18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
garota 2014-11-02, 11:16 1
Dodam jeszcze że każdy debil piszący "za nic by nie bili" itd. to w dupie był i gówno widział. Milicja obywatelska też za nic nie biła co? Kibole też za nic się nie biją przecież, ale jednak kurwa się biją. Jakakolwiek nie sprowokowana przemoc powinna być uznawana za zachowanie patologiczne. W Stanach to strzelają już za byle gwałtowny ruch podczas kontroli policyjnej. Oni mają szkolenia jak zachowywać się przy zatrzymaniu bądź kontroli. Nam też powinni takie robić bo kurwa mać skąd mam wiedzieć czy mogę się akurat podrapać po dupie? I za to mam ginąć? Godzicie się na takie sytuacje? To jesteście przegrani po prostu, jebane marionetki w rękach systemu. Ja chcę wyjść czasem przed dom bez komórki, dokumentów, palić sobie szluga i lolka siedząc z piwem na ławce bo akurat świeci słonko. Jak dla was to dużo to kurwa mać jaki ten świat jest smutny i żałosny.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-11-02, 11:37
I jak zwykle w tego typu sytuacjach stoi stado sfrustrowanych "obywateli" których stać na odważne : " Ej co robisz człowieku". Jestem za przywróceniem Milicji do łask. Nie byłoby na ulicach gówniarzerii której na wszystko wolno.
Zgłoś
Avatar
psipsiak 86 2014-11-02, 11:40 3
ja sie zapytowywuje!!!!! gdzie był wtedy batman!!!!!
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2014-11-02, 11:42
Hahah dobra akcja, wracałem wtedy z miasta i stałem przez cały czas za nimi, w sumie to nic ciekawego, zwykłe nieudolne obezwładnienie nieposłusznego obywatela przez 2 młodych psiaków, i jego śmieszna laska która dzwoni psom po kolegów Dalsza akcja wygląda tak że przyjeżdża lodówa pomagajągo obezwładnić, młodego dusi gaz na tylnym siedzeniu(dopiero zaczyna działać),a laska napierdala na pałki które ją odsówają od całego zdarzenia, po czym pakują się i jadą a ja idę w swoją stronę Przynajmniej chwile się pośmiałem
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-11-02, 12:01 2
Kurwa tępą szmatę też gazem i do radiowozu za utrudnianie działań policji... Za niewinność go nie zgarnęli
Zgłoś
Avatar
bic_kurwy_i_zlodziei 2014-11-02, 12:11 2
Kurwa kocham takie filmy... Zaczęli kręcić od momentu jak policja zaczęła interwencję, a wcześniej do chuja pana nie ma nic o tym co ten palant nawywijał. I w ten oto piękny sposób jest pokazywana nasza polska policja, że niby zatrzymują, pałują i psikają gazem za nic... Pierdolone cebulactwo.
Zgłoś
Avatar
Hiaf 2014-11-02, 12:36 2
Za łagodna - źle. Zbyt brutalna - źle. Do kurwy nędzy. Co z wami ?
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-11-02, 13:07 1
garota napisał/a:

Patrzcie ile kurwa psów na sadisticu jest. Jak gość nic nie zrobił tylko nie pokazał dokumentów to powinniście mu pomóc. Czarnuchy, araby i ruscy walczą za swoich a co jest z nami? Polak dla Polaka wilkiem. A wam wszystkie kurwy policyjne chuj w mordę. Cieszcie się że jesteście psami bo w innym wypadku chuja byście mogli.


Gość rzucił peta na ziemie i za to jest mandat, nie miał/nie chciał pokazać dokumentów to policjanci zawożą go na komendę gdzie potwierdzają jego tożsamość wypisują mandat i puszczają do domu. Jak ma jakieś opory to niech zacznie przy sobie nosić dokumenty lub jeszcze lepiej - niech pety wyrzuca do śmietnika bo kurwa durne tłumaczenie, że w środku miasta nie było śmietnika jest niepoważne.
Twoim zdaniem interwencja miała wyglądać jak? Gość ma dostać mandat, mówi "dokumentów nie mam" a policjant wzrusza ramionami i idzie dalej?
Zgłoś
Avatar
szpajder 2014-11-02, 13:29
nurgle napisał/a:

i dobrze zrobili:D w stanach dostał by paralizatorem i by nikt nie płakał nad losem debila, który nie potrafi się wylegitymować...

W stanach to, w stanach tamto. Jak sam piszesz, stany, to stany. Każdy stan ma inne prawo. Podaj w którym stanie dostał by paralizatorem? Byłeś tam kiedyś w ogóle, czy z filmów o "policyjnych zagadkach" wnioskujesz jak jest w stanach?
Zgłoś
Avatar
Bejker 2014-11-02, 13:39
Wkurwiają mnie już takię filmy powinni od razu strzelać do podejrzanych tak by zabić
Zgłoś
Avatar
xhelioNx 2014-11-02, 15:18 1
Kod:
Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 21. Zdaniem policji zamieszczony w sieci film jest tylko fragmentem całego zajścia, do którego doszło w Śródmieściu. <br> <br> – Policjanci zauważyli dwie osoby przechodzące przez jezdnię na ul. Lipowej na czerwonym świetle – mówi st. sierż. Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego KWP w Lublinie. Prowadzona była akcja "Znicz”. Policjanci zwracali dużą uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym. Osoby te – kobieta i mężczyzna zostały poproszone o wylegitymowanie się. Odmówiły. Powiedziały, że nie mają zamiaru podawać swoich danych osobowych. <br> <br> Zdaniem przedstawiciela lubelskiej policji zostali przez funkcjonariuszy pouczeni, że jest to ich obowiązek. <br> <br> – W tym czasie mężczyzna zaczął stawiać najpierw bierny a później czynny opór – kontynuuje st. sierż. Gołębiowski. – Odpychał policjantów. Wyzywał ich. Chciał uderzyć z tzw. główki. Funkcjonariusze nie mieli innego wyjścia jak tylko go zatrzymać. <br> <br> Zdaniem policji mężczyzna został obezwładniony bo stawiał opór. – Policjanci byli zmuszeni użyć wobec niego siły fizycznej i gazu łzawiącego – dodaje st. sierż. Gołębiowski.<br> <br> W efekcie mężczyzna został zatrzymany. Na komisariacie nie zgodził się na badanie alkomatem. W szpitalu została pobrana od niego krew do badań. Trafił do policyjnego aresztu. <br> <br> – Mężczyzna będzie odpowiadać za znieważanie policjantów – zapowiada przedstawiciel KWP w Lublinie.<br> <br> Policja nie wyklucza, że także inne osoby usłyszą podobne zarzuty.
Zgłoś
Avatar
RollingYourHead 2014-11-02, 16:15
Jarsen napisał/a:



Byłem na miejscu. Nie wiem za co go zatrzymali bo pojawiłem się w trakcie całej akcji, ale chwilę później przyjechała lodówa, fiat bravo i pogotowie. W 11 nie mogli sobie z nim poradzić. Stali i patrzyli jak ich koledzy próbują go wcisnąć do radiowozu. Koleś nie stawiał się nie wiadomo jak, a i tak nie dali sobie z nim rady....



A czyli stawiał opór? Zatrzymanie jak najbardziej zasadne. Potem chodzą tacy prowokatorzy jak obecna Pani na filmie i mówi Policji o przekroczeniu uprawnień. Nie legitymujesz się? To do radiowozu, ustalimy Twoją tożsamość. To nie jest tak, że nie wylegitymujesz się, bo nie masz dokumentu albo nie chcesz i Policja nie prawa Ci nic zrobić. A do tych wszystkich co głupoty wypisują o tym jak to Policja jest bezradna i we trzech nie są w stanie sobie poradzić z jedną osobą, to po prostu pojęcia nie macie jakie mają uprawnienia. Policjant, który przy interwencji spowoduje jakieś obrażenia ciała osobie zatrzymanej ma się przed kim spowiadać. Ta względna bezradność wynika z regulacji. Mówcie co chcecie, ale gdyby dało się Policji większe uprawnienia i możliwość użycia paralizatora w takiej sytuacji, to mniej po mieście chodziłoby tych pseudo cwaniaczków szczekających na lewo i prawo. U nas w kraju jest taka mentalność, że Policji się nie szanuje. Szybciej się to zmieni, szybciej będzie mniej przestępców.
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-11-02, 16:31
Policjanci powinni mieć paralizatory. Szybki, łatwy, przyjemny i skuteczny sposób na obezwładnienie krewkiego obywatela.
Zgłoś
Avatar
B................3 2014-11-02, 17:37
Jeżeli nie można się wylegitymować należy złożyć oświadczenie z swoim adresem i danymi osobowymi (imię ojca i matki również) i policja nie powinna robić problemów. Takie jest prawo a ono jest dla wszystkich fakt że sprawniej powinni zakuć tego frajera.
Zgłoś
Avatar
E................n 2014-11-02, 17:55
garota napisał/a:

Patrzcie ile kurwa psów na sadisticu jest. Jak gość nic nie zrobił tylko nie pokazał dokumentów to powinniście mu pomóc.



Masz zasrany obowiązek dać się wylegitymować, pokazać dokument (jeśli posiadasz go przy sobie) i podać prawidłowe dane. A do tego wykonywać polecenia f-szy.

Biesiu1z3 napisał/a:

Jeżeli nie można się wylegitymować należy złożyć oświadczenie z swoim adresem i danymi osobowymi (imię ojca i matki również) i policja nie powinna robić problemów.



Oświadczenie jest gówno warte - musi ktoś potwierdzić dane osoby i dane osoby potwierdzającej też musza być potwierdzone.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie