18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Murzyn200 2013-01-05, 12:58 2
Dajcie spokój muzułmanom, ta religia jest ok. Tylko brudasy-araby nawet z buddyzmu zrobili by pretekst do zabijania, stawiania się nad kobietami i różnych zboczeń. Koran daje kobietą dużo większe prawa niż biblia, ale w biblię wierzą głównie biali, którzy(po tysiącu lat, ale jednak) zrozumieli że bajeczek o zwierzątkach na statku nie należy interpretować dosłownie , tak jak prawie wszystkich rzeczy w prawie wszystkich księgach religijnych.
Zgłoś
Avatar
błazen 2013-01-05, 14:09 1
anonymousm napisał/a:

up
Wystarczysz, że zostaniesz góralem. Możesz legalnie ruchać owce, nienawidzić pedałów i feministek, napierdalać po pijaku żonę, kochać papieża-Polaka, być solą ziemi, tej ziemi.
Kawał nietrafiony:
Akurat kobieta ma według prawa dużą łatwość rozwiązania kontraktu małżeńskiego. Nie ma jak w katolicyzmie, że małżeństwo to sakrament i trzeba trwać z mężem pijakiem, dopóki cię nie zakatuje albo nawróci się słuchając pobekiwania proboszcza.



Chyba ci się coś pojebało. Widziałeś kiedyś górala w ogóle, że tak piszesz? Chyba tylko w gimbazie na wycieczce do Zakopanego.

Generalizować i opisywać górali na podstawie tego co słyszysz w telewizji albo ze wspomnień z gimbazjalnej wycieczki. To tak samo jak oceniać warszawiaków po spotkaniu ćpuna z Pragi.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-05, 15:28 2
up
Albo muzułmanów na podstawie antyislam.org.
Dzięki, że zwróciłeś uwagę na moją prowokację.
Zgłoś
Avatar
radziu88 2013-01-05, 16:37 2
Jesteś wierzący w jakie kolwiek bóstwa? Współczuję.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-01-05, 17:29
@up masz problemy z tym, że ktoś wierzy? Współczuję, musisz mieć nudne i smutne życie.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-01-05, 18:51
Cytat:

@maniiiek: Należenie do sekty to jest forma rozrywki?


A czy ja coś takiego napisałem? Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to jak dla Ciebie zbyt wiele, ale ok będę wyrozumiały i wytłumaczę jak krowie na rowie: ktoś, kto wpierdala się w prywatne sprawy obcych ludzi musi się nudzić. Teraz dotarło czy jeszcze bardziej to rozjaśnić?
A następnym razem myśl zanim zaczniesz się produkować jak głupi.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2013-01-06, 1:57 1
Kawał dobry, tylko ludzie chuje. Znowu wierzący kontra niewierzący? Umówcie się na ustawkę gdzieś na polu, nie róbcie gówna na porządnym forum.
Zgłoś