18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
quark 2023-10-01, 0:19 3
Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-10-01, 7:44 15
Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.
Zgłoś
Avatar
mianas 2023-10-01, 8:47
bercisko napisał/a:

Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.



najgorsze co żyje na ziemi ...
Zgłoś
Avatar
orion123123 2023-10-01, 9:49 5
nie wiem dlaczego Anglicy boją sie dac wmorde czy to cyganom czy czarnym albo ciapatym
mieszkam w UK od 2009 roku i pamiętam jak chodzilem co college jeszcze to taki ciapak mnie wkurwiał i takie angola. Ten nic dał sie poniżać ja powiedziałem jasno że jak mnie nie zostawi w spokoju to bedzie musiał żuć gume palcami bo mu wyjebie wszystkie zeby.
Nawet nauczyciekla w szoku. A potem krążyły pogloski ze jestem rasistą xD ej ale miałem spokoj a tamten brudas dalej gnębił anglików bo sie bali
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-10-01, 9:59
orion123123 napisał/a:

nie wiem dlaczego Anglicy boją sie dac wmorde czy to cyganom czy czarnym albo ciapatym
mieszkam w UK od 2009 roku i pamiętam jak chodzilem co college jeszcze to taki ciapak mnie wkurwiał i takie angola. Ten nic dał sie poniżać ja powiedziałem jasno że jak mnie nie zostawi w spokoju to bedzie musiał żuć gume palcami bo mu wyjebie wszystkie zeby.
Nawet nauczyciekla w szoku. A potem krążyły pogloski ze jestem rasistą xD ej ale miałem spokoj a tamten brudas dalej gnębił anglików bo sie bali



Ja mieszkałem i pracowałem w jukej od 2003 roku i już wtedy dowcipy o kolorowych opowiadało się w gronie wtajemniczonych. Nie mniej jednak nie miałem zahamowań żeby, jak była tak potrzeba a było ich mnóstwo, zjebać brudasa pomimo, że wszędzie były porozwieszane banery Watch Your Race Relations
Zgłoś
Avatar
Ukyuki1988 2023-10-01, 10:40 4
To Galway w Irlandii.... cyganeria rumuńska to jedna z plag tutaj, odnoszę wrażenie że oni chcą żyć na ulicach wiekszość z nich prosto z lotniska wali na ulicę z kartką god bless I'm hungry... śpią pod sklepowymi wiatami, żebrzą po ulicach jebany brudny motłoch
Zgłoś
Avatar
Romet.Wigry3 2023-10-01, 11:53 1
Wiecie dlaczego na cygańskim weselu tort jest ulepiony z gówna?
Żeby muchy nie siadały na pannę młodą.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-10-01, 13:13 1
quark napisał/a:

Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego


Ale to nie ci sami co u nas. Mają korzenie irlandzkie i z wschodnioeuropejskimi Cyganami wspólnego tylko tyle, że jeżdżą z miejsca na miejsce i kradną. Ale co ciekawe, nie żebrzą. A ci na filmie są przyjezdni, z Rumunii, Słowacji albo Węgier.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-01, 16:15 1
bercisko napisał/a:

Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.



Ale niektórych chorób udało się nam pozbyć. Tylko trzeba trochę konsekwencji i samozaparcia.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-10-02, 13:40
quark napisał/a:

Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego



Jesteś w grubym błędzie, Cyganów już nie ma nigdzie, ani w Polsce, ani na Wyspach. Według najbardziej aktualnych informacji zostali wyparci przez Romów.
Zgłoś