18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Witam siedzę na Sadisticu przeglądam filmy nie jestem może zbyt aktywny ale cóż. Od czasu do czasu pojawiają się różne rodzime produkcje i tutaj chciałbym wyjść z inicjatywą. Takich właśnie filmiki powinny się wyróżniać mieć jakiś wstęp który pokazuje, że pochodzą one z tego cudownego serwisu. Niech użytkownicy z innych stron też wiedzą skąd pochodzi dany filmik. To co chcę zaprezentować nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem.

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to
Link jeżeli ktoś chce pobrać LINK
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-13, 14:53 1
Na chuj taki wstępniak? Myślisz, że ludzie mają czas by tracić dodatkowe 8 sekund na każdy odtwarzany materiał?
Zgłoś
Avatar
lopikos 2013-06-13, 14:57 2
A kto właściwie powiedział że musi to być na początku? Jak będzie na końcu to git
Zgłoś
Avatar
Patyczakk9 2013-06-13, 15:03
Hmm, takie se.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-13, 15:17
@up to masz jeszcze 16 minut na wstawienie swojej wersji według tego co pisałeś przed editem

czekamy...
Zgłoś
Avatar
Graphoman 2013-06-13, 15:19
Pomysł ogólnie nie jest zły, ale prędzej bym coś takiego dawał na końcu. Bo na początku na prawdę potrafiłoby wkurwić za piątym filmikiem obejrzanym danego dnia...
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-06-13, 15:33 1
BulletRide napisał/a:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.


Rozwiązanie?
Zrobić by to intro pojawiało się tylko dla nie zarejestrowanych osób.
Zgłoś
Avatar
no_idea. 2013-06-13, 15:39
można by go skrócić do 2 sekund po prostu logo czy coś...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-06-13, 15:53
pomysł dobry ,ale to intro powinno się pojawiać tylko w przypadku materiałów własnych
Zgłoś
Avatar
Torghal 2013-06-13, 15:54
Widać, że to amatorszczyzna, jest trochę błędów, w dodatku za długie i przesycone efektami, gwiazdkami itd. jakby to był jakiś pudelek, a nie sadistic. Brawa za chęci, ale jeszcze sporo nauki przed Tobą.
Zgłoś
Avatar
korba-dawid 2013-06-13, 15:56
I teraz ktos napisze : AKCJA OD 54 s. Nie weźmie pod uwagę intro które samo by się dodało przy uploudzie i jeśli przewine i tak zmarnuje 8 s.

Ogólnie inicjatywa dobra coś podobnego z str spryciarze. Tylko właśnie myślę że na koniec było by lepiej i wygodniej.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-06-13, 16:11
Chujowy. Wiem, ze material wlasny i obroncy praw zwierzat zaczna cie bronic, ale to ze ruszyles dupe i zrobiles jakies intro nie czyni tego intra dobrym a w efekcie, twojej pracy uzyteczna.

Zatem chujnia
Zgłoś
Avatar
LubiePlacki84 2013-06-13, 16:18
Nie łatwiej w prawym dolnym rogu dac logo sadola?
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-13, 16:39
Szczerze to słabiutkie intro.
Nie wiem czy korzystałeś z Sony Vegasa czy Adobe after effect, ale mimo wszystko...
I nie chodzi mi że za mało "bajerów" (sam nie lubię przesadzonych intr trwających 30 sec lub więcej.
Sam nie jestem jakiś uber pro w te klocki ale robiło się takie rzeczy nie raz:p
Zgłoś
Avatar
wojtekrts4 2013-06-13, 16:47
Trzymajcie Sadole premke do babesnetwork com login:taqui14 hasło:taq123456
miłego fapania
Zgłoś
Avatar
maq2012 2013-06-13, 17:33
BulletRide napisał/a:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.



Rozwiazaniem jest podczepic to na koncu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie