18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Avatar
Yoka_Brotherrr 2014-11-02, 18:22
tak się kurwa kończy jazda bez kasku na rowerze....
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-11-02, 20:14
Sprawdziłem info. Facet przeszedł na czerwonym świetle, patrol chciał go wylegitymować. Nie chciał podać swoich danych osobowych, zaczął być agresywny wobec policjantów. Doszło do przepychanki to oni go gazem i na ziemię.
Zgłoś
Avatar
doskok 2014-11-02, 20:23
I skończcie już z tymi marzeniami o paralizatorach w Pl policji. Wiecie z jakimi kosztami wiąże się jednorazowe użycie paralizatora??? Kto za to zapłaci, policjant? Wystarczy że dopłacają za większe zużycie paliwa w radiowozie niż to wynika z norm, bo musieli parę razy depnąć na sygnałach bo chłop babę mordował przy dzieciach, i dzieci też tłukł...Później już jadą wolniej na sygnałach ratować zdrowie i życie. Patalizatory kurwa...
Zgłoś
Avatar
połunycia 2014-11-02, 21:17
polska policja nic dodac nic ujac.... taki kurwa kraj....
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-11-02, 23:36
połunycia napisał/a:

polska policja nic dodac nic ujac.... taki kurwa kraj....


Jaki kraj dokładnie? Wolisz dostać wpierdol jak w Rosji czy ołowiem po dupie jak w USA bo nie rozumiem o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2014-11-03, 6:01
Powiem tak w sumie to mnie wkurwia też policja a zwłaszcza ta dziadoska straż miejska.... ale jak znam życie to w 90% dojebali sie nie bez powodu... zwłaszcza psy... pewnie koleś sapał był cyknięty itd itd.... i chciał pokozaczyć jak teraz większość tych gimbazjalnych spierdolin ....
A co do straży miejskiej to jeszcxze bardziej nie cierpie niż gimbusów panoszących sie bo to już w ogóle są wojaki i spierdoliny totalne czepiają sie zawsze o chujnie jakąś mało ważną i wciskają mandaty za psi chuj zamiast sie zająć czymś porządnym to kurwa drzew w parkach pilnują .... pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
jefff 2014-11-03, 20:19
zerwikaptur napisał/a:

ten gość zgasił szluga na chodniku ,stojąc 10m od przystanku podeszły psy i odrazu że mandat itd więc gość przeprosił i zapytał gdzie miał to zrobić jak kosza nie ma nawet na przystanku więc zagasił butem
tłumaczenia nic nie dały i poprosili go o dokumenty facet miał tylko bilet miesięczny co psom sie wydało kłamstwem i zaczeli go obezwładniać .Wiem bo moja babcia cisneła na cmentarz a dokładnie to właśnie na tym przystanku czekała na trolejbus opowiadała to dziś mojej mamie a ja z niej troche brechte waliłem bo myślalem że babcia coś wyolbrzymia a tu prosze babcia nie klamała



I czego siejesz popeline??? Gość nie chciał się wylegitymować, zachowywał się agresywnie, znieważał policjantów i próbował uderzyć, a Ty pierdolisz głupoty wyssane z palca. Widać kolejnego prawilnego z grupy JP, który próbuje pokazać jaka to policja okrutna. Takich śmieci powinno się pałować, że do końca życia pamiętaliby co wolno a co nie. ps. Od razu widać, że to jakiś bakutil społeczny ta dwójka

Obezwładnienie - żałosne
Zgłoś