18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:09
Islamistki zarażają kobiety wirusem HiV
H................y • 2024-02-05, 23:23
W Turcji i Albanii podejrzewa się, że muzułmanie zarażają kobiety bez chusty na głowie.

Pogłoski o tym, że zakażone igły (w tym wirus HIV) są używane do dźgania kobiet z odkrytymi głowami i noszących nieodpowiednie dla muzułmanek ubrania, krążą obecnie na czatach w Turcji, Albanii i Afryce Północnej. Wszystko zaczęło się od tego filmu, na którym kobieta w hidżabie wstrzyknęła coś dziewczynie, a po pewnym czasie dowiedziała się, że jest zakażona wirusem HIV.

Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2024-02-05, 23:32 70
stara szmata z wypranym mozgiem , znaczy bez mozgu
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-02-05, 23:33 73
Kiedyś ćpuny wymuszały tak forsę na centralnym
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-02-05, 23:35 84
jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała
Zgłoś
Avatar
Lee225 2024-02-05, 23:35 47
Skurwysyństwo w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-06, 0:09 67
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak jebanej maseczki.
Zgłoś
Avatar
FartingBull 2024-02-06, 0:34 3
Nagranie z sali weselnej, więc być może to nawet jakaś już rodzina a to daje szansę, że po wypłynięciu takiego nagrania jakaś część wyznawców pedofila powyrzynała się nawzajem.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-02-06, 1:39 31
Siriuz napisał/a:

Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak jebanej maseczki.

pojebały ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-06, 1:40 31
Siriuz napisał/a:

Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak jebanej maseczki.


A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popierdalałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz kurwa bohater klawiatury.
Zgłoś
Avatar
marcinek310 2024-02-06, 1:53 7
Bez skrupułów zajebał bym ją nożem.
Zgłoś
Avatar
Babosz 2024-02-06, 2:50 10
Prawdopodobnie ściema.
Po pierwsze hivem nie jest łatwo zarazić się. Takie drobne ukłucie oczywiscie może zarazić, ale równie dobrze nie musi
Po drugie hiva nie jest łatwo przechowywać w strzykawce, bo ten wirus poza organizmem w ciagu kilkudziesieciu minut zanika.
Po trzecie musiałaby zrobić badania, by dowiedzieć się w miarę szybko, że jest chora (a i to byłoby ileś tygodni czekania) a tu mamy nagranie. Nie sadze że np po pół roku zdobyła nagranie.

Prawdopodobnie dorobiona historyjka do już istniejącego filmiku
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2024-02-06, 6:22
TwójCzarnyPan napisał/a:

A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popierdalałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz kurwa bohater klawiatury.



Jak robiłem dostawy do biedronke to nie miałem nigdy maski, nikt sie nie przypierdalał. Jedynie raz psiarnia chciała się wykazać to do mojej żony się czepiali ze na świeżym powietrzu bez maski jest.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-02-06, 6:34 20
Angevil napisał/a:

pojebały ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski



Teraz TVPO, dodatkowo przejęli najlepsze wzorce manipulacji TVN
Zgłoś
Avatar
Egzema 2024-02-06, 6:43 8
To jest miecz obosieczny, teraz moją krucjatą byłoby zarażanie każdej kurwy w tej szmacie.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-02-06, 8:43 2
Jak to prawda to jebał ją pies
Zgłoś