18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
marna 2012-11-08, 11:40
ło mamo ile nienawiści w tym temacie..
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-08, 17:32
Zgłoś
Avatar
davie6 2012-11-08, 18:02 1
omgwtflol napisał/a:

I tu wychodzi na wierzch bieda mentalna Polaków. Wy tylko w lewo albo w prawo, czarno albo biało.
Wiadomo, że ekstremalne lewaki to jest chuj, bo potem masz takich cyganów okradających obywateli czy innych idiotów walczących o swoje wyimaginowane prawa. Ale ekstremalna prawica to ten sam chuj - nie wierzę w to, że większość użytkowników sadistica jest normalna. Nie musicie być "pedałami" wychodzącymi w różowych, obcisłych ubraniach na paradę, ale ONR i ich "chłopak dziewczyna normalna rodzina" to też nie jest coś, czego byście chcieli.



Szczerze mówiąc to nie wiem co gorsze: skrajna lewica czy prawica, sam jestem gdzieś pośrodku: nie lobie czarnuchów, cyganów, kozojebców ale jednocześnie jestem za aborcją, eutanazją oraz nie mam nic przeciwko homoseksualnym
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-11-09, 13:49 1
davie6 napisał/a:



Szczerze mówiąc to nie wiem co gorsze: skrajna lewica czy prawica, sam jestem gdzieś pośrodku: nie lobie czarnuchów, cyganów, kozojebców ale jednocześnie jestem za aborcją, eutanazją oraz nie mam nic przeciwko homoseksualnym

Ja dokładnie to samo.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-09, 21:38 1
fryca88 napisał/a:


Islam to pokój i miłość


Grunt, że chrześcijanie to pokój i miłość...

Obciąć łby wszystkim, którzy myślą inaczej, mają inny kolor skóry, inną orientację seksualną, albo w co innego wierzą...
Zgłoś