18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Witam siedzę na Sadisticu przeglądam filmy nie jestem może zbyt aktywny ale cóż. Od czasu do czasu pojawiają się różne rodzime produkcje i tutaj chciałbym wyjść z inicjatywą. Takich właśnie filmiki powinny się wyróżniać mieć jakiś wstęp który pokazuje, że pochodzą one z tego cudownego serwisu. Niech użytkownicy z innych stron też wiedzą skąd pochodzi dany filmik. To co chcę zaprezentować nie jest może perełką ale starałem się jak mogłem.

Wiadomo pierwszy temat zgodnie z tradycją musi zostać zmieszany z błotem jak się komuś podoba to piwo a jak nie to
Link jeżeli ktoś chce pobrać LINK
Zgłoś
Avatar
demz 2013-06-13, 17:35
Do własnych materiałów jak najbardziej można to podpiąć, ale do filmików zajebanych z neta już nie bardzo, bo nie mamy prawa ich modyfikować w ten sposób.
Zgłoś
Avatar
watsman 2013-06-13, 18:06
świetne mam nadzieje ze będzie opcja dla niecierpliwych :d
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-06-13, 18:25
Dobry pomysł? Tak.
Dobrze zadziała w praktyce? Nie.
Czy się przyjmie? Nie.
Dobrze wygląda? Nie, chociaż mogło być też o wiele gorzej, 5+/10.
Zgłoś
Avatar
swissman 2013-06-13, 18:35
Jak komicznie brzmi, kiedy ludzie piszą "stracę 8 sekund". Aktualnie nie tracisz tego czasu, wykorzystaj go właściwie. Uratuj świat.
Zgłoś
Avatar
bdn 2013-06-13, 18:47
@BulletRide: To na końcu niech się wyświetla.
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-06-13, 18:54
@bdn, nie wszystkie filmiki ogląda się do końca .
Zgłoś
Avatar
kostuch30 2013-06-13, 19:07
Po prostu, albo znak wodny "Sadistic.pl" albo na starcie czarne tło, białe logo, może to trwać 2-3sek. Natomiast gdy odpalimy ten filmik na stronce to automatycznie zaczynałby się od 2-3sek a jak ktoś pobiera to pobiera całość

Problem rozwiązany
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-13, 19:21
Jak by po rozpadnięciu się loga nie pojawiał się na tę sekundę kosmos to byłoby perfect.
Zgłoś
Avatar
critical thinking 2013-06-13, 19:26
wystarczy dawać to jako outro a nie intro
solved.
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-06-13, 20:03
ps: dobry pomysł ale nie wiem jak w praktyce (piwko leci) swoją drogą fajny był by system na normalizację dźwięku, szlak trafia jak w jednym filmiku trzeba zgłaśniać i ściszać kilka razy
Zgłoś
Avatar
SpeeDe 2013-06-13, 20:27
Fuck. Nie wiedział, że aż tak ten filmik będzie oddziaływać
Zgłoś
Avatar
bananovvy 2013-06-13, 21:47
Cytat:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.



A na końcu filmika??
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-06-13, 23:08
GUWNO!! Gdzie kabel od prodiża? Gdzie nazimaja? Gdzie krejzi, amused, wali i spermshot?
Zgłoś
Avatar
Weatherwax 2013-06-14, 9:59
BulletRide napisał/a:

Za pomysł i pracę piwko, ale ktoś kto przegląda dziesiątki filmów na sadisticu dziennie ... znienawidzi Cię za to już pierwszego dnia no offence, po prostu ludzie będą po tym jeździć jak po przymusowych reklamach w necie.


Sorry, ale film z takim "efektem" się "robi" 5 minut. Kolega użył gotowego presetu do After Effects, więc ja tutaj widzę tylko jako pracę własną ruszające się napisy. Plz don't hate me.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-06-14, 12:09
A ja się dojebię że nie ma tego w 4k, 2k albo chociaż w FHD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie