18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
s................r 2012-11-07, 16:37
Mi sie podoba ten transparent, ze nadciaga Fantastyczna Czworka na podboj Europy

Ale tak, jebalbym ostra amunicja do takich. Do nazioli tez. I do zydowskich "osadnikow". I do lewakow. I do hamerykanskich wyzwolicieli.
Zatem gdy ktora z wyzej wymienionych grup naparza do siebie, jestem z tego calkiem rad.
Zgłoś
Avatar
amsun 2012-11-07, 16:58 1
odpowiedzcie sobie na pytanie:
czy większość muzułmanów to terroryści? oczywiście że nie!

ale czy większość terrorystów to muzułmanie?
Zgłoś
Avatar
Vindigo 2012-11-07, 17:20 4
Jak tacy kurwa mądrzy że cały Zachód jest zgniły i należy z nim walczyć to niech odrzucą wszelkie dobra jakie Zachód wymyślił - samochody, samoloty, szczepionki, medycynę wyrosłą na innych podstawach niż medycyna arabska, wszelką technologię... Zobaczycie, od razu z 8 narodzonych małych dzikusiątek max 3 dożyje dorosłego wieku, z czego co 3 dzikuska będzie zdychać jak krowa w trakcie któregoś porodu a co 2 dzikus będzie umierał na zaropiały ząb czy zraniony palec w który wdała się gangrena.

Jacy oni są niekonsekwentni...
Zgłoś
Avatar
botanic18 2012-11-07, 17:24 2
jak dla mnie wszystkie te brudasy powinny dostać wybieg jak małpy i niech się tam pozabijają co do jednego.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-07, 17:45 3
Dać im palec a całą rękę upierdolą.

Tutaj jest kurwa wasza tolerancja! W swoich krajach mamy się czuć gośćmi bo prawdziwi goście chcą zostać gospodarzami. Niech jakiś katolik zacznie krzyczeć jak oni a zaraz zostanie posądzony o uprzedzenia religijne,rasowe i chuj wie jakie jeszcze i w trybie natychmiastowym zostanie surowo ukarany ażeby muslimy nie miały żadnych pretensji,już nie wspomnę o medialnej nagonce na osobę która powie co myśli o alladynach,jebanej ciapatej chołocie.

Jeżeli ktoś jest aż tak tolerancyjny i uważa,że wszystko jest w porządku,nie przeszkadza mu to,że ludzie narzucają nam inną wiarę,swoje poglądy i to,że my w swoich krajach mamy czuć się gośćmi żeby przypadkiem nie urazić tych biednych ludzi to proponuję pojechać do jakiegoś kraju gdzie większość ludzi to muslimy i niech zacznie krzyczeć jak oni zobaczymy jak szybko tego kogoś zgaszą zostanie ukamienowany,skazany na śmierć córkę zgwałcą żonę zgwałcą a chłopowi łeb obetną przed kamerami i nikt kurwa nie ruszy palcem w waszej sprawie,żeby przypadkiem nie obrazić ciapków bo oni tacy kurwa biedny.

My u nich nie mamy praw jako katolicy, oni nie powinni mieć praw u nas jako muzułmanie.

Ledwo mogę się pogodzić z czarną zarazą u nas w Polsce a jeszcze do tego przyjdzie mi się użerać z jakimiś kurwami w turbanach ? Ni chuja!!!!
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 17:52 2
Muzułmanie mają po prostu swoją własną definicję miłości. Oni kochają, a ktoś inny traci głowę. Proste.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-07, 18:35 2
Europa powinna zorganizować jakąś sporą jednostkę, która by tępiła to chujowe ścierwo we wszystkich krajach cywilizowanych. Chociaż, co ja pierdolę. To rządy powinny oficjalnie wypierdolić to całe gówno tam, skąd ono przybyło. Europa powinna wspólnymi siłami bronić się przed tym islamskim śmieciem i powinna wspólnie zorganizować jakąś broń masowego rażenia na to. To jak tępienie karaluchów; są ludzie, którzy doprowadzają swoje domy do całkowitego syfu i lęgnie im się robactwo, więc później muszą z nim walczyć. Europa dopuściła do tego samego...
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-11-07, 19:18 1
Koleś w białej kórtce straszy fantastyczną czwórką

Tak coś czułem, że Rzecz jest muzułmaninem.
Zgłoś
Avatar
karolcba 2012-11-07, 19:30
Screen z filmu The Siege?
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2012-11-07, 19:48
Jedyne szczęście tego brudnego ścierwa że czas krucjat (niestety) dobiegł końca i że w katolicyzmie nie ma odpowiednika dżihadu (niestety), bo by nigdy z tych swoich gór/jaskiń ze strachu nie wyłazili...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-07, 21:08
Pan kapitan napisał/a:



Kiedyś i owszem, ale dziś już nie.

Islam jest na takim samym poziomie jak chrześcijaństwo.... 500 lat temu!
500 lat reformacji i ucywilizowania sprawiły, że możesz sobie mówić co Ci się żywnie podoba czy jeździć po chrześcijaństwie na forum, a żaden katolik nie wyciągnie zza pazuchy maczety i nie skróci o główkę.
Tak samo z Żydami. Pojedziesz do Izraela i możesz się przechadzać po ulicach dowolnego miasta bez strachu, że zostaniesz zaatakowana z pobudek rasowych czy wyznaniowych.

Jedynie Islam odstaje od reszty świata i stanowi zagrożenie.


No zgadza się, tylko ze islam jest o ponad 500 lat młodszy. Daj im czas. Każdy kiedyś wyrasta ze szczenięcych lat.
Zgłoś
Avatar
XxxX66 2012-11-07, 23:58
Gawroon7 napisał/a:

Jesteście bandą idiotów. Tak, widze tutaj tą chołotę i myślę sobie "ja pierdole, niech wydupczają". Ale to tylko jedno zdjęcie. Teraz popatrzcie na zdjęcia "Prawdziwych Polaków" z ONR i na przykład taki anglik widzi takie zdjęcie i myśli to samo " kurwa co za zwierzęta te polacy, niech wypierdalają" a przecież kurwa większość polaków nie chodzi na takie zjebane demonstracje, bo są normlani i siedzą w domach. Ale tych normlanych się nie pokazuje. Tak samo jak nie pokazuje się normalnych islamistów.
Mało z polsce pojebanych katolów wymachujących krzyżem jak mieczem i pierdolących 3 po 3 tylko dlatego, że im się zwiera w mózgu? Niemało! Ale znam też wielu katolików którzy są normlani, albo wierzą i ok, albo wierzą bo "wierzą". Zacznijcie kurwa myśleć, bo stawiacie się na takim samym poziomie jak oni.
Pomimo to, także nie jestem za napływem tych ludzi ze wschodzu, bo własnie takie "wybitne" jednostki potrafią zrobić syf. Po prostu kurwa zacznijcie myślec SAMODZIELNIE, a nie wpierdalac dawaną wam papkę przez lejek prosto do ryja, kurwa, czy już nikt nie potrafi SAM myślec i ANALIZOWAĆ?



Ale polacy nie tworzą sobie gett, do których taki innowierca lepiej, żeby nie wchodził, nie robią sobie po 10 dzieci, jeśli już pominąć te świadczenia socjalne to jeśli coś sie już zacznie to prawie każdy z nich wyjdzie na ulice walczyć za allacha, oni maja to wpojone, zginąć w wojnie za allacha to dobra śmierć, tylko czekać aż przyjdzie dobry dzień na zabijanie, a jeśli sie nic nie stanie to po prostu ich ilość bedzie wieksza niż ilość europejczyków, Francja bedzie pierwsza.

ellsworth napisał/a:


No zgadza się, tylko ze islam jest o ponad 500 lat młodszy. Daj im czas. Każdy kiedyś wyrasta ze szczenięcych lat.



Zanim wyrosną rodzimy europejczyk to będzie jakiś mały procent
Zgłoś
Avatar
davie6 2012-11-08, 2:55
Napisałem to już wiele razy ale napisze to jeszcze raz: przydałoby się kilka tuzinów pokroju Brevika.
Naprawdę, tylko ślepi, albo fanatyczni lewacy wierzą, że to religia pokoju, tolerancja tolerancją, ale oni na nią nie zasługują, tyle
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-11-08, 9:25
davie6 napisał/a:

Napisałem to już wiele razy ale napisze to jeszcze raz: przydałoby się kilka tuzinów pokroju Brevika.
Naprawdę, tylko ślepi, albo fanatyczni lewacy wierzą, że to religia pokoju, tolerancja tolerancją, ale oni na nią nie zasługują, tyle

I tu wychodzi na wierzch bieda mentalna Polaków. Wy tylko w lewo albo w prawo, czarno albo biało.
Wiadomo, że ekstremalne lewaki to jest chuj, bo potem masz takich cyganów okradających obywateli czy innych idiotów walczących o swoje wyimaginowane prawa. Ale ekstremalna prawica to ten sam chuj - nie wierzę w to, że większość użytkowników sadistica jest normalna. Nie musicie być "pedałami" wychodzącymi w różowych, obcisłych ubraniach na paradę, ale ONR i ich "chłopak dziewczyna normalna rodzina" to też nie jest coś, czego byście chcieli.
Zgłoś
Avatar
@bsynt 2012-11-08, 11:01
Pan kapitan napisał/a:


Islam jest na takim samym poziomie jak chrześcijaństwo.... 500 lat temu!
500 lat reformacji i ucywilizowania sprawiły, że możesz sobie mówić co Ci się żywnie podoba czy jeździć po chrześcijaństwie na forum, a żaden katolik nie wyciągnie zza pazuchy maczety i nie skróci o główkę.

Jedynie Islam odstaje od reszty świata i stanowi zagrożenie.


Nie jest tak i nigdy nie będzie. Tak judaizm, jak i chrześcijaństwo od samego początku mają rozdział sacrum i profanum. Dzięki temu może istnieć rząd, który ma w dupie wcielanie zasad religii i taki rząd może być popierany przez żyda, czy chrześcijanina w zgodzie z sumieniem. W islamie wszystko jest sacrum. Ideałem jes kalifat, w którym ta sama osoba jest najwyższą władzą ustawodawczą, wykonawczą, wojskową, sądowniczą i religijną.
Drugi wielki mankament islamu, to brak rozdziału prawa państwowego od prywatnego. W islamie wszystko co człowiek robi jest ważne dla ummy, czyli wspólnoty wiernych.
W islamie jedynie Turcja przez jakiś czas opierała się dryfowi w kierunku jakieś formy teokracji, ale wraz z ograniczeniem wpływów armii to się może skończyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie