18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-09-27, 11:01 28
Obudziły się

No ale jazda ze szmatogłowymi świniami
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-09-27, 11:05 23
Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności

PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-27, 11:07 7
Szmata na głowie to nakaz Boga
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-27, 11:19 35
Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się kurwom zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-09-27, 11:23 78
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-27, 11:25 26
HenrykS. napisał/a:

Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się kurwom zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.



przepraszam najmocniej piwo dałem przez przypadek

lewacka zaraza to się od pedalstwa zaczyna, nie od wolności kobiet
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-09-27, 11:28 4
Heliar napisał/a:

Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.



Pomijając kontekst, wiesz, że możesz dać tylko jedno. Taktyk
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-09-27, 11:49 4
Heliar napisał/a:

Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.



2 Moj 21-22 mowa tu wprost o uderzeniu kobiety, że ta poroni. Karą jest grzywna ustalona przez jej męża.W przypadku zabicia człowieka narodzonego karą za zabójstwo jest śmierć (ząb za ząb). To wynika z prawa jakie Mojżesz dostał rzekomo od samego Boga. Szach mat czarna zarazo!

PS O zakazie aborcji natomiast Biblia nic nie wspomina.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-27, 12:02 19
nowynick napisał/a:


2 Moj 21-22



chłopie to jakaś twoja interpretacja chyba
biblos.feen.pl/printview.php?t=1626&start=0 tu masz a'propos rozvieżności w tłumaczeniu, nigdzie nie ma nic o 19 tygodniach, szach mat
Zgłoś
Avatar
saves 2022-09-27, 12:02 24
Kobiety w Iranie mają większe jaja niż ruskie pizdy uciekające przez poborem.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-09-27, 12:26 25
Najwyższa pora spalić meczety, kościoły i monastyry.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-09-27, 12:39 12
saves napisał/a:

Kobiety w Iranie mają większe jaja niż ruskie pizdy uciekające przez poborem.



No ja pierdole.
Teraz ruskie złe jak chcą wojny, tak samo złe jak nie chcą, idą do woja źli a nie idą to też źli.
Generalnie źli i chuj.
Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.

Kojarzysz mi się z sezonowym kibicem. Sportowiec wygrywa to AAAAA! UUUU! BRAAAWO!! I łazi taki plując na przegranych i ociekając zajebistoscia kibicowania wygrywającemu. Karta się odwraca, sportowiec już nie wygrywa, pufff i znika zainteresowanie tematem, wyjebane, kibica nie ma.
Za rok dostaniesz nowego wroga do nielubienia, na ruskich będziesz miał wyjebane, będą inni antyszczepionkowcy, kler czy tam geje.
Eh, zawsze brzydziłem się takim podejściem.
No, ale rządzącym to na rękę.
O, właśnie. Takie podejście kojarzy mi się z plebsem, brakiem wykształcenia, biedą umysłową.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-09-27, 12:45 1
Drą te ryje ... trochę w sumie się nie dziwię temu szariatowi
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-09-27, 12:51 6
jak to jest ze lewactwo jeszcze niedawno mowiło zeby szanować różnorodność religii i ganiło chrześcijan jak nie chcieli muzłumanów w ich krajach bo nie szanują kobiet, to czy teraz prawacy mogą ganić te kobiety i wszystkich którzy ich popierają ze są zbyt zamknieci i mało toleranycyjni na nowe religii a noszenie szmat na głowie jest częscią ich religii xD nagle lewactwo zmieniło zdanie ja jebie jakie hipokrytyczne scierwa, bo przecież Ci zli prawacy nie mowili od samego początku ze w krajach muzłumańskich kobiety są traktowane gorzej od bydła, czyli lewactwo zaczeło popierać prawice? dobrze ze sie nawrociliscie, a teraz zamknijcie mordy
Zgłoś