18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Matt 2023-04-07, 23:34 51
Spoko, efektowne i zrobione z głową. Szacun dla majstrów
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-08, 1:12
Beton jeszcze nie zwiazał i temu tak .... No albo za dużo piasku dali do betonu
Zgłoś
Avatar
Reddemmer 2023-04-08, 1:53
Ma jaja jak knur
Zgłoś
Avatar
razak 2023-04-08, 2:15
ale jak kurwa ? Przecież to most który jest w trakcie budowy. Fejkiem to jebie. Obok równolegle eskapada z wylanym asfaltem. Tutaj widzimy beton i delatacje i 25 tonowa koparka go tak o rozkurwia i to tak nie naturalnie spada? Wygląda jakby ktoś go wysadził to w takim razie co tam robi koparka podpięta do żurawia ? EEE to sie kupy nie trzyma. Kurwa jestem najebany, ale no niee ma chuja. I jeszcze nic w mediach nie ma. Nie dam sie kurwa Halman. Dawaj więcej info
Zgłoś
Avatar
GIF-Seeker 2023-04-08, 2:19 2
Reddemmer napisał/a:

Ma jaja jak knur



To chyba zdalnie sterowana maszyna
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2023-04-08, 2:55 11
razak napisał/a:

ale jak kurwa ? Przecież to most który jest w trakcie budowy. Fejkiem to jebie. Obok równolegle eskapada z wylanym asfaltem. Tutaj widzimy beton i delatacje i 25 tonowa koparka go tak o rozkurwia i to tak nie naturalnie spada? Wygląda jakby ktoś go wysadził to w takim razie co tam robi koparka podpięta do żurawia ? EEE to sie kupy nie trzyma. Kurwa jestem najebany, ale no niee ma chuja. I jeszcze nic w mediach nie ma. Nie dam sie kurwa Halman. Dawaj więcej info



To nie jest koparka, tylko zdalnie sterowany młot udarowy.
Most pewnie po latach stracił na wytrzymałości i musiał zostać wyburzony. Obok jest wybudowany nowy.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-04-08, 3:49
Prawie jak wyburzanie z drona.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2023-04-08, 4:51
Nie do końca jestem zadowolony
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-08, 6:25 1
Halman napisał/a:

Interesujące rozpierdalanie mostu...


No ba...
Panie, to jest kosmiczna technologia

Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-04-08, 6:54 3
Trzeba wiedzieć gdzie przypierdolić żeby się nie narobić.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-04-08, 7:59 10
Matt napisał/a:

Spoko, efektowne i zrobione z głową. Szacun dla majstrów



Efektownie to by było jakby cały most był by załadowany murzynami aż po brzegi

Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-04-08, 8:50
jak z kac kupą, pełne skupienie, niepokojące dźwięki i nagle bum
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-04-08, 10:46 5
razak napisał/a:

ale jak kurwa ? Przecież to most który jest w trakcie budowy. Fejkiem to jebie. Obok równolegle eskapada z wylanym asfaltem. Tutaj widzimy beton i delatacje i 25 tonowa koparka go tak o rozkurwia i to tak nie naturalnie spada? Wygląda jakby ktoś go wysadził to w takim razie co tam robi koparka podpięta do żurawia ? EEE to sie kupy nie trzyma. Kurwa jestem najebany, ale no niee ma chuja. I jeszcze nic w mediach nie ma. Nie dam sie kurwa Halman. Dawaj więcej info



ESTAKADA gamoniu! eskapada to wyprawa
!
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-04-08, 11:53
Naprawdę super asekuracja. Brawo.
Zgłoś