18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
666masakra 2012-09-11, 19:24 15
Iran nie ma zadej misji pokojowej na koncie- terrorysci!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-11, 19:43 2
jak iran pierdolnie atomówkę to usa przy nich będzie nikim... ja do usa nic nie mam bo czyszczą świat z gówien jak araby czy kiedyś chiny czy tam japonia jeden pies.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-11, 19:43 9
Kurwa, mimo że są tutaj zawarte prawdziwe informacje, to nie ma szans to zaleźć się na głównej. Tak polityka tego serwisu, czyli wszystko co "polityczne" ma trafiać do sucharów. Oczywiście od tej reguły są wyjątki, czyli propagandowe pierdolenie o słuszności tychże misji "pokojowych", nagonki na nacjonalistów, promowanie papki gówna od pejsatych.
Ten temat nie klasyfikuje się do wyjątku, więc nie przebije się przez cenzurę moderatorską i skończy w "sucharach" - swoją drogą dobre miejsce, bo temat ani nie śmieszy, ani nie poprawia humoru - taka cecha prawdy.

Odkąd kwejk "wykupił" sadistica, dziwne zdarzenia zaczęły mieć tutaj miejsce..
Zgłoś
Avatar
michaal84 2012-09-11, 19:48 1
na Polskę też napadli?
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-09-11, 19:54
michaal84 napisał/a:

na Polskę też napadli?



Czytaj górne napisy...
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-09-11, 19:55
do USA dopisać jeszcze żydrael i będzie się zgadzało.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-11, 20:08 6
Cytat:

jak iran pie**olnie atomówkę to usa przy nich będzie nikim... ja do usa nic nie mam bo czyszczą świat z gówien jak araby czy kiedyś chiny czy tam japonia jeden pies.


Iran ma takie szanse przy USA jak Polska przy Rosji. ZERO. Myslisz, że USA nie ma atomówek? Ma. Najwięcej na swiecie, dodatkowo znacznie mocniejsze. Iran nie jebnie atomówką, bo się boją. NIKT nie zaatakuje USA (nie pieprzyć Chiny i Rosja, bo to nierealne).

Mimo to, jestem za USA. Dlaczego? Bo araby to zwierzęta. Nie zagrażają społeczeństwu? Tak mówią osoby, które nie miały kontaktu z emigrantami z tamtych rejonów w europie. Wolę, jak przyjazne europie USA i żydki rozdupcają kozojebców, niż kozojebcy mieliby się panoszyć. Ich trza za ryj złapać, a USA to robi.

Nie lubię usa i żydków, ale wolę ich terroryzm, od arabków i ich islamu. Amen.
Zgłoś
Avatar
uookie 2012-09-11, 20:17 79
@erni13 pierdolisz, bo po pierwsze irańczycy to nie arabowie, a po drugie persowie mieli cywilizacje zanim w europie nauczyli się podcierać dupę. oczywiście jestem za iranem - krajem który nie narzuca swoich ideologi innym, żyje sobie w swoich granicach i rozwija swoje technologie. są jak polacy - kochają swoją wolność, tożsamość, kulturę, tylko że ze wszystkich stron wszyscy chcą ich wyruchać. jaranie się ameryką to pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-11, 20:21 10
@erni13

Skończ te pierdolenie, bo tylko wychodzi jaki z Ciebie buc.

Obecnie Izrael prowadzi program w Europie, którego celem jest "wielokulturowość". Zależy im na tym by w Europie gnieździło się jak najwięcej narodowości i by rodowici mieszkańcy nie mieli prawa cokolwiek negatywnego do powiedzenia. Chyba nie muszę tłumaczyć że Izrael tak "pięknej" polityki w swoim kraju nie prowadzi.. i do czego ona dąży.
sadistic.pl/jak-syjonisci-dziela-i-rzadza-vt130470.htm?highlight=david+duke

Co więcej kraje w których USA wraz z Izraelem prowadzą "pokojowe misje" są zwyczajnie zniszczone, panuje tam głód i nędza. A ludzie z tych krajów nie mają się gdzie podziać, więc pną do Europy która ma otwarte dla nich granice.

Nie przepadam za ciapanymi, lecz uważam że za obecną sytuacje w Europie nie odpowiadają oni, a raczej polityka USA i Europy - która dziwnym trafem przyklaskuje Izraelowi.
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-09-11, 20:31 1
Szkoda, że Japonia skapitulowała i szkoda, że nie miała do dyspozycji bomb atomowych jakiś czas temu. Na świecie do likwidacji zostaliby tylko żydzi, a czarnuchy być może zmiast gwałcić ludzi w cywilizowanych miastach byliby w zoo czy gdzieś.
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2012-09-11, 20:35
michaal84 napisał/a:

na Polskę też napadli?


nie napadli ale ciągle nas jebią
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2012-09-11, 20:37
/watch?v=2Rq9hIA1byk To fragment filmu "Zabawy z bronią". Polecam. Od czasów zakończenia II Wojny Światowej USA narobiło tyle krzywdy na świecie...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-11, 20:44 6
Nikt do tej pory nie zauważył że USA zostało zakwalifikowane jako ktoś zły bo próbowało pomóc oryginalnej Solidarności z początków lat 80tych w walce z PRL...? Kto to kurwa stworzył? Breżniew?
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-09-11, 20:51 4
Moja drobna uwaga - po stronie USA, przed "Afganistan 2001" powinno być też dopisane "USA" ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie