18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
C................h 2022-09-27, 12:59 13
sothis napisał/a:

No ja pierdole.
Teraz ruskie złe jak chcą wojny, tak samo złe jak nie chcą, idą do woja źli a nie idą to też źli.
Generalnie źli i chuj.
Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.
Kojarzysz mi się z sezonowym kibicem. Sportowiec wygrywa to AAAAA! UUUU! BRAAAWO!! I łazi taki plując na przegranych i ociekając zajebistoscia kibicowania wygrywającemu. Karta się odwraca, sportowiec już nie wygrywa, pufff i znika zainteresowanie tematem, wyjebane, kibica nie ma.
Za rok dostaniesz nowego wroga do nielubienia, na ruskich będziesz miał wyjebane, będą inni antyszczepionkowcy, kler czy tam geje.
Eh, zawsze brzydziłem się takim podejściem.
No, ale rządzącym to na rękę.
O, właśnie. Takie podejście kojarzy mi się z plebsem, brakiem wykształcenia, biedą umysłową.



Pierdolisz jak potłuczony.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-09-27, 12:59 5
nowynick napisał/a:

2 Moj 21-22 mowa tu wprost o uderzeniu kobiety, że ta poroni. Karą jest grzywna ustalona przez jej męża.W przypadku zabicia człowieka narodzonego karą za zabójstwo jest śmierć (ząb za ząb). To wynika z prawa jakie Mojżesz dostał rzekomo od samego Boga. Szach mat czarna zarazo!
PS O zakazie aborcji natomiast Biblia nic nie wspomina.



Jeśli zakazano uśmiercenia dziecka poczętego nieumyślnie, to tym bardziej nie można go uśmiercić umyślnie (aborcja). Mam wrażenie, że bycie wojującym w internecie ateistą i brak umiejętności logicznego myślenia są ze sobą nierozerwalnie związane...
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-27, 13:10 7
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



No patrz, z tobą nie zdążyli.
Zgłoś
Avatar
NILE75 2022-09-27, 13:23 7
Każda religia to zło. Pierwsza powstała, kiedy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego głupca.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-27, 13:37 2
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



ja widzę, że Nie masz zielonego pojeca co jest na ten temat w Biblii, bo tam nie ma nic na temat jakichkolwiek tygodni.
W Biblii jest napisane nie morduj, w odniesieniu do osoby niewinnej, ktoś kto jest oprawcą, albo mordercą, na taką śmierć całkowicie zasługuje.
A jeśli chodzi o to durne prawo antyaborcyjne w Polsce, to zostało ono wprowadzone tylko po to, żeby ludzie nie mieli czasu rozliczyc PIS ze zbrodni jaką była pandemia i śmiertelne nieprzebadane szczepionki.
I to prawo nie ma nic wspólnego z ratowaniem jakiegokolwiek zycia, a wiec jest sprzeczne z Duchem Biblii, którym jest Miłośc, Raość, Cierpliwość, Uprzejmość, równość,i dziękczynienie Bogu za piękny swiat, i w tym duchu każdy kto niszczy którąkolwiek z tych wartości, w skali kraju, zasługuje na karę, ale jest dokładnie odwrotnie im ktoś jest większym Hamem tym bardziej wszyscy go czczą, a jak ktoś mówi rozsądnie,to jest wyzywany od głupców, i foliarzy, i dlatego w Polsce dobrze nie będzie, dopuki się to nie zmieni
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-09-27, 13:50 1
Cantakawah napisał/a:

Pierdolisz jak potłuczony.



Dlaczego? Wejdź w temat o Ukrainie, oceń poziom. Potem spójrz, że w innych wątkach randomy powielają ten poziom.
Jeśli przyjmowanie postaw społecznych na bazie tak chujowo prowadzonej propagandy nie jest biedą umysłową, to ja nie wiem co jest.
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-09-27, 13:54
Sram na iran
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-09-27, 14:25 5
Brawo! Mam nadzieje że kobiety osiągną swój cel!
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2022-09-27, 14:35 6
Jebać islam
Zgłoś
Avatar
hugo1994 2022-09-27, 14:56 2
niech jebną tymi szmatami i chodzą jak chcą.
Zgłoś
Avatar
Wolfghar 2022-09-27, 16:05 6
HenrykS. napisał/a:

Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się kurwom zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.



Współczuje myślenia Ty ograniczony "człowieku".
Zgłoś
Avatar
tyber 2022-09-27, 16:35 2
Jedyne feministki którym kibicuję.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-09-27, 17:12
Mają rację.

Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-09-27, 17:29 6
Zobaczcie na ciekawą ciekawość, kryzys energetyczny, Iran chce handlować ropą po normalnych cenach i akurat wtedy wybucha rewolucja
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-09-27, 17:33 4
kawior2007 napisał/a:

Zobaczcie na ciekawą ciekawość, kryzys energetyczny, Iran chce handlować ropą po normalnych cenach i akurat wtedy wybucha rewolucja



Amerykanie wstrzelili sie z demokracja w sam raz, kiedy na wykresach przestalo im sie zgadzac. Tutaj oczywiscie "oswieceni" debile beda ulegac emocjom i dawac wyraz tego jak latwym w manipulacji bydlem sa. Czy ktorys z was szanowne bydlaki zechce sie zalozyc o 1000 zl, ze kiedy cena ropy bedzie taka jak pasuje amerykancom to prawa w tym kraju wroca do normy a kobiety beda popierdalac w hidzabach?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie