18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Niemcy, rok 2050, kontrola drogowa.
-Poproszę prawo jazdy, dowód rejestracyjny... Ej Abdul!
-Co Ahmed?
-Spójrz jakie dziwne nazwisko - Müller

Post poświęcony grupie-sekcie muzułmanów, mianowicie salafitach.

Jak podaje Wikipedia - to muzułmański ruch religijny i polityczny postulujący odrodzenie islamu poprzez powrót do jego pierwotnych źródeł, "religii przodków".



Ten ruch coraz prężniej rozwija się za naszą zachodnią granicą. Za centrum działalności uważa się Nadrenię Zachodnią-Westfalię. W 2012 roku ilość członków wzrosła do 1000 osób w tym okręgu, natomiast w całym RFN liczą ponad 4000 zwolenników. Ta liczba wzrosła w ciągu roku o połowę. Co ciekawe, imigrują na Zachód jednocześnie krytykując "zachodni styl życia". Marzy im się utworzenie teokratycznego państwa z panującym szariatem. Chcą segregacji płci, karania tego co w islamie zabronione - alkoholu, homoseksualizmu.

Dla tych, którzy teraz westchnęli - "a tam, pie*doli, oni tylko tak gadają": w marcu 2011 roku salafita zabił dwóch amerykańskich żołnierzy we Frankfurcie nad Menem. Jak przyznał, inspirowały go materiały propagandowe salafitów umieszczone w internecie.

Szef Urzędu Ochrony Konstytucji w Nadrenii Północnej-Westfalii, Burkhard Freier, stwierdził że to ugrupowanie będzie stawało się coraz silniejsze. Natomiast dyrektor Federalnego UOK Hans-Georg Maassen mówi otwarcie o "ofensywie brutalnych dżihadżistów, salafitów".

Inspirują oni to nienawiści w internecie, co może prowadzić do ataków terrorystycznych na państwo i jego instytucje. To niebezpodstawne podejrzewania. W ciągu kilku miesięcy w 2011 roku, grupa około 20 salafitów wyjechała na obozy szkoleniowe Al Kaidy do Pakistanu. Gdy wrócą mogą być realnym zagrożeniem.

Internet i meczety są dla nich największymi forami. 20 z 850 meczetów (w samej Nadrenii Północnej-Westfalii) jest pod kontrolą policji. Wypowiadają się tam ekstremiści, kapłani i kaznodzieje. Nawołują do nienawiści, zabijania, wprowadzania islamu na niemieckie ziemie. Do świętej, nieustannej wojny z niewiernymi - dżihadu. Niestety, gdy wyszło na jaw, że faszystowskie i nazistowskie ugrupowania są inwigilowane (!) przez policję, zarówno tam jak i wśród salafitów - trudniej przedostać się "nowej twarzy" (agenta) do struktur.



Ich główne stowarzyszenie nazywało się Millatu Ibrahim, było wtedy kierowane z Egiptu, Syrii oraz Jemenu. Grupa tworzyła materiały propagandowe w internecie, w ośrodkach akademickich, gdzie zdobywali wielu zwolenników. Pewnego dnia gdy rozdawali darmowe korany na ulicy, doszło do starć w Bonn z ultraprawicowym ugrupowaniem Pro NRW, ponieważ ci drudzy ich sprowokowali karykaturami Mahometa.

W wyniku czego przyjrzano się bliżej salafitom. Wyszło na jaw, że muzułmanie nawołują w internecie do zabijania członków Pro NRW i dziennikarzy.



14 czerwca 2012 roku w siedmiu landach przeszukano 70 mieszkań w poszukiwaniu materiałów związanych z terroryzmem. W wyniku akcji, w której brało udział 1000 policjantów i innych pracowników wymiaru sprawiedliwości, Minister Spraw Wewnętrznych RFN Hans-Peter Friedrich (CSU) wydał zakaz prowadzenia działalności Millatu Ibrahim. Nie zakłóciło to niestety w znaczącym stopniu działalności grupy, bo przenieśli centralę na Bliski Wschód, gdzie utworzyli niemieckojęzyczną redakcję. Stamtąd nawołują tysiące swoich zwolenników w Niemczech do zabijania konkretnych polityków. Jeden z Austriaków, Mohamed Mahmud, przeniósł się do Egiptu gdzie jest jednym z przywódców Millatu Ibrahim.



Jak już wspomniałem, prężnie działają w internecie gdzie łatwo skupiają między innymi chłopców z patologicznych rodzin, dając im poczucie uczestniczenia we wspólnocie, w nowej lepszej rodzinie.

Osobiście idealnie pasuje mi to pod scenariusz, jaki zakłada islam: szerz mieczem islam tam, gdzie go nie ma. Nawracaj, jeśli nawrócić się nie chcą - zabij. Niech pasuje Koran i Szariat.

Ale jak działać ma policja i rząd w kraju, w którym dawniej prężniej działał Hitler, by nie zostawać nazwanym "rasistą" przez muzułmanów i lewaków? Kto by chciał wstąpić na miejsce kogoś, kto by ich się pozbył i był wyzwany od rasistów, islamofobów, nazistów, hitlerowców - może się ktoś znajdzie, bo te epitety można by mieć w dupie. Ale czy by to przeżył? Nie rozumiem, dlaczego lewicowi zagorzali krytycy nazizmu i narzucania woli siłą są równie zagorzałymi fanami muzułmanów.

Islam to religia pokoju, zaiste.

Zaraz się pewnie pojawia argumenty, to tylko mały procent muzułmanów itd. Ale gdyby do salafitów przyłączyli wszyscy - to by była krwawa jatka! Czy te kilka tysięcy (rozwijające się) nie wystarczy? Oni realizują dosłowny plan Allaha, tego samego dla wszystkich muzułmanów. Nie ma kilku Allahów, łagodnych i hardcorowych. Jest jeden i ten sam. A nie widzę sensu usprawiedliwiania religii i jej wyznawców, jeśli ich Bóg chce zabijania innych ludzi, a Prorok był mordercą i pedofilem.

W którym miejscu to jest pokój? WTF?

źrodło: kilka artykułów DW TV.
facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
werther 2013-01-16, 8:59 3
Piankos napisał/a:

"Marzy im się utworzenie teokratycznego państwa z panującym szariatem" Proszę bardzo ale czemu nie u siebie ?



Odpowiedź jest bardzo prosta:
Spróbuj mieszkać i cos zrobić tutaj:





Natomiast tutaj cała infrastruktura jest gotowa, wystarczy tylko wprowadzić szariat...



Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-01-16, 9:10 2
anonymousm napisał/a:



I nie trzeba być zaćpanym lewakiem, którym podobno jestem



Nie podobno, ale na pewno. Twoje wrota pewnie nie jednego brudasa przyjeły
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-01-16, 9:11
Czego się czepiacie? ja jelstem lewakiem i wykazuję zero tolerancji dla muzułmanów. taki człowiek ma dla mnie gówno we łbie zamiast mózgu, bo nie ogarniam jak mozna wierzyc w te brednie. co prawda to samo tyczy sie katolików - również banda oszołomów która sama nie wie w co wierzy, a dumnie nazywa się chrześcijanami. Akurat chrześcijanie są OK, ich wiara ma jakieś podstawy i może byc społecznie akceptowalna - nie przynosi szkody społeczeństwu.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-16, 9:32 1
Rudzi, islamscy politycy... MACIE PRZEJEBANE NIEMCY...

Zgłoś
Avatar
darecki328 2013-01-16, 10:23 2
Kurwa, żeby wybić to ścierwo jestem w stanie podać nawet rękę pedałom,antifie,żydom,cyganom i całemu kurestwu tego świata - byle tylko zniszczyć islam. Wiecie jak to się skończy? Ciapate kurwy opanują nasze miasta i zapanuje sytuacja jak w 1944. Kto wie, może dojdzie do drugiego Powstania Warszawskiego? Swoją drogą, mieszkam w Szczecinie więc do granicy niedaleko. Jak zobaczę muslima to dostaniecie parę filmów własnej produkcji na hardzie (ciekawe czy podczas umierania też wzywają jebanego allaha)
Zgłoś
Avatar
T3rror 2013-01-16, 11:00
racjonalista.pl/kk.php/s,8648 Warto poczytać o tej "religii pokoju"
to raczej religia kretynów, którzy boja sie mysleć samodzielnie i dają sie sterować jak samochodzik z antenką
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 11:34 1
Abdulan napisał/a:

@anonymousm

Jak nie lubią Europy to niech z tej nielubianej Europy spierdalają. Krótka piłka, na jaki chuj mają tutaj siedzieć skoro nie podoba im się nasz europejski styl życia? Mają swoje zacofane cywilizacyjnie kraje i niech tam robią sobie co im się podoba.



Równie dobrze mógłbym powiedzieć tobie: wypierdalaj z Europy, eurosceptyku.

Większość z was tutaj niczym nie różni sie od salafistów. To takie same głupie gnoje jak wy, tylko że mniej tchórzliwe.
Na szczęście w rzeczywistości zdecydowanie więcej jest rozumnych muzułmanów i rozumnych Europejczyków. Na szczęscie to są ludzie inteligentniejsi i lepiej przystosowani, którzy rozstrzygają o losach świata, podczas gdy wy będziecie się bezsilnie pieklić, ale z waszym intelektem nigdy nie zdobędziecie wpływu na nic więcej niż zmywak w libańskiej restauracji.
Niemniej jakoś nie czuję antypolonizmu, kiedy czytam wasze deblizmy, bo wiem, że to produkty debila, a wielu Polaków jest mądrych.

Ludziom inteligentym należy przypomnieć, że gospodarka europejska potrzebuje ludności spoza Europy. Niemieckie media co kwartał publikują mapy i tabele, które pokazują, jakich specjalistów i gdzie brakuje. Imigracja to nie wymysł lewaków, tylko ekonomiczna konieczność, która zawita wkrótce do Polski. Polacy wyadą do Wielkiej Brytanii, więc zrodzi się potrzeba zatrudniena kogoś taniego do obsługi zmywaka w Polsce... I mądrzy Polacy skorzystają z obecności muzułmanów, tak jak mądrzy Poacy potrafili czerpać od Żydów i prawosławnych. Debile jak wy już w drugim pokoleniu zostaną tanią siłą roboczą u muzułmańskch pracodawców.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-01-16, 11:47 6
@ up jasne emigracja jet potrzebna, ale nie taka gdzie to bydlo sie zjezdza i rozmnaza jak szarancza nic nie robiac, jak chcesz byc emigrantem to jasne wpadaj ale robota czeka nie chcesz pracowac i jeszcze robisz dym to wypierdalac jebac kozy do siebie brudasie
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-01-16, 12:52
werther

tys je dupny czymus zalaczyl bild z Rydultow ze holdy Szarloty?
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-16, 13:19 7
anonymousm napisał/a:



Równie dobrze mógłbym powiedzieć tobie: wypierdalaj z Europy, eurosceptyku.



Tylko, że ja jestem u siebie

anonymousm napisał/a:


Większość z was tutaj niczym nie różni sie od salafistów. To takie same głupie gnoje jak wy, tylko że mniej tchórzliwe.
Na szczęście w rzeczywistości zdecydowanie więcej jest rozumnych muzułmanów i rozumnych Europejczyków. Na szczęscie to są ludzie inteligentniejsi i lepiej przystosowani, którzy rozstrzygają o losach świata, podczas gdy wy będziecie się bezsilnie pieklić, ale z waszym intelektem nigdy nie zdobędziecie wpływu na nic więcej niż zmywak w libańskiej restauracji.
Niemniej jakoś nie czuję antypolonizmu, kiedy czytam wasze deblizmy, bo wiem, że to produkty debila, a wielu Polaków jest mądrych.



Docinki personalne to zajebisty wyraz intelektualizmu i racjonalnego podejścia do rozmowy... Jakiś Ty inteligentny i wygadany. Ok, wyzywaj sobie ludzi o innych poglądach niż Twoje, to świadczy jedynie o tym jaką niedowartościowaną jednostką jesteś.

anonymousm napisał/a:


Ludziom inteligentym należy przypomnieć, że gospodarka europejska potrzebuje ludności spoza Europy. Niemieckie media co kwartał publikują mapy i tabele, które pokazują, jakich specjalistów i gdzie brakuje. Imigracja to nie wymysł lewaków, tylko ekonomiczna konieczność, która zawita wkrótce do Polski. Polacy wyadą do Wielkiej Brytanii, więc zrodzi się potrzeba zatrudniena kogoś taniego do obsługi zmywaka w Polsce... I mądrzy Polacy skorzystają z obecności muzułmanów, tak jak mądrzy Poacy potrafili czerpać od Żydów i prawosławnych. Debile jak wy już w drugim pokoleniu zostaną tanią siłą roboczą u muzułmańskch pracodawców.



Totalne bzdury, aż szkoda komentować. Szczególnie o sytuacji w Polsce, gdzie mamy nadmiar bezrobotnych i dość konserwatywnych pracodawców, którzy nawet tutejszego cygana nie chcą zatrudnić, a co dopiero ciapatego z Bliskiego Wschodu. I oczywiście kolejna docinka personalna skierowana do osób o innych poglądach, zdajesz sobie sprawę jak niską kulturę dyskusyjną pokazujesz w swoich wypowiedziach? Z Tobą nie ma sensu dyskutować, bo jedyne co potrafisz to wyzywać innych. Jebnij się w głowę zanim coś napiszesz.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-01-16, 13:25
@naziolek - dobry post z tymże że nigdy cała Italia i Hiszpania nie znalazła się pod wpływem Muzułmanów (Saracenów i Maurów) ale to tak na marginesie
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 13:36 1
mare30ks napisał/a:

@ up jasne emigracja jet potrzebna, ale nie taka gdzie to bydlo sie zjezdza i rozmnaza jak szarancza nic nie robiac, jak chcesz byc emigrantem to jasne wpadaj ale robota czeka nie chcesz pracowac i jeszcze robisz dym to wypierdalac jebac kozy do siebie brudasie



Jeżeli obrać by twoją wypowiedź z rasistwoskich obelg (ornamentów), to masz rację: każde społeczeństwo potrzebuje ludzi, którzy pracją na jego dobrobyt. Ale jak trudno zaktywizować ludzi przyzwyczajonych do bezrobocia i zasiłków, widać też w Polsce, chociażby w Zachodniopomorskim w popegieerowskich wioskach.
A kiedy spotykają sie właśnie z przejawami rasizmu, sądzą, że ich ciężka sytuacja życiowa wynika właśnie z rasizmu i z konfliktu na linii świecka Europa-islam i się radykalizują, zamiast brać się za szkolenia, zdobywać nowe kwalifikacje i stawać się w miare atrakcyjnym na rynku pracy.
Rasizm jest kontrproduktywny, choć łatwy dla obu stron.

Abdulan napisał/a:



Tylko, że ja jestem u siebie

Docinki personalne to zajebisty wyraz intelektualizmu i racjonalnego podejścia do rozmowy... Jakiś Ty inteligentny i wygadany. Ok, wyzywaj sobie ludzi o innych poglądach niż Twoje, to świadczy jedynie o tym jaką niedowartościowaną jednostką jesteś.



Większość tych ludzi jest tak samo u siebie, jak ty. Tutaj się urodzili i najczęściej znają tylko niemiecki. Chyba że wierzysz w idologię Blut und Boden, w takim razie jest mi przykro i proszę wyrazić współczucie mamusi i nauczylielom historii.
Docinki było skierowane do tych wszystich hejterów, którzy chcieliby tylko gazować, wypierdalać, zrzucać atomówki itd. Jeżeli solidaryzujesz się z ich opiniami, tobie także wiekli arabski chuj w oko.
Natomiast jeżeli jesteś konserwatystą, na pewno leży ci na sercu zachowanie europejskich wartości: równości wobec prawa, domniemania niewinności, niestosowania odpowiedzialności zbiorowej. A ja tylko o to walczę.

P.S. Pracodawcy może są konserwatywni, ale nie są samobójcami. Na pewno nie będą woleli zwinąć interesu niż zatrudnić osobę kolorową.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-01-16, 13:57 3
anonymousm napisał/a:



Równie dobrze mógłbym powiedzieć tobie: wypierdalaj z Europy, eurosceptyku.

Większość z was tutaj niczym nie różni sie od salafistów. To takie same głupie gnoje jak wy, tylko że mniej tchórzliwe.
Na szczęście w rzeczywistości zdecydowanie więcej jest rozumnych muzułmanów i rozumnych Europejczyków. Na szczęscie to są ludzie inteligentniejsi i lepiej przystosowani, którzy rozstrzygają o losach świata, podczas gdy wy będziecie się bezsilnie pieklić, ale z waszym intelektem nigdy nie zdobędziecie wpływu na nic więcej niż zmywak w libańskiej restauracji.
Niemniej jakoś nie czuję antypolonizmu, kiedy czytam wasze deblizmy, bo wiem, że to produkty debila, a wielu Polaków jest mądrych.

Ludziom inteligentym należy przypomnieć, że gospodarka europejska potrzebuje ludności spoza Europy. Niemieckie media co kwartał publikują mapy i tabele, które pokazują, jakich specjalistów i gdzie brakuje. Imigracja to nie wymysł lewaków, tylko ekonomiczna konieczność, która zawita wkrótce do Polski. Polacy wyadą do Wielkiej Brytanii, więc zrodzi się potrzeba zatrudniena kogoś taniego do obsługi zmywaka w Polsce... I mądrzy Polacy skorzystają z obecności muzułmanów, tak jak mądrzy Poacy potrafili czerpać od Żydów i prawosławnych. Debile jak wy już w drugim pokoleniu zostaną tanią siłą roboczą u muzułmańskch pracodawców.



Po pierwsze debilem jesteś Ty.. piszesz głupoty wyssane z palca, które skutecznie propagują skorumpowani lewaccy decydenci..
Co to w ogóle za argumenty? Czy Ty wierzysz w to co piszesz? Czy tylko piszesz żeby pisać, bo i tak nie rozumiesz co popierasz !!

Po pierwsze wpuszczając islam do Europy zniszczymy swoje dziedzictwo i kulturę.. „Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości”..

Każda zapaść w historii POLSKI zostawała prostowana przez ruchy NARODOWOŚCIOWE !!!
-Wyzwolenie się spod zaborów
-Powstania
-Upadek Komuny

Lewactwo tylko potrafi szerzyć ferment i zasłaniać się faszyzmem, taki głupi straszak a ludzie w to wierzą..

Dążąc do meritum. Sprawdz co znaczy słowo APOSTATA (bo pewnie nawet nie wiesz co ono w sobie zawiera)
pl.wikipedia.org/wiki/Apostazja

W państwach Islamskich Ateizm jest zabroniony i karany śmiercią.. Myślisz co zrobią skrajni islamiści gdy Europa straci swoja suwerenność i dzięki lewackiej głupocie odda demokratycznie władzę w ich ręce.
Nie będzie gadania, podejdzie do Ciebie na ulicy Arabus i powie: "albo jesteś z nami i wyznajesz Allaha albo giń, niewierny bo zagrażasz naszej islamskiej kulturze lewacka świnio !!!! "
i do kogo się wtedy zwrócisz? władza i prawo będzie już ich..

Jedz tłoku do jednego z krajów gdzie panuje Islam i zacznij się przyznawać szerzyć lewackie poglądy i przekonywać do ateizmu..
Ukamienują Cie baranie i wcale mi cie nie będzie szkoda..

Sam jestem Ateistą i boję się takiej fundamentalnej i agresywnej religii.. Europa dla Europejczyków!!
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-16, 14:00 4
Jeśli czyjaś rodzina mieszka tu od pokoleń i wyznaje Islam to nie ma żadnego problemu. Przecież polscy Tatarzy są takimi samymi Polakami jak my. Chodzi mi o tych co tu przyjeżdżają, nie asymilują się i robią sobie stado dzieci aby używać socjalu jaki panuje na zachodzie Europy. To jest chore i tyle, ba znam Holendra, który jest jakimś tam gościem od zatrudnienia w firmie zajmującej się sadzonkami. On otwarcie mówi, że ma dość tej niepracującej dziczy, zatrudniali się tylko by uzyskać prawa do zasiłków, większość czasu siedzieli na zwolnieniach i przejadali PKB, które wypracowali rodowici Holendrzy. Znałem go wcześniej i wiem jak zmieniła się jego opinia na ludzi pochodzących z Bliskiego Wschodu. Reprezentuje zupełnie inne podejście. Polaków za to bardzo ceni, bo wie, że oni będą dobrze pracować.

Odnośnie hejterów. Zgadzam się tylko z jednym, tym co się tu nie podoba to niech wracają tam skąd przybyli. I tyle.

Mieszkam w Europie i chce aby panował tu europejski styl życia, nie chce żeby panował tu jakiś szariat i inne wymysły chorej religii.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-01-16, 14:16 1
anonymousm napisał/a:

bla bla bla, lewica górą, wina Kaczyńskiego, muzułmanie wspaniali, katolicy ciemnogród, wy tumany, ja książę mondosci



Anonymousm, weź napisz mi jak to jest być takim zerem jak ty?

Potrafisz spojrzeć w lustro, nie mając odruchu wymiotnego, spowodowanego gadzią mordą?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie