18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Inżynier
freaky • 2022-11-11, 20:49
Darmowy rejs samolotem. No szkoda, bo mało brakowało

Zgłoś
Avatar
kalek19873 2022-11-11, 20:56 7
No to ci bystry inżynier ho ho
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2022-11-11, 21:05 53
kalek19873 napisał/a:

No to ci bystry inżynier ho ho


Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-11-11, 21:23 9
kalek19873 napisał/a:

No to ci bystry inżynier ho ho



Na biezaco monitorowal prace silnika xD
Zgłoś
Avatar
turor 2022-11-11, 21:31 19
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



Nie wierze.

Mówił, że nie chciał. A on nie kłamie.

Do górników tez nie strzelał, coś im się pomyliło
Zgłoś
Avatar
Kormork 2022-11-11, 21:59 4
Zakładam że chciał się tam ukryć bo nie wierze że jest tak tępy aby wybrać to jako środek transportu.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2022-11-11, 22:25 1
Technik mechanik w akcji bierze na słuch, szanuje
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-11-11, 22:32 39
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?

Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popierdoliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie spierdoliny politycznych jebanych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2022-11-11, 22:37 1
co za tępota , ja pierdole
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-11-11, 23:01 4
Znając takich to wyszedl prawym a wszedł lewym.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-11, 23:22 19
petru23 napisał/a:

A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?
Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popierdoliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie spierdoliny politycznych jebanych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



Pisowskie debile to zwykłe głupole, ciemnota, nienawiść i wszystko co najgorsze. Nigdy nie widziałem tylu ciapatych w Polsce jak od 2016 roku - Warszawa, Lublin, Kraków, było ich wszędzie od najebania, ale... zaraz, zaraz, Tusk wtedy też rządził?! Zresztą, szkoda komentować pisowskie idiotyzmy. Pozdrówka
Zgłoś
Avatar
pppmix 2022-11-11, 23:22 1
Ja się pytam kto go wpuścił w klapkach do samolotu?
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-11-11, 23:27 13
petru23 napisał/a:

Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popierdoliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie spierdoliny politycznych jebanych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



Olabogaświntego, Tuska obrażajut, nie jestem z żadnej partii, ale gdzie moderacja, zakazać natychmiast, a najlepiej aresztować i do sztumu z paragrafu o obrazie uczuć religijnych.
Zgłoś
Avatar
dff58795 2022-11-11, 23:34 3
Pilot do zwolnienia - nie rozgrzał silników przed startem.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2022-11-11, 23:53 2
Ładną gównoburzę rozpętałam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie