18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
clf111 2014-11-02, 9:21 1
Brawo POLICJA !
Zgłoś
Avatar
s................z 2014-11-02, 9:41 1
tranzystor napisał/a:

Powinni jeszcze tą przykozaczoną, spasłą kurwę z ADHD rzucić na glebę, żeby wiedziała, że nie w każdej sytuacji ma otwierać mordę.



No właśnie. Nie wkurwia was ten mastodon? Pewnie zgarniają na dołek jedynego faceta w promieniu 10 km, który chciał ruchać tego morświna i stąd ta cała awantura.

"...Waleń jest świadom tego, że jedyny osobnik, który chciał z nią kopulować nie wróci do betonowej dżungli przez najbliższe 48 godzin"- czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
leewang 2014-11-02, 9:44 1
Na pewno przechodził sobie spokojnie obok radiowozu, a panowie policjanci wyskoczyli z samochodu i zaczęli psikać gazem i obezwładniać bezbronnego i niewinnego chłopaka.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-11-02, 9:45 1
Patrzcie ile kurwa psów na sadisticu jest. Jak gość nic nie zrobił tylko nie pokazał dokumentów to powinniście mu pomóc. Czarnuchy, araby i ruscy walczą za swoich a co jest z nami? Polak dla Polaka wilkiem. A wam wszystkie kurwy policyjne chuj w mordę. Cieszcie się że jesteście psami bo w innym wypadku chuja byście mogli.
Zgłoś
Avatar
italiano22125 2014-11-02, 9:46 1
Na ich miejscu bym jeszcze tego rozdartego szlaufa zawinął.
Zgłoś
Avatar
x2345x 2014-11-02, 9:53
oto na filmie panowie co maja stać na straży porządku.. Prosze jeśli potrzeba aż dwóch policjantów żeby obezwładnić jednego osobnika (chuj nie ważne o co poszło) to niech może pomyślą o zmianie zawodu może na ochroniarza w biednej bo do takiej pracy sie nie nadaja.
Zgłoś
Avatar
s................z 2014-11-02, 9:54
garota napisał/a:

Jak gość nic nie zrobił tylko nie pokazał dokumentów to powinniście mu pomóc.



Stary, co ty gadasz? Przecież jego ewidentnie zwinęli za ruchanie zwierząt (patrz mój wcześniejszy komentarz). W Polsce zoofilia jest nielegalna.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-11-02, 10:19 2
Nie chcesz się wylegitymować to środki przymusu bezpośredniego pozostają.

Sposób w jaki go obezwładniają jest karygodny.

Czego to dowodzi? Ze należy natychmiastowo ZLIKWIDOWAĆ W PIZDU straż wiejską i pieniądze przeznaczyć na szkolenie policji.
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-11-02, 10:22
Łę, mnie wczoraj chcieli zgarnąć za to, że kuzyn miał JP na kurtce. Nie moja sprawa co on nosi, ja szedłem do bankomatu i on mi jedynie towarzyszył. Pytali się czy też jestem JP, stwierdziłem, że ciężko być JP jeśli startuje się do ŻW... Dali na luz, ale kuzyna zatrzymali i dali mu 50zł mandatu za przejście przez jezdnie w niedozwolonym miejscu (metr, półtora od pasów). Ewidentnie chcieli mu dojebać za te JP .
Zgłoś
Avatar
grass19866 2014-11-02, 10:23
Gruba swinia byla wsciekla i darla ryj bo nie dokonczyla paszy w kfc. A swoja droga kozaki stancie, docisnijcie rece do klatki piersiowej i niech ktos wam rozłoży rece i posadzi bez zadawania uderzen tylko probujac zalozyc jakas dzwignie transportowa. Wielkie ale nie dostal pał jakby bylo kiedys gdy nie bylo bezstresowego wychowania i 13 latkow porobionych krysztalem. A gruba lambadziara pierwsza dzwonilaby na 997 gdyby skradziono jej kubel zlewek z KFC.
Zgłoś
Avatar
Daimler1916 2014-11-02, 10:51
x2345x napisał/a:

oto na filmie panowie co maja stać na straży porządku.. Prosze jeśli potrzeba aż dwóch policjantów żeby obezwładnić jednego osobnika (chuj nie ważne o co poszło) to niech może pomyślą o zmianie zawodu może na ochroniarza w biednej bo do takiej pracy sie nie nadaja.



Tak własnie kolego działa załatwianie roboty po znajomości oraz obniżenie wymagań (raczej ich brak) do pracy w służbach mundurowych. Osoby które nadaja sie do pełnienia służby w Policji,Wojsku itp odpadaja pod koniec selekcji dlatego ze miejsce już jest zaklepane dla syna,córki,siostrzenca,kuzyna itd. Policjanci z filmiku maja szczescie że to nie był jakis 100kilowy facet bo by latali jak szmaty.
Zgłoś
Avatar
Szatan_Piekielny 2014-11-02, 10:53 1
W tym chorym kraju nigdy nie będzie dobrze, jeżeli policja będzie krytykowana cokolwiek by nie zrobiła. Bardzo dobrze, że zwinęli cwaniaka, bo z policją się nie dyskutuje. Inna sprawa, że panowie z nagrania to kompletni inwalidzi.
Zgłoś
Avatar
perki 2014-11-02, 10:53 2
po stylu wypowiedzi "ofiar" już widać że to elita intelektualna wracająca spokojnie z kościoła
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-11-02, 10:57
Jak już napisał ktoś powyżej,raz wszyscy krzyczą jebać policje,jp,hwdp a jak dzieje się coś złego to Ci co najgłośniej krzycza pierwszi dzwonia na 997.Swoją drogą jakby gościu był bez winy to by go nie zakuwali,a porównanie do policji hamerykańskiej jest jak najbardziej na miejscu,gościu za nie wylegitymowanie się dostał by nie gazem a paralizatorem a ta locha co biega wokoło i krzyczy najgłośniej dostała gazem po ryju i wzieli by ją pod paragraf za utrudnianie pracy policjantów
Zgłoś
Avatar
takija 2014-11-02, 11:13
x2345x napisał/a:

oto na filmie panowie co maja stać na straży porządku.. Prosze jeśli potrzeba aż dwóch policjantów żeby obezwładnić jednego osobnika (chuj nie ważne o co poszło) to niech może pomyślą o zmianie zawodu może na ochroniarza w biednej bo do takiej pracy sie nie nadaja.



Pokaz nam cwaniaku jak obezwładniasz 100kg mężczyznę....który ma troche więcej niż 19 lat.

Bez wnikania w szczegóły tego wydarzenia uważam że policja powinna być właśnie stanowcza i jeśli ktoś się stawia lub zwyczajnie nie chce sie wylegitymować to od razu takiego do auta i na komendę. Bez pierdolenia się. Bo takie pierdolenie sie i wdawanie w pyskówki jest swego rodzaju publicznym przyzwoleniem na to żeby kazdy sie stawial i pyskowal. Na chuj to komu?.....stawia opór? To go pałą po nodze i koniec. Za byle co go nie obezwładniali tak samo jak za byle co nie chcieli go wylegitymować. Po towarzystwie widać że srają wyżej niż dupy mają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie