18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
rubin69 2012-11-07, 7:58 95
jebane brudasy!!! jak ja tego ścierwa nienawidzę!!!
mam nadzieje ze coś się zmieni w tej cholernej Europie i wywalą tych śmierdzieli do ich ciapakistanu!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-07, 8:21 23
z moich źródeł wiem że w niemczech działa podziemna hmm powiedzmy firma sprzątająca świat z tych brudasów powinni zarządzić łapanki i gonić skurwieli a potem palić w obozach jak za hitlera, mam nadzieje że dożyje jakiegoś jego następce tylko oby tym razem nie zjebał sprawy, bo hitler dobrze robił zabijał gejów w tkzw ,,nocy ostrzy" i w czasie wojny żydów,cyganów nawet murzynów w afryce po prostu sprzątał świat

świat się pierdoli a tak dokładniej niszczą go ludzie nie wiem jak mam tego dowieść ale wiem że na 100% ani jezusa ani allaha nie ma
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-07, 10:15 28
Prędzej czy później te ciapate ścierwo rozpocznie jakiś konflikt zbrojny. Mam nadzieję że z Izraelem bo żydki się nie pierdolą. Może być też Rosja albo USA - oba mocarstwa miały już z ciapatymi do czynienia i też nie będą się cackać.

Z brudasami jest ten problem że oni nie walczą otwarcie. Jak obsrasz ich siedząc w bezpiecznej Europie to wyślą siepaczy albo zwerbują jakiegoś przychlasta z twojego kraju i każą mu ci łeb upierdolić. Nigdy to kurewstwo muzułmańskie nie walczy uczciwie, bo gdyby stanęło do otwartej i równej walki to od razu by poniosło porażkę i trafiło w objęcia papy Allaha.
Mam nadzieję że te pastuchy ukończą własny program atomowy i kogoś zaatakują. Zachód odpowie. Świat islamski się zjednoczy w świętej wojnie przeciw innowiercom, a mocarstwa nieislamskie rozpierdolą tych kozojebców w drobny mak.


Zgłoś
Avatar
Koziol87 2012-11-07, 10:23 8
Kurwa, ale powiedzcie. Dlaczego taka zjebana i agresywna religia ma taką ekspansje na europe i inne kontynenty i nikt oficjalnie nic z tym nie robi? ostatnio byłem w Manufakturze (Łódź) i widze jak grupka islamistów siedzi sobie przed restauracją i łamaną polszczyzną obraża kelnera. A reszta gości mordy w tależe i sza. Dopiero jakiś ochroniarz (swoją drogą kloc 2x2 )sprubował ich uspokić to skończyło sie szarpaniną.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-07, 10:42 40
@Pan kapitan

Ja nie wiem jak można dłużej tolerować dopierdalanie się do Europy, wysuwanie przez nich żądań, krytykę, że już nie wspomnę o wyłudzaniu świadczeń socjalnych. Tutaj nawet nie chodzi o rasizm, ale o ogólnie pojmowaną logikę. Zostajemy postawieni przed jakimś paranoicznym zachowaniem, które byłoby dobre na temat powieści dla Kafki. Swoista groteska sytuacja, nagle okazuje się, że mamy w Europie dość znaczną grupę ludzi, którzy Europy i europejskiego trybu życia nie mogą znieść, choć mają swoje kraje, które powinny być dla nich rajem, zatem po jakiego chuja tu są?! Po jaką kurwę chcą na siłę akcentować swoje przywiązanie do religii i budować dla przykładu meczety, skoro gdzieś tam na swoich zadupiach mają ich w pizdu? Mogą się tam modlić z wypiętymi dupami cały dzień. Muezin może drzeć ryja kiedy chce, nie muszą się obrażać na kobiety w krótkich spódniczkach i żarcie, które nie jest halal. Europa jest zła, Europa to diabeł, ale kurwa miliony euro, na rodziny z trzynastoma bachorami są ok. W kolejce po zasiłek morda na kłódkę. Nie mogę zrozumieć jak gość może ustalać porządek w domu gospodarza i co go powstrzymuje przed wyjazdem do siebie. Wracajcie do siebie skurwysyny i to nie jest tylko rasistowskie przesłanie, po prostu nie umiecie się zachować, nadwyrężyliście swoim bełkotem i postępowaniem cierpliwość gospodarzy. W swoim domu macie prawa jakie wypracowali wasi przodkowie, tego się trzymajcie i spierdalać!
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-11-07, 13:15 2
no cóż historia kołem się toczy, kiedyś malowali na sklepach gwiazdę dawida, wkrótce będą malować półksiężyc
Zgłoś
Avatar
P................� 2012-11-07, 15:58
Się rozpisujecie..... po prostu Jebać brudasów !
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-11-07, 15:59 4
katolicy to to samo ścierwo
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-07, 16:07 7
omgwtflol napisał/a:

katolicy to to samo ścierwo



Kiedyś i owszem, ale dziś już nie.

Islam jest na takim samym poziomie jak chrześcijaństwo.... 500 lat temu!
500 lat reformacji i ucywilizowania sprawiły, że możesz sobie mówić co Ci się żywnie podoba czy jeździć po chrześcijaństwie na forum, a żaden katolik nie wyciągnie zza pazuchy maczety i nie skróci o główkę.
Tak samo z Żydami. Pojedziesz do Izraela i możesz się przechadzać po ulicach dowolnego miasta bez strachu, że zostaniesz zaatakowana z pobudek rasowych czy wyznaniowych.

Jedynie Islam odstaje od reszty świata i stanowi zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-11-07, 16:15 5
Kto zna kilku brudasów, ten wie, co to za typ ludzi. Nawet ci wyglądający na zintegrowanych, skrócili by cię o głowę dla swojego boga.
Zgłoś
Avatar
xiro 2012-11-07, 16:17 5
wszyscy ich hejtuja to i ja tez, jeb*c brudasow dajcie teraz piwo
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2012-11-07, 16:20 6
omgwtflol @ Moze i tak (jestem ateista) ale przynajmniej siedza kurwa u siebie i pracuja na swoje rodziny a te osiedlowe cwele wyłapuja zasiłki za nasze podatki
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2012-11-07, 16:33 6
Jesteście bandą idiotów. Tak, widze tutaj tą chołotę i myślę sobie "ja pierdole, niech wydupczają". Ale to tylko jedno zdjęcie. Teraz popatrzcie na zdjęcia "Prawdziwych Polaków" z ONR i na przykład taki anglik widzi takie zdjęcie i myśli to samo " kurwa co za zwierzęta te polacy, niech wypierdalają" a przecież kurwa większość polaków nie chodzi na takie zjebane demonstracje, bo są normlani i siedzą w domach. Ale tych normlanych się nie pokazuje. Tak samo jak nie pokazuje się normalnych islamistów.
Mało z polsce pojebanych katolów wymachujących krzyżem jak mieczem i pierdolących 3 po 3 tylko dlatego, że im się zwiera w mózgu? Niemało! Ale znam też wielu katolików którzy są normlani, albo wierzą i ok, albo wierzą bo "wierzą". Zacznijcie kurwa myśleć, bo stawiacie się na takim samym poziomie jak oni.
Pomimo to, także nie jestem za napływem tych ludzi ze wschodzu, bo własnie takie "wybitne" jednostki potrafią zrobić syf. Po prostu kurwa zacznijcie myślec SAMODZIELNIE, a nie wpierdalac dawaną wam papkę przez lejek prosto do ryja, kurwa, czy już nikt nie potrafi SAM myślec i ANALIZOWAĆ?
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-07, 16:34
Obejrzyjcie film z tego postu

sadistic.pl/islam-i-muzulmanie-w-europie-vt131782.htm1327919
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie