18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
NebSeb1 2012-09-11, 21:23 1
erni13
zgadzam się do tępienia"terroryzmu" żydki itp, ale nie zgadzam się w kwesti bomb atamowych, obecnie Rosja jest daleko w przodie w kwestii liczebności głowic...
Zgłoś
Avatar
T................d 2012-09-11, 21:44 1
Cytat:

@erni13 pierdolisz, bo po pierwsze irańczycy to nie arabowie, a po drugie persowie mieli cywilizacje zanim w europie nauczyli się podcierać dupę. oczywiście jestem za iranem - krajem który nie narzuca swoich ideologi innym, żyje sobie w swoich granicach i rozwija swoje technologie. są jak polacy - kochają swoją wolność, tożsamość, kulturę, tylko że ze wszystkich stron wszyscy chcą ich wyruchać. jaranie się ameryką to pedalstwo.



Dobrze gada, polać mu!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-09-11, 21:48
ja pierdole obok Izraela jest ..... chuj wie kto, ale na pewno USA go zaatakuje .
Nas rozpierdalają od środka , co drugi ,ma pochodzenie(poseł,biznesmen).
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2012-09-11, 21:57 1
Znalazł ktoś cokolwiek w internecie na temat ataku lub próby obalenia rządu w polsce w latach 80-81? To zimna wojna była. Nie ryzykowali by tyle żeby nas przed komunizmem "ratować". Nie mamy ropy...
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-11, 22:17
Arashel napisał/a:

Nikt do tej pory nie zauważył że USA zostało zakwalifikowane jako ktoś zły bo próbowało pomóc oryginalnej Solidarności z początków lat 80tych w walce z PRL...? Kto to kurwa stworzył? Breżniew?



Nikt też nie zauważył że najbardziej na spontanicznym ruchu solidarności ugrała stara komuna...
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-11, 22:24 4
Cytat:

olisz, bo po pierwsze irańczycy to nie arabowie, a po drugie persowie mieli cywilizacje zanim w europie nauczyli się podcierać dupę. oczywiście jestem za iranem - krajem który nie narzuca swoich ideologi innym, żyje sobie w swoich granicach i rozwija swoje technologie. są jak polacy - kochają swoją wolność, tożsamość, kulturę, tylko że ze wszystkich stron wszyscy chcą ich wyr*chać. jaranie się ameryką to pedalstwo.


Irańczycy to nie Arabowie, ale Muzułmanie. To, że ich przodkowie, Persowie mieli cywilizację bardzo wczesnie, znaczy tyle, co fakt, że cywilizacja narodziła się w Afryce. Ok, fajnie, ALE CO Z TEGO?!
Oni się zatrzymali w rozwoju! Są na zadupiu! Znasz jakiegos Persa? Ja znam kilku, wykształceni i nie, jeden z głupszej częsci (większosc Iranu niestety) miał żonę polkę, i lał ją codziennie, bo nie chciała robić za gospodynię itd. Maltretował ją kompletnie. Zmusił ją nawet do przejscia na islam, ale potem od niego uciekła. Więc nie uważam, że Iran jest TAKIM dobrym państwem. Owszem, nie każdy jest zjebem, ale wierz mi. Islam nie jest dla nich dobry, bo przywódca to pieprzony ekstermista. Jaracie się iranem tak, jak niektórzy jarają się Che Guevarą.

Ali Chamenei, wiesz kto to w ogóle jest? Skurwiel, który z chęcią zaprowadziłby Islam na cały swiat, a dodatkowo męczy własnych ludzi, którzy mają dosć "islamskiego reżimu", jak sami to nazywają! Oswieceni Irańczycy są PRZECIWKO władzy w tym zjebanym kraju, ale demonstracje kończą się fiaskiem, bo Prezydent wysyła wojsko. Wolnosci nie mają, a tożsamosć została im odebrana. Nie lubię ameryki i żydków, ale Iran nie jest tak wolny, jak sobie myslisz. Uwierz mi, gdyby Iran miał potęgę USA, to dawno narzuciłby swoją ideologię. Ale to nie wina ludzi! Większosc jest w porządku, ale sami narzekają, że cała masa ludzi jest niewykształcona, i kupują islamski reżim jak leci, i są sterowani wręcz w ich kraju. Ale coponiektórzy obrońcy wolnosci Iranu i tak wiedzą swoje. To nic, że nie znają żadnego Persa, i tak wiedzą lepiej!

Cytat:

Obecnie Izrael prowadzi program w Europie, którego celem jest "wielokulturowość". Zależy im na tym by w Europie gnieździło się jak najwięcej narodowości i by rodowici mieszkańcy nie mieli prawa cokolwiek negatywnego do powiedzenia. Chyba nie muszę tłumaczyć że Izrael tak "pięknej" polityki w swoim kraju nie prowadzi.. i do czego ona dąży.


W Jerozolimie, Betlejem i innych miastach Izraela, muslimki żyją sobie całkiem miło obok arabów, i choć się nie lubią, to nie ma represji. A problem z emigrantami? To nie Hindusi czy ludzie z ameryki południowej są problemem, tylko wiecznie islamisci. A to ci checa! W Izraelu masz natomiast zróżnicowanie, choć nie takie jak u nas, to chyba oczywiste. Wszak Islamisci nie cierpią żydków, żydki nie cierpią muslimków...

Reasumując. Jebać USiA, i jebać żydków. Bardzo mocno jebać. Ale bardziej jebać muslimków, a zwłaszcza ich rządy. Zadbać o szkolnictwo, i niech w końcu wyjdą spod parasola zwanego fundamentalnym islamem, i się otworzą. Bo brak edukacji tam jest problemem.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-11, 22:25
erni13 napisał/a:


Iran ma takie szanse przy USA jak Polska przy Rosji. ZERO. Myslisz, że USA nie ma atomówek? Ma. Najwięcej na swiecie, dodatkowo znacznie mocniejsze.



usa podpisało rozbrojenie atomowe i wszystkie atomówki przekazują jebanym w dupe skurwiałym śmieciom żydkom, izraelowi (pod swoją banderą).
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-11, 22:29 1
erni13 napisał/a:


Irańczycy to nie Arabowie, ale Muzułmanie. To, że ich przodkowie, Persowie mieli cywilizację bardzo wczesnie, znaczy tyle, co fakt, że cywilizacja narodziła się w Afryce. Ok, fajnie, ALE CO Z TEGO?!
Oni się zatrzymali w rozwoju! Są na zadupiu! Znasz jakiegos Persa? Ja znam kilku, wykształceni i nie, jeden z głupszej częsci (większosc Iranu niestety) miał żonę polkę, i lał ją codziennie, bo nie chciała robić za gospodynię itd. Maltretował ją kompletnie. Zmusił ją nawet do przejscia na islam, ale potem od niego uciekła. Więc nie uważam, że Iran jest TAKIM dobrym państwem. Owszem, nie każdy jest zjebem, ale wierz mi. Islam nie jest dla nich dobry, bo przywódca to pieprzony ekstermista. Jaracie się iranem tak, jak niektórzy jarają się Che Guevarą.

Ali Chamenei, wiesz kto to w ogóle jest? Skurwiel, który z chęcią zaprowadziłby Islam na cały swiat, a dodatkowo męczy własnych ludzi, którzy mają dosć "islamskiego reżimu", jak sami to nazywają! Oswieceni Irańczycy są PRZECIWKO władzy w tym zjebanym kraju, ale demonstracje kończą się fiaskiem, bo Prezydent wysyła wojsko. Wolnosci nie mają, a tożsamosć została im odebrana. Nie lubię ameryki i żydków, ale Iran nie jest tak wolny, jak sobie myslisz. Uwierz mi, gdyby Iran miał potęgę USA, to dawno narzuciłby swoją ideologię. Ale to nie wina ludzi! Większosc jest w porządku, ale sami narzekają, że cała masa ludzi jest niewykształcona, i kupują islamski reżim jak leci, i są sterowani wręcz w ich kraju. Ale coponiektórzy obrońcy wolnosci Iranu i tak wiedzą swoje. To nic, że nie znają żadnego Persa, i tak wiedzą lepiej!

W Jerozolimie, Betlejem i innych miastach Izraela, muslimki żyją sobie całkiem miło obok arabów, i choć się nie lubią, to nie ma represji. A problem z emigrantami? To nie Hindusi czy ludzie z ameryki południowej są problemem, tylko wiecznie islamisci. A to ci checa! W Izraelu masz natomiast zróżnicowanie, choć nie takie jak u nas, to chyba oczywiste. Wszak Islamisci nie cierpią żydków, żydki nie cierpią muslimków...



Widzę kolega dostał dobry zestaw Hasbary... Tegoroczna?

Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-09-11, 22:30
uookie napisał/a:

@erni13 pierdolisz, bo po pierwsze irańczycy to nie arabowie, a po drugie persowie mieli cywilizacje zanim w europie nauczyli się podcierać dupę. oczywiście jestem za iranem - krajem który nie narzuca swoich ideologi innym, żyje sobie w swoich granicach i rozwija swoje technologie. są jak polacy - kochają swoją wolność, tożsamość, kulturę, tylko że ze wszystkich stron wszyscy chcą ich wyruchać. jaranie się ameryką to pedalstwo.



Zgadzam się z kolegą co do pierwszej części. Natomiast zapomniałeś o jednym "małym" szczególe co do Iranu - Rewolucja Islamska..... To nie ta sama oświecona Persja i nie ten sam Wolny kraj Iran co przed 1979. Tam już nie jest tak kolorowo i proszę nie porównywać ich do nas, bo nie wypada. Ktokolwiek ich porównuje do nas to ma nieźle nasrane. Nie zesrajcie się na tej fali antyamerykańskiej. (Nie.... nie jestem pro USA - to są tempaki) Mimo wszystko Piwko dla ciebie kolego.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-11, 22:34 1
Cytat:

Widzę kolega dostał dobry zestaw Hasbary... Tegoroczna?


Taki filmik to możesz i o Etiopii i Somalii ukręcić. Manipulacja to się nazywa. Sądzisz, że manipulują cię tylko w TVN 24? Wierzysz, we wszystko co zobaczysz w internecie. A manipulacja dobiera się do nas z każdej strony. Owszem, wygląda to dobrze, ale czy dziwi cię to? Kraj bogaty w ropę jak ma wyglądać? Po za tym, ładne budynki masz prawie w każdym kraju. Więc o każdym kraju możesz cos takiego skleić. Tym bardziej, że nikt nigdy nie przeczył, że Iran to piękne państwo. Ba, sam dużo o tym słyszałem, że jest wręcz niebiańskie. Aż sam bym się przejechał.

Ale co to ma kurwa do rzeczy?
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-11, 22:37
erni13 napisał/a:


Taki filmik to możesz i o Etiopii i Somalii ukręcić. Manipulacja to się nazywa. Sądzisz, że manipulują cię tylko w TVN 24? Wierzysz, we wszystko co zobaczysz w internecie. A manipulacja dobiera się do nas z każdej strony. Owszem, wygląda to dobrze, ale czy dziwi cię to? Kraj bogaty w ropę jak ma wyglądać? Po za tym, ładne budynki masz prawie w każdym kraju. Więc o każdym kraju możesz cos takiego skleić. Tym bardziej, że nikt nigdy nie przeczył, że Iran to piękne państwo. Ba, sam dużo o tym słyszałem, że jest wręcz niebiańskie. Aż sam bym się przejechał.

Ale co to ma kurwa do rzeczy?



Kraj bez długu publicznego i z niezależną polityką. Mówi Ci to coś?
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-11, 22:39
Cytat:

Kraj bez długu publicznego i z niezależną polityką. Mówi Ci to coś?


Kraj kneblujący usta ludziom łaknącym wolnosci. Pełen propagandy i słabo rozwiniętej edukacji (poza dużymi miastami). Mówi ci to cos?
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-11, 22:45
erni13 napisał/a:


Kraj kneblujący usta ludziom łaknącym wolnosci. Pełen propagandy i słabo rozwiniętej edukacji (poza dużymi miastami). Mówi ci to cos?



Tak, mówi mi że nie masz racji...

nastyku.w.interia.pl/inna%20edukacja/system%20oswiatowy%20w%20Iranie%2...

Na marginesie:

Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-11, 22:58
United Shits of America..... też mi kraj strzeżący demokracji.... szczycą się statuą wolności z kraj wzniesiony na nieolnictwie i wojnach na terenach obcych krajów....
Zgłoś
Avatar
bach 2012-09-11, 23:10 2
‎"W ''Dzienniku'' TVP właśnie usłyszałem, ze ''jesteśmy wdzięczni'' Amerykanom za ujawnienie 1000 stron dokumentów w sprawie Katynia, z których czarno na białym wynika, ze Waszyngton wiedział o Katyniu, ale milczał. Faktycznie, Amerykanie wykazali się mega-odwagą: po 70 latach przyznali się, ze wiedzieli, choć wszyscy wiedzieli, ze oni wiedzieli. I niby mamy im być wdzięczni? Przecież w Norymberdze Amerykanie oskarżali o Katyń Niemców."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie