18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sawitar 2013-01-05, 1:11 14
Jedno co trzeba islamowi oddać - świetnie zapobiega feminizmowi.
Zgłoś
Avatar
jesion1993 2013-01-05, 2:06
w imię zasad i religii Sounds great
Zgłoś
Avatar
Kalibur 2013-01-05, 11:22 2
Ten świat jest pojebany. Religia to coś, co miało łączyć, a nie dzielić. Około 60% konfliktów jest właśnie przez RELIGIE. Ale wracając do wydźwięku dowcipu - skoro zostalem ochrzczony to jestem chrześcijaninem, ale konstytucja daje wolność wyznania. Przechodzę na islam, rucham owce i zabijam ludzi, bo mam taki kaprys i wracam z powrotem do chrześcijaństwa. No czy to kurwa nie jest głupie?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-05, 11:31 3
up
Wystarczysz, że zostaniesz góralem. Możesz legalnie ruchać owce, nienawidzić pedałów i feministek, napierdalać po pijaku żonę, kochać papieża-Polaka, być solą ziemi, tej ziemi.
Kawał nietrafiony:
Akurat kobieta ma według prawa dużą łatwość rozwiązania kontraktu małżeńskiego. Nie ma jak w katolicyzmie, że małżeństwo to sakrament i trzeba trwać z mężem pijakiem, dopóki cię nie zakatuje albo nawróci się słuchając pobekiwania proboszcza.
Zgłoś
Avatar
Isoar 2013-01-05, 11:34 3
Kalibur napisał/a:

Ten świat jest pojebany. Religia to coś, co miało łączyć, a nie dzielić. Około 60% konfliktów jest właśnie przez RELIGIE. Ale wracając do wydźwięku dowcipu - skoro zostalem ochrzczony to jestem chrześcijaninem, ale konstytucja daje wolność wyznania. Przechodzę na islam, rucham owce i zabijam ludzi, bo mam taki kaprys i wracam z powrotem do chrześcijaństwa. No czy to kurwa nie jest głupie?



z tego co wiem ten co wyrzeknie się islamu zasługuje na śmierć (według koranu oczywiście), więc powodzenia z twoim planem.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-01-05, 11:43 1
@up w sumie wszyscy: Mieszacie prawo i religię. To, że islam czy jakakolwiek inna religia jakiegoś zachowania nie potępia nie zmienia absolutnie niczego w obowiązującym prawie. Możesz ukamienować żonę i pewnie twój imam nic ci nie powie, ale siedzieć do świeckiego więzienia i tak pójdziesz. Wydawało mi się to dość oczywiste dla każdego przynajmniej średnio-rozgarniętego człowieka. Dzięki chłopaki za pokazanie, że się myliłem...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-05, 11:49
Cyrk,
rozdzielenie religii i prawa to coś, do czego z trudem dotarliśmy albo docieramy na Zachodzie. Ostatnie wydarzenia w Egipcie pokazują, że nawet w najbardziej zeuropeizowanych krajach muzułmańskich nie jest z tym tak dobrze, jak chciałyby tamtejsze elity. Nowa konstytucja Egiptu wspomina szariat, prawo koraniczne, jako źródło prawodawstwa.
Niemniej żaden Szariat nie pozwala muzułmańskiemu mężczyźnie pastwić się nad żoną (żadną z czterech żon) ani gwałcić zwierząt.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-01-05, 11:52
No kurwa , geniusz! Wznieśmy toast!
Zgłoś
Avatar
johngrisham 2013-01-05, 11:52 3
a sprawdź przygłupie jak to jest naprawdę z biciem kobiet w koranie i sunnie zanim zaczniesz pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-01-05, 11:58
Jak rozumiem wy wszyscy mieszkacie w Egipcie, że podajesz jak to jest w Egipcie w odpowiedzi na
Cytat:

Denerwuje cię żona? Przejdź na Islam i napierdalaj ją legalnie.

? To jak wrócisz do Polski to pogadamy...
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-01-05, 12:06
Kalibur napisał/a:

Około 60% konfliktów jest właśnie przez RELIGIE.



Skąd zaczerpnąłeś te dane?
[edit] Nie doczekałem się odpowiedzi zatem napiszę tylko, że absolutnie nie masz racji. Natomiast jeżeli chodzi o obecne podłoża konfliktów, to składają się na nie głównie przyczyny: polityczne, militarne, ekonomiczne i powiedzmy sobie szczerze, że dopiero na końcu ideologiczne i kulturowe.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-01-05, 12:07 1
Kurwa a co to? Wojna allah akbarow z bialymi fanatykami spod krzyza? Dajcie sobie spokoj rozumiem wszystko ale nawet pod dowcipem musicie sie tyrac?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-05, 12:21
forum katoli kurwa
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-01-05, 12:39
Ważne pytanie: można to przedłużyć na dziewczyne? :d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie