18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Winterstorm 2014-01-31, 9:54 1
RuSsKi CzOoLg napisał/a:

Niestety to nie to , tam był motyw dwóch frakcji , jedna ściągała dinozaurom te przepaski ... Nie potrafię tego znaleźć :/



Pamiętam dokładnie o co Ci chodzi, może to było Dino Riders?

A kto pamięta Carmen Sandiego oraz absolutnie genialny serial Kapitan Simian i Kosmiczne Małpy?
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2014-01-31, 12:10
Aż się dziwie ze nikt nie wspomniał epickiej bajki z FOX KIDS która leciała o 23:30 o tej godzinie pewnie już wszyscy spaliście. Ale nie martwcie się może w gazecie z programem chociaż widzieliście kreskówkę Shin Shan
Próbka:
shadpl.wrzuta.pl/film/1LpckEc0TPA/10_-_shin-chan_-_wieczor_z_pania_dori

Polecam obejrzeć resztę odcinków, dopóki są jeszcze dostępne ;/ z dnia na dzień jest takich bajek coraz mniej w necie...
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-01-31, 16:57 1
Shin-Chan to mały skurwysynek, który jest zbyt niepoprawny politycznie jak na nasze warunki.

BTW - dziwię się, że jeszcze tego nikt nie wrzucił





Ostatnie w polskim wydaniu też raczej kojarzy głównie pokolenie pierwszej połowy lat 80
Zgłoś
Avatar
Himiteshu 2014-01-31, 17:59
baje w latach 90tych były tak bardzo kozackie!!!
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2014-01-31, 18:20 4
Nikt nie wspomniał jeszcze Silver Surfer'a...
Co ciekawe ten serial animowany dosyć poruszał różne "cięższe" kwestie egzystencjonalne czy też moralne.
Co prawda w kwestii intra niczym nie zachwyca... jednak tematyka z pewnością nie była do pełnego zrozumienia dla dzieciaków, które to oglądały.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-01-31, 19:41
nie dość, że bajki kozackie to jeszcze (w większości przypadków) konkretna rockowa muza w podkładzie. tak własnie powstawały ekipy które rządziły podwórkiem cheers panowie (panie?)!
Zgłoś
Avatar
RuSsKi CzOoLg 2014-02-01, 12:09
Właśnie o to mi chodziło Dziękuje załatałeś mi dziurę w pamięci . Gdzie to nadawali w tv ?
Zgłoś
Avatar
Leori 2014-02-01, 22:48
Każdemu stawiam piwo za Batmana
Zgłoś
Avatar
Senkiusz 2014-02-02, 19:05
Tak mi sie przypomniało, pamietam za gnoja na VHS z wypożyczalni oglądałem jakaś bajkę, w której zmniejszali robota w częsciach i wstrzykiwali go do organizmu czlowieka z pilotem by walczył tym robotem z czymś tam w środku. Nie nie chodzi mi o ten film, tylko o bajke animowana ^^ Coś ktoś ?
Zgłoś