18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
elektrycerz 2015-05-02, 15:57 4
Niezbyt długie ale dałem radę.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 16:50 1
Ciekawe ilu z was ściślaczki będzie miało do czynienia z taką maszyną albo inną na jej poziomie
Zgłoś
Avatar
Avangardus 2015-05-02, 17:24 13
Grzesiu (Grzegorz.C) to jest zwierze kurwa jego mać jak nie skomentuje,to nie może spać.Hej czy widzisz tam Grzesia jak mu koment świeci,przypierdoooool mu gazetąąąąą więcej nie poleci(na główną).
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 18:55
@Avangardus
Kolejny ścisłowczyk pogromca chujmanistów?
Zgłoś
Avatar
Arczi.Milano 2015-05-02, 21:57
@Grzegorz.C Codziennie się takimi zajmuję
Maszynki są super.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:17
@up
Mam nadzieję że jest z tego jakiś pożytek większy niż z podawania śmieciowego żarcia Bo te nowoczesne maszynki też różne bywają jakościowo.
Zgłoś
Avatar
321haribo 2015-05-02, 23:30 3
Ale jak, tak bez chłodzenia cieczą?
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2015-05-03, 0:14 1
Jakie koszta takiej maszyny? Wygląda na dobrą inwestycję. Pytam poważnie.
Zgłoś
Avatar
filipos93 2015-05-03, 0:44
wielkie mecyje, mam taką na blacie w kuchni. taka maszyne mozna kupic w kazdym dobrym sklepie z maszynami
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2015-05-03, 0:49 6
Koszta myślę że kosmiczne. Za 32 godziny piszę maturę, filmik obejrzałem cały, zajebiste
Zgłoś
Avatar
brqwtlenie 2015-05-03, 0:52
No dobra, ale co to zostało wytworzone? bo nie wiem...
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2015-05-03, 0:53 5
Cytat:

Grzegorz.C
@Avangardus
Kolejny ścisłowczyk pogromca chujmanistów?



Ogólnie podział na humanistów i ścisłowców to fikcja. Wymyślili to po prostu ludzie którzy sobie nie radzili z podstawami matematyki. Co wcale nie czyniło nikogo humanistą. Zarówno osoba o zainteresowaniach zwanych ogólnie humanistycznymi jak i osoba o zainteresowaniach z nauki ścisłej jak ma mózg to sobie poradzi w tym i tym. Niektórzy oczywiście mają większe predyspozycje do tworzenia dzieł literackich, do malowania itd. Ale to nie oznacza że ta osoba nie jest zdolna do radzenia sobie z naukami inżynierskimi. I tak samo w odwrotnym przypadku. "Ścisłowiec" może napisać wiersz i to bardzo dobry.

Po prostu jak ktoś ma mózg to sobie radzi lepiej lub gorzej we wszystkim. Jak ktoś nie ma mózgu to tworzy podziały i mówi że to drugie jest "be" a w tym pierwszym to on jest mistrz. Póki nie spotka kogoś kto w tym pierwszym faktycznie ma obycie/fach i udowodni takiemu bezmózgowi że po prostu ma słabo wyposażony mózg w zdolności rozumowania.

"Pozdro dla kumatych" czy jak to leciało..
Zgłoś
Avatar
tomciu1221 2015-05-03, 0:57 6
A ja muszę na takim starym dziadostwie w pracy robić...
Zgłoś
Avatar
nozi9891 2015-05-03, 0:59 6
SiaraSiarzewski napisał/a:

Jakie koszta takiej maszyny? Wygląda na dobrą inwestycję. Pytam poważnie.


Wersja podstawowa trochę ponad 1 milion dolarów. Trzeba dodać narzędzia, oprawki itd. więc w 1,5 miliona $ powinno się zmieścić.

321haribo napisał/a:

Ale jak, tak bez chłodzenia cieczą?


Przede wszystkim ta stal to pewnie zwykłe St do filmiku pokazowego i do tego obroty na frezowanie od 7000/min w górę. Z pewnością drugiej takiej sztuki by nie zrobił bez chłodzenia na tych samych płytkach.

Fajna sprawa godzina pracy na takiej maszynie (nie w Polsce) pewnie kosztuje od 300Euro w górę.

tomciu1221 napisał/a:

A ja muszę na takim starym dziadostwie w pracy robić...



tak jak ja 3 osiówka na fanucu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie