18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Witam siedzę na Sadisticu przeglądam filmy nie jestem może zbyt aktywny ale cóż. Od czasu do czasu pojawiają się różne rodzime produkcje i tutaj chciałbym wyjść z inicjatywą. Takich właśnie filmiki powinny się wyróżniać mieć jakiś wstęp który pokazuje, że pochodzą one z tego cudownego serwisu. Niech użytkownicy z innych stron też wiedzą skąd pochodzi dany filmik. To co chcę zaprezentować nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem.

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to
Link jeżeli ktoś chce pobrać LINK
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-06-13, 13:07 13
SpeeDe napisał/a:


Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to



A wiesz że za materiał własny jest piwo?
Zgłoś
Avatar
Kropa18 2013-06-13, 13:12
Mi się podoba, zobaczymy czy ktoś tego użyje
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2013-06-13, 13:17 54
Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.
Zgłoś
Avatar
Sudecki 2013-06-13, 13:35 5
Cytat:

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem



O Ty głupi leszczu, ale chujowy temat!
Może być?

Teraz na poważnie - inicjatywa fajna, ale tak jak napisał BulletRide - obawiam się przesytu. Poza tym - przy jakich filmikach miałoby się to pojawiać? Materiałów własnych wcale nie ma tak dużo, większość rzeczy jest podjebana z innych portali, więc właściwie nie można tam tego dolepić.

Poza tym brakuje mi trochę jakiegoś charakterystycznego dla Sadistica elementu - jakichś różyczek analnych z harda, czy coś.

Łap piwo za pracę
Zgłoś
Avatar
SpeeDe 2013-06-13, 13:47 1
Sudecki napisał/a:


Teraz na poważnie - inicjatywa fajna, ale tak jak napisał BulletRide - obawiam się przesytu. Poza tym - przy jakich filmikach miałoby się to pojawiać? Materiałów własnych wcale nie ma tak dużo, większość rzeczy jest podjebana z innych portali, więc właściwie nie można tam tego dolepić.


Robiąc to chodziło mi wyłącznie o filmiki własne których jak napisałeś nie ma za dużo czyli nie groziło by to przesytem poza tym jeżeli większość jest podjebana no cóż ale jeżeli ktoś zrobi materiał własny a ktoś inny podjebie go na inny portal to będzie wiadomo że pochodzi on z sadistica a zresztą chuj jak ktoś będzie chciał to wstawi a jak nie to nie
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-06-13, 14:14 5
Sudecki napisał/a:

Poza tym brakuje mi trochę jakiegoś charakterystycznego dla Sadistica elementu - jakichś różyczek analnych z harda, czy coś.



Ostatnio elementem charakterystycznym dla sadola jest wrzucanie pierdyliarda gównianych materiałów o muzułmanach (dowcipy, zdjęcia, filmiki) a nie jakieś tam różyczki analne.
Zgłoś
Avatar
kamcio2604 2013-06-13, 14:17
Zaje**ste ! Mi ten pomysł jak najbardziej się podoba! Duże piwo dla tego młodego Pana
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-13, 14:39
Dobra robota, ale to się raczej nie przyjmie
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-06-13, 14:41 7
Dobre by było gdybyśmy tu małe księżniczki oglądali lub jednorożce. I trochę za długie.

Czarne tło, pierdolnięcie poniszcznego napisu SADISTIC PL, w klimacie a la dark fallout. Dźwięk rozpierdalania czegoś.
Zrobisz?

nie więcej jak 3sec
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-06-13, 14:41 1
Wszyscy wyżej pierdolicie. Nie ma sensu, sadol powoli schodzi na psy. Bany za rasizm itp. Proszę was. niedługo każdy z nas będzie się wstydzić tu wchodzić albo mówić "widziałem na sadolu". Jeśli wszystko będzie szło w tym kierunku w którym idzie teraz to będzie konkretna lipa. Także narobiłeś się na darmo.
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-06-13, 14:42
SpeeDe napisał/a:

" nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem "



To chyba słabo się postarałeś bo chujowe -.-

Moja babcia by lepsze zrobiła
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-06-13, 14:44
Szczerze to chujowe. I tak nikt tego nie użyje, bo materiałów nikt swoich prawie nie robi.
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-13, 14:52 1
Mnoży się tych pierwszaków... Może jakieś sadystyczne otrzęsiny im robić?
Zgłoś
Avatar
swissman 2013-06-13, 14:53 3
Czy pomysł jest dobry - oczywiście.
Czy się przyjmie - może.
Czy ludzie nie będą się wkurwiać - oczywiście, jak zwykle.
Ale...
Wystarczy, aby pomysł zaakceptował zarząd Sadistica. Wtedy ustalając intro podczas uploadu, skrypt dodawałaby je do filmu. Odtwarzacz na stronie odtwarzałby film od sekundy kończącej intro, a gdyby film był oglądany spoza serwisu - użytkownik widziałby je.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie