa podłączona do kompa, 3D gogle i posuwanie takiej sztucznej cipy podłączonej do kompa będzie synchronizowało z animacją i myślę że będzie w 90% odwzorowywało ruchanie xD, a tak serio nie skorzystałbym z takiego badziewia bo by mi już do reszty banie poryło
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-05-08, 16:02
Żeby oglądnąć to bez okularów, należy zrobić zeza i "regulować go" do momentu, aż będziemy widzieć trzy obrazki (filmiki w tym wypadku). Wtedy należy wyostrzyć wzrok na tym środkowym, najlepiej robić to powoli, bo na początku obraz szybko ucieka przy wyostrzaniu. Po kilku próbach powinno wejść w nawyk.
Zgłoś
Avatar
Urghh 2013-05-09, 8:02
Jebałby wszystkie
Zgłoś
Avatar
B................L 2013-05-09, 13:17
Gilotyna to chyba najgorsza śmierć jaką można sobie wyobrazić - i nie chodzi o fizyczne męki. Ludzka głowa po odcięciu jest świadoma(lub inaczej mówiąc człowiek) przez co najmniej naście sekund po odcięciu. Wyobraźcie sobie widzieć własne ciało z tryskającą krwią z szyi i wiedzieć, że zaraz się zgaśnie
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-11, 11:28
BurbonPL napisał/a:

Ludzka głowa po odcięciu jest świadoma(lub inaczej mówiąc człowiek) przez co najmniej naście sekund po odcięciu.



Też to słyszałem, ale nigdy nie widziałem żadnego eksperymentu czy chociaż zapisków z badań na ten temat. Równie dobrze ktoś mógł to zmyślić i teraz reszta to powtarza, że "tak jest".
Zgłoś
Avatar
gracii 2013-05-30, 10:51
Mam astygmatyzm nigdy nie wykorzystam technologii
Zgłoś