18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pepewatch 2023-05-31, 15:33 4
I to jest prawdziwie chujowy dzień w pracy
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-31, 16:23 3
Przykro się na to patrzy. Człowiek oddaje swoją niunię do warsztatu, fotele wysiedziane, napierdziane, niejedno przeszła ze swoim panem a tu taki kretyn w kilka minut pogrzebie kawał wspomnień...
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-05-31, 17:26
Spawanie bez maski
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-05-31, 17:49
pan żakuj.......
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-05-31, 17:49 3
Virs napisał/a:

Widać jak iskra ładnie opary podpaliła, musiało się coś tam wylać albo coś takiego.
To weź następnym razem gaśnice i próbuj ugasić samochód. Chuja zrobisz więc nie pierdol bo sam byś łaził jak pizda. Auto składa się tylko z palnych substancji, jedynie blacha nie jest palna. Lakier się jara jak pojebany.



Chuja chyba ty zrobisz.Wiekszosc pizd nie ma pojęcia jak używać gaśnic a później pierdolą farmazony że gaśnica nie gasi
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-05-31, 17:51 4
Antypolak666 napisał/a:

Tępy robol, czego się spodziewać.



Odezwał sie prezes zza biurka , ciekawe czy uczciwie przepacowales kiedys dzien i czy bieda cie kiedykolwiek scisnela. Dla takich jak ty powininna byc kara roku zycia za srednia krajowa bez pieniazkow od rodzicow za takie piedolenie. Te robole i tak wiecej mysla niz ty , przy samochodach debil na chleb nie zarobi.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2023-05-31, 18:39
1:30 golab robi srake
Zgłoś
Avatar
Virs 2023-05-31, 19:15
BarmanInternetu napisał/a:

Chuja chyba ty zrobisz.Wiekszosc pizd nie ma pojęcia jak używać gaśnic a później pierdolą farmazony że gaśnica nie gasi



Chętnie kupię, podpale auto i Cię zaproszę żebyś pokazał jak gasisz auto 2 gaśnicami proszkowymi 6 kg. Jak zaprowadzisz to gówno pocięte potem na złom możesz se wziąć z tego siano.
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-31, 19:44 2
dOpieca napisał/a:

przy samochodach debil na chleb nie zarobi



Warsztat, na który ostatnio miałem nieprzyjemność trafić przeczy tej tezie
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-05-31, 20:28 1
Virs napisał/a:

Chętnie kupię, podpale auto i Cię zaproszę żebyś pokazał jak gasisz auto 2 gaśnicami proszkowymi 6 kg. Jak zaprowadzisz to gówno pocięte potem na złom możesz se wziąć z tego siano.



Ok ale jak zgasze jedziemy na wiochę i obciągasz 3 dorodnym bykom z połykiem i wrzucamy na portal
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-05-31, 21:21
Gregor1494 napisał/a:

Ładnie podniósł co by był dopływ powietrza, szybka reakcja. Piwko



O tym samym pomyślałem. a w 1:20 koleś dolał jeszcze wiaderko benzyny, bo z tej strony przygasało.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-05-31, 23:09
Virs napisał/a:

Chętnie kupię, podpale auto i Cię zaproszę żebyś pokazał jak gasisz auto 2 gaśnicami proszkowymi 6 kg. Jak zaprowadzisz to gówno pocięte potem na złom możesz se wziąć z tego siano.


Gasiłem w swoim życiu auta dwa razy.
To było dość szybko od zapłonu i dwa, że paliła się instalacja (zwarcie) a nie paliwo. Więc był głównie dzięki temu był sukces.
Sam jestem ciekaw czym ugasić skutecznie takie auto z którego wycieka paliwo ? Piana gaśnicza z wozu strażackiego ?
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-05-31, 23:12
Przecież Nawet dziecko wie że gasi się pożar podnosząc do góry.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2023-05-31, 23:16 1
Dobrze, że nie elektryk
Zgłoś
Avatar
Virs 2023-06-01, 1:12 1
BarmanInternetu napisał/a:

Ok ale jak zgasze jedziemy na wiochę i obciągasz 3 dorodnym bykom z połykiem i wrzucamy na portal



Taka rozmowa z takim baranem jak Ty. Ja poważnie zaproponowałem ale Tobie argumentów zabrakło i trzeba z jakimś gównem wyskoczyć. Mam plac, mogę kupić jakiegoś złoma i gaśnice, i pokazuj cwaniaczku.
Zgłoś