18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
maciukrk 2014-11-01, 23:51 10
Cytat:

żekomo


Zgłoś
Avatar
Borcejn 2014-11-01, 23:59 113
Nie wiem, zawsze ciężko oceniać takie sytuacje, jeśli nie wiesz, co się wcześniej działo. Może koleś np. przeszedł nie po pasach albo wyszedł z psem bez kagańca, a wy już tak od razu na policję najeżdżacie...
Zgłoś
Avatar
nurgle 2014-11-01, 23:59 67
i dobrze zrobili:D w stanach dostał by paralizatorem i by nikt nie płakał nad losem debila, który nie potrafi się wylegitymować...
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2014-11-02, 0:07 2
Lublin Rangers
Zgłoś
Avatar
Gitarzysta 2014-11-02, 0:12 29
Jedna jest prawidłowość w takich nagraniach, policjanci na tego typu filmikach maja na oko max 26 lat? Albo jakaś Pani policjant , kurwa powinno być jak na amerykańskich filmach jak młody kot przychodzi ze szkoły jest przydzielony do starego policjanta aby "ułożył" się odpowiednio a nie takie gówno odpierdala amatorkę

Zgarnięcie klienta do radiowozu to powinno być max 2 minuty a tutaj pewno się z nim siłowali z dobre 10 minut że aż bubliczka sie zrobiła
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2014-11-02, 0:21 12
jebać policyjne scierwo
Zgłoś
Avatar
kooloo 2014-11-02, 0:22 9
Ale to jest własnie dramat na psiarni, kurwa kinder_patrole . Z takim szczylem zawsze powinien byc dorosly pies.
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-11-02, 0:29 13
nie wierzę, że za samo niewylegitymowanie się, psiarnia bawi się z pacjentem w MMA, musiał coś odjebać
Zgłoś
Avatar
mateusos 2014-11-02, 0:34
Nie wnerwiajcie sie.
To byla ich najlepsza interwencja w życiu, pierwsza za ktora dostali order,
Zgłoś
Avatar
Jarsen 2014-11-02, 0:46 6
Gitarzysta napisał/a:

Jedna jest prawidłowość w takich nagraniach, policjanci na tego typu filmikach maja na oko max 26 lat? Albo jakaś Pani policjant , kurwa powinno być jak na amerykańskich filmach jak młody kot przychodzi ze szkoły jest przydzielony do starego policjanta aby "ułożył" się odpowiednio a nie takie gówno odpierdala amatorkę

Zgarnięcie klienta do radiowozu to powinno być max 2 minuty a tutaj pewno się z nim siłowali z dobre 10 minut że aż bubliczka sie zrobiła



Byłem na miejscu. Nie wiem za co go zatrzymali bo pojawiłem się w trakcie całej akcji, ale chwilę później przyjechała lodówa, fiat bravo i pogotowie. W 11 nie mogli sobie z nim poradzić. Stali i patrzyli jak ich koledzy próbują go wcisnąć do radiowozu. Koleś nie stawiał się nie wiadomo jak, a i tak nie dali sobie z nim rady....
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-11-02, 0:50 14
W takich sprawach zawsze jest problem kto ma rację. Ile to razy zdarzało się, że dresik płakał, że go obezwładnili jak wcześniej darł się na nich i łapami machał...ale sam byłem świadkiem jak policja używała dość radykalnej przemocy na człowieku, który był w złym miejscu, a kiedyś dostałem gazem po oczach, w krowie kilka butów i wycieczka na komendę za...posiadanie spreja. Szedłem przez park do dziewczyny psiknąć jej bratu kawałek fury. Okazało się, że ktoś parę dni wcześniej w tym parku napisał coś ładnego o sowietach na poświęconym im pomniku w tym miejscu i uznali, że to pewnie ja. Żadnego pytania, żadnego dochodzenia, domniemania niewinności - od razu buty i gaz. A jacy dumni! Jakby co najmniej kolejną klasę gimnazjum zaliczyli!
Przełożony zjebał ich strasznie za to i natychmiast mnie wypuścił, no ale takich gamoni w policji jest mnóstwo.
Zgłoś
Avatar
trabus 2014-11-02, 0:58 1
Kto włączył dyskotekę w 0.55 filmu? Oni to jebani na pilota maja?
Zgłoś
Avatar
Leet 2014-11-02, 1:16 51
zdecydujcie sie kurwy czy policja ma się nie pierdolić czy sie ma pierdolic, wam to kurwa nigdy nie będzie pasowalo - jak obezwładniają jakiegoś cwaniaka to źle, jak nie reagują jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
Robi9n 2014-11-02, 1:33
Już jutro w faktach jak to niewinnego policja bije, a chuj że nie wiadomo co się działo wcześniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie