18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Niemcy, rok 2050, kontrola drogowa.
-Poproszę prawo jazdy, dowód rejestracyjny... Ej Abdul!
-Co Ahmed?
-Spójrz jakie dziwne nazwisko - Müller

Post poświęcony grupie-sekcie muzułmanów, mianowicie salafitach.

Jak podaje Wikipedia - to muzułmański ruch religijny i polityczny postulujący odrodzenie islamu poprzez powrót do jego pierwotnych źródeł, "religii przodków".



Ten ruch coraz prężniej rozwija się za naszą zachodnią granicą. Za centrum działalności uważa się Nadrenię Zachodnią-Westfalię. W 2012 roku ilość członków wzrosła do 1000 osób w tym okręgu, natomiast w całym RFN liczą ponad 4000 zwolenników. Ta liczba wzrosła w ciągu roku o połowę. Co ciekawe, imigrują na Zachód jednocześnie krytykując "zachodni styl życia". Marzy im się utworzenie teokratycznego państwa z panującym szariatem. Chcą segregacji płci, karania tego co w islamie zabronione - alkoholu, homoseksualizmu.

Dla tych, którzy teraz westchnęli - "a tam, pie*doli, oni tylko tak gadają": w marcu 2011 roku salafita zabił dwóch amerykańskich żołnierzy we Frankfurcie nad Menem. Jak przyznał, inspirowały go materiały propagandowe salafitów umieszczone w internecie.

Szef Urzędu Ochrony Konstytucji w Nadrenii Północnej-Westfalii, Burkhard Freier, stwierdził że to ugrupowanie będzie stawało się coraz silniejsze. Natomiast dyrektor Federalnego UOK Hans-Georg Maassen mówi otwarcie o "ofensywie brutalnych dżihadżistów, salafitów".

Inspirują oni to nienawiści w internecie, co może prowadzić do ataków terrorystycznych na państwo i jego instytucje. To niebezpodstawne podejrzewania. W ciągu kilku miesięcy w 2011 roku, grupa około 20 salafitów wyjechała na obozy szkoleniowe Al Kaidy do Pakistanu. Gdy wrócą mogą być realnym zagrożeniem.

Internet i meczety są dla nich największymi forami. 20 z 850 meczetów (w samej Nadrenii Północnej-Westfalii) jest pod kontrolą policji. Wypowiadają się tam ekstremiści, kapłani i kaznodzieje. Nawołują do nienawiści, zabijania, wprowadzania islamu na niemieckie ziemie. Do świętej, nieustannej wojny z niewiernymi - dżihadu. Niestety, gdy wyszło na jaw, że faszystowskie i nazistowskie ugrupowania są inwigilowane (!) przez policję, zarówno tam jak i wśród salafitów - trudniej przedostać się "nowej twarzy" (agenta) do struktur.



Ich główne stowarzyszenie nazywało się Millatu Ibrahim, było wtedy kierowane z Egiptu, Syrii oraz Jemenu. Grupa tworzyła materiały propagandowe w internecie, w ośrodkach akademickich, gdzie zdobywali wielu zwolenników. Pewnego dnia gdy rozdawali darmowe korany na ulicy, doszło do starć w Bonn z ultraprawicowym ugrupowaniem Pro NRW, ponieważ ci drudzy ich sprowokowali karykaturami Mahometa.

W wyniku czego przyjrzano się bliżej salafitom. Wyszło na jaw, że muzułmanie nawołują w internecie do zabijania członków Pro NRW i dziennikarzy.



14 czerwca 2012 roku w siedmiu landach przeszukano 70 mieszkań w poszukiwaniu materiałów związanych z terroryzmem. W wyniku akcji, w której brało udział 1000 policjantów i innych pracowników wymiaru sprawiedliwości, Minister Spraw Wewnętrznych RFN Hans-Peter Friedrich (CSU) wydał zakaz prowadzenia działalności Millatu Ibrahim. Nie zakłóciło to niestety w znaczącym stopniu działalności grupy, bo przenieśli centralę na Bliski Wschód, gdzie utworzyli niemieckojęzyczną redakcję. Stamtąd nawołują tysiące swoich zwolenników w Niemczech do zabijania konkretnych polityków. Jeden z Austriaków, Mohamed Mahmud, przeniósł się do Egiptu gdzie jest jednym z przywódców Millatu Ibrahim.



Jak już wspomniałem, prężnie działają w internecie gdzie łatwo skupiają między innymi chłopców z patologicznych rodzin, dając im poczucie uczestniczenia we wspólnocie, w nowej lepszej rodzinie.

Osobiście idealnie pasuje mi to pod scenariusz, jaki zakłada islam: szerz mieczem islam tam, gdzie go nie ma. Nawracaj, jeśli nawrócić się nie chcą - zabij. Niech pasuje Koran i Szariat.

Ale jak działać ma policja i rząd w kraju, w którym dawniej prężniej działał Hitler, by nie zostawać nazwanym "rasistą" przez muzułmanów i lewaków? Kto by chciał wstąpić na miejsce kogoś, kto by ich się pozbył i był wyzwany od rasistów, islamofobów, nazistów, hitlerowców - może się ktoś znajdzie, bo te epitety można by mieć w dupie. Ale czy by to przeżył? Nie rozumiem, dlaczego lewicowi zagorzali krytycy nazizmu i narzucania woli siłą są równie zagorzałymi fanami muzułmanów.

Islam to religia pokoju, zaiste.

Zaraz się pewnie pojawia argumenty, to tylko mały procent muzułmanów itd. Ale gdyby do salafitów przyłączyli wszyscy - to by była krwawa jatka! Czy te kilka tysięcy (rozwijające się) nie wystarczy? Oni realizują dosłowny plan Allaha, tego samego dla wszystkich muzułmanów. Nie ma kilku Allahów, łagodnych i hardcorowych. Jest jeden i ten sam. A nie widzę sensu usprawiedliwiania religii i jej wyznawców, jeśli ich Bóg chce zabijania innych ludzi, a Prorok był mordercą i pedofilem.

W którym miejscu to jest pokój? WTF?

źrodło: kilka artykułów DW TV.
facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 15:03 2
Abdulan napisał/a:

Jeśli czyjaś rodzina mieszka tu od pokoleń i wyznaje Islam to nie ma żadnego problemu. Przecież polscy Tatarzy są takimi samymi Polakami jak my. Chodzi mi o tych co tu przyjeżdżają, nie asymilują się i robią sobie stado dzieci aby używać socjalu jaki panuje na zachodzie Europy. To jest chore i tyle, ba znam Holendra, który jest jakimś tam gościem od zatrudnienia w firmie zajmującej się sadzonkami. On otwarcie mówi, że ma dość tej niepracującej dziczy, zatrudniali się tylko by uzyskać prawa do zasiłków, większość czasu siedzieli na zwolnieniach i przejadali PKB, które wypracowali rodowici Holendrzy. Znałem go wcześniej i wiem jak zmieniła się jego opinia na ludzi pochodzących z Bliskiego Wschodu. Reprezentuje zupełnie inne podejście. Polaków za to bardzo ceni, bo wie, że oni będą dobrze pracować.
.



Trzeba zatem przeciwdziałać wyłudzaniu zasikłów, a nie integracji. Mnie się wydaje, że bardzo wielu białych też wykorzystuje luki w systemie i to je powinniśmy zwalczać, a nie białych czy arabów. = W imię europejskiego stylu życia, którego częścia jest równość wobec prawa, nie zwracajacego uwagi na pochodzenie. I w Niemczech obecnie dyskutuje się nad wieloma takimi projektami: np. że nie będą dostwały zasiłku rodziny, których dzieci nie realizują w pełni obowiązku szkolnego itd. itp. Wiadomo, że imigranci dostaną bardziej w dupę tymi przepisami, ale jednak wszyscy obywatele, niezależnie od pochodzenia, muszą się do nich stosować równo.
Co do wypierdalania tam, skąd pochodzą, to naprawdę najgorsza taktyka, bo przecież akurat ci salafiści niemieccy radykalizują się dlatego, że są z Niemiec, a jakby byli znikąd. Nie jesteś już zakorzeniony w kulturze arabskiej czy perskiej, biali cię odrzucają i wrzeszczą wypierdalać... Ale ty nie masz dokąd wracać, bo w sumie jesteś stąd, tylko że ci mówią, że nie stąd, że konserwatyni pracodawcy, itd.. Wtedy rodzi się potrzeba jakiegoś radykalnego potwierdzenia tożsamości i wtedy wkraczają koledzy-ideowcy, narodowcy tacy jak Nathaniel. Nakłamią, nagną fakty, podsycą w człowieku poczucie frustracji i bezradności, i mamy typowego bojownika o islam. Dlatego ja - z miłości do własnej dupy - prezentuję więcej wyrozumiałości wobec imigrantów i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. W przyszłe lato pojadę sobie z kumplem do Egiptu, z którego pochodzi, i zobaczę kraj i kulturę od środka, tak że jeszcze wnukom będę odpowiadał.

Nathaniel_Demerest napisał/a:



Anonymousm, weź napisz mi jak to jest być takim zerem jak ty?

Potrafisz spojrzeć w lustro, nie mając odruchu wymiotnego, spowodowanego gadzią mordą?



Uważam, że jestem całkiem przystojny, i ta opinia ma potwierdzenie w faktach.
Natomiast chciałbym sprostować: nigdy nie hejtowałem religii katolickiej, w ogóle żadnej religii: ani islamu, ani judaizmu, ani żadnego z odłamów chrześcijaństwa. Nie hejtowałem też żadnej rasy - przeciwnie nie mogę znieść tak samo nienawiści do Żydów, jak do Arabów czy Rosjan. A zwłaszcza do Niemców, z których wielu jest mi bardzo bliskich.
Bo ciebie właśnie wkurwia, że ja jestem wolny od uprzedzeń, z których ty zrobiłeś sens swojego marnego życia i nadzieję na karierę w interncie i że mam na to wyjebane, czy mnie nazwiesz Żydem, Cyganem, Murzynem, albo pedałem.
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-01-16, 15:48
Panowie ja uważam że mocno przesadzacie i nie ma się tak naprawdę o co martwić kultura globalizacji i tak prędzej zrobi z nas i naszych dzieci tak zwanych "hamerykańców" i tak samo nie wierzę że dzieci tych fanatycznych islamskich dzieci otoczone telewizjią,komputerami,telefonami tanim żarciem i mnóstwem seksu i innych przyjemności porzuci to wszystko za jakimiś z palca opowiastkami tak samo jest z dzisiejszymi katolikami jak nasz naród wyglądał 200 czy chociaż 100 lat temu a jak jest dzisiaj i tak samo prędzęj czy później będzie z nimi do tego trzeba dodać że oni nie chowają się i walczą o przetrwanie tylko przez swoje działania prowadzą do eksterminacji tych którzy są największymi fanatykami(ci co się wysadzają itd.) Więc tak czy inaczej wszyscy skończymy obżerając się hamburgejrami i oglądając idiotyczne programy w naszym nowym medium(tv) i pozostanie tylko grupki ludzi którzy mają inne cele (nauka,pieniądze,ostatki tych religijnych-prawdopodnie katolików bo ta religia pozwala na najwięcej a i jeszcze są rzeczy typu nawrócenie więc jest generalnie najbardziej wygodna).
I to tyle ode mnie. Teraz proszę o pomyje
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-01-16, 16:07 1
bedzio napisał/a:

Panowie ja uważam że mocno przesadzacie i nie ma się tak naprawdę o co martwić kultura globalizacji i tak prędzej zrobi z nas i naszych dzieci tak zwanych "hamerykańców" i tak samo nie wierzę że dzieci tych fanatycznych islamskich dzieci otoczone telewizjią,komputerami,telefonami tanim żarciem i mnóstwem seksu i innych przyjemności porzuci to wszystko za jakimiś z palca opowiastkami tak samo jest z dzisiejszymi katolikami jak nasz naród wyglądał 200 czy chociaż 100 lat temu a jak jest dzisiaj i tak samo prędzęj czy później będzie z nimi do tego trzeba dodać że oni nie chowają się i walczą o przetrwanie tylko przez swoje działania prowadzą do eksterminacji tych którzy są największymi fanatykami(ci co się wysadzają itd.) Więc tak czy inaczej wszyscy skończymy obżerając się hamburgejrami i oglądając idiotyczne programy w naszym nowym medium(tv) i pozostanie tylko grupki ludzi którzy mają inne cele (nauka,pieniądze,ostatki tych religijnych-prawdopodnie katolików bo ta religia pozwala na najwięcej a i jeszcze są rzeczy typu nawrócenie więc jest generalnie najbardziej wygodna).
I to tyle ode mnie. Teraz proszę o pomyje



o ja, szkoda mi Cię kolego sadolu.. jeżeli takie życie Ci pasuje bo już sobie je z góry zaplanowałeś.. masakra, jak naród i Polacy zostali wyprani z wielu ważnych wartości moralnych..
Zostało tylko żreć, srać, oglądać papkę w tv, a o resztę niech się troszczą inni.. i przyjdzie teraz taki cwany żyd, arab, angol czy niemiec albo chińczyk.. Popatrzy na to i pomyśli "stado debili".. Zabierze ci to co masz, kopnie w dupę i się będzie śmiał bo nawet obronić się nie będziesz mógł...

A są ludzie którzy dla swojego kraju potrafią zrobić wszystko.. w imię przynależności do narodu i poszanowania swoich walecznych o przetrwanie przodków..

Beniamin Netanjahu - urzędujący od 2009 premier Izraela
"
Po opuszczeniu armii Netanjahu wyjechał do Stanów Zjednoczonych, jednak gdy wybuchła Wojna Jom Kippur natychmiast powrócił do Izraela by walczyć na Wzgórzach Golan. Po wojnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych i w 1975 uzyskał licencjat architektury oraz w 1977 tytuł magistra administracja biznesu na Massachusetts Institute of Technology. Dodatkowo studiował nauki polityczne na Harvard University. W czasie studiów pracował jako doradca w firmie Boston Consulting Group[6].

W 1976 zginął jego brat Jonatan Joni Netanjahu, dowódca jednostki komandosów Sayeret Matkal w operacji odbicia pasażerów porwanego francuskiego samolotu w Ugandzie (operacja Entebbe). Po tym tragicznym wydarzeniu, Benjamin Netanjahu w 1977 powrócił do Izraela i podjął pracę jako dyrektor ds. marketingu w fabryce mebli. Dodatkowo w 1978 założył Jonathan Netanyahu anti-Terror Institute, który prowadził działalność edukacyjną na rzecz walki z terroryzmem. Netanjahu przeprowadził szereg międzynarodowych konferencji na temat terroryzmu. W okresie tym Beniamin Netanjahu nawiązał pierwsze kontakty z izraelskimi politykami. Minister Obrony Moshe Arens mianował go Ambasadorem Izraela w Stanach Zjednoczonych (lata 1982-1984). Następnie, w latach 1984-1988 był Ambasadorem Izraela przy ONZ.
"
źródło wikipedia

dalej chcesz hamburgera?
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-01-16, 16:08
cerastes napisał/a:



to chyba kolega musi się trochę podszkolić z historii.. Suwerenność i państwo Polskie straciliśmy przez głupią i marnotrawną politykę bawidamkowej szlachty, a przede wszystkim przekupnej.. Za to mocne państwa Europy o scentrowanej władzy, wykorzystały sytuację i się Polską podzieliły między sobą.. To tak naprawdę nasz głupia polska polityka do tego doprowadziła, a nie obcy zaborca..
Kiedyś PAŃSTWO POLSKIE było państwem wielu narodowości i kultur.. Mieliśmy potężne wojsko i armia Polska nie jednemu władcy po nocach śniła, nawet Islam poczuł moc polskiej Husarii...... a teraz się na POLAKA mówi rasista i antysemita.. pobić go można za ten stereotyp w jego własnym kraju. Za granicą się nas szkaluje.. Po co? zastanów się po co.. (podpowiedz: prześledź dokładnie wątek konfliktów na bliskim wschodzie, historia od drugiej połowy XX wieku)

Proponuję wyłączyć TV i poszukać książek prawdziwych w swoim przekazie. Inteligentnych i zdroworozsądkowo myślących autorów jak na ichniejsze czasy np. Piotra Skargi, W.Churchill "The Second World War" (dla zainteresowanych mogę dopisać dużo więcej)
poszukaj informacji jakie partie i nurty polityczne funkcjonowały w PL po odzyskaniu niepodległości.. Kto to był i co zrobił dla Polaków Roman Dmowski..

Zalewają nas plastikową modą, ogłupiają mediami, próbują podzielić Polaków i skłócić ze sobą!!
Jak się w porę nie otrząśniemy jako naród to będziemy przegrani a następne pokolenia będą mieć totalnie przeje&ane...

Obecna władza próbuję na siłę odwracać Naszą uwagę tematami zastępczymi.. Władza wyznaje zasadę DZIEL i RZĄDŹ !!

Francja już przegrywa, za niedługo demokratyczna większość to islam i murzyny.. Naprawdę chcecie w Polsce pedalstwa, islamu i wuj wie jeszcze o co będą później walczyć feministki i popieprzeni przekupieni za kasę lewicowcy ??



Akurat nie sądzę, żeby nasza pozycja na arenie międzynarodowej dawała nam bezpieczeństwo, a także uważam, że nasi politycy wcale nie są bardziej kompetentni niż ci z pierwszej połowy XX wieku. A tak poza tym to chodziło mi bardziej o to co niemieccy żołnierze i osoby ogólnie działające na rzecz III rzeszy uczyniły polakom i wcale nie chciałbym, żeby to się powtórzyło. . A jak ktoś głosi hasła skrajnie prawicowe, często rasistowskie, to niestety, ale musi się jakoś pogodzić z tym, że może zostać nazwany rasistą...
Zgłoś
Avatar
kials 2013-01-16, 16:16
Hitler sie w trumnie przewraca.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 18:17
kials napisał/a:

Hitler sie w trumnie przewraca.



Hitler nie ma trumny. W 1990 Rosjanie odtajnili, że do roku 1970 ciało Hitlera i Ewy Braun spoczywało na terenie radzieckich koszar w Magdeburgu. W 1970 na osobisty rozkaz Jurija Andropowa, szefa KBG, ciało odkopano, skremowano, a prochy wrzucono do rzeki (zdaje się, że nie podano której).

zukunft-braucht-erinnerung.de/drittes-reich/adolf-hitler/419-die-acht-...
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-01-16, 18:17
Ale będzie śmiesznie jak homoseksualiści opowiadające się za wolnością swobodą i całym tym multikulti spotkają się z ciapatymi, którzy przyjechali w ramach tej całej otwartości, równości i reszty bzdur...
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-01-16, 19:34
Ohoho a więc kolego cerastes chodzi mi właśnie o to że nie będzie żadnego cwanego żyda, araba, angola czy niemca albo chińczyka wszyscy dążą do tego samego stereotypu od którego będą nieliczne wyjątki, ludzie wolą wygodę od poświęceń w imię jakiejś wyższej wartości a ci którzy potrafią będą tymi którzy się wybiją i tych ludzi osobiście szanuję a komentarze o tych tłumach bohaterów gotowych poświęcić się dla reszty są miłe dla ucha ale tylko to bo takie jednostki są nieliczne( nie twierdze że taka sytuacja jest dobra ale niestety taka jest rzeczywistość).
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-16, 20:23 1
Po raz wtóry przekonałem się, że anonymousm to typowy lewak.
Wie najlepiej, obraża wszystkich wokół i naucza, by być tolerancyjnym.
Za wszelką cenę tolerancyjny dla wszystkich obcych, najbardziej sra do swojego gniazda.
Wyzywa od idiotów i zacofańców każdego, kto się z nim nie zgadza.
Krytyka religii to dla niego rasizm, a religia to nie rasa.
Na równi ocenia imigrantów "stricte zarobkowych", czyli fachowców i ekspertów oraz śmierdzących nierobów którzy mnożą potomstwo dla zasiłków.
Wszystko zrobić i na wszystko się zgodzić, byleby tylko nie urazić uczuć imigrantów, którzy przyjeżdżają i ustalają swoje porządki.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 23:53
croyna napisał/a:

Po raz wtóry przekonałem się, że anonymousm to typowy lewak.
Wie najlepiej, obraża wszystkich wokół i naucza, by być tolerancyjnym.
Za wszelką cenę tolerancyjny dla wszystkich obcych, najbardziej sra do swojego gniazda.
Wyzywa od idiotów i zacofańców każdego, kto się z nim nie zgadza.
Krytyka religii to dla niego rasizm, a religia to nie rasa.
Na równi ocenia imigrantów "stricte zarobkowych", czyli fachowców i ekspertów oraz śmierdzących nierobów którzy mnożą potomstwo dla zasiłków.
Wszystko zrobić i na wszystko się zgodzić, byleby tylko nie urazić uczuć imigrantów, którzy przyjeżdżają i ustalają swoje porządki.



Oj, boli dupka, że wychodzisz przy mnie na idiotę, który musi przekłamywać moje wypowiedzi, żeby w nich znaleźć coś głupiego.
Rasizm nie przejdzie i będę ośmieszał takich typków jak ty, kiedy tylko będę miał ochotę.
Do zobaczenia!
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-01-17, 0:03
Nie popieram tego co Breivik zrobił ani nie jestem rasistą ale jak te brudne kurwy do nas przyjadą to będę je napierdalać jak każdy inny Polak
Zgłoś
Avatar
P................k 2013-01-20, 0:53
Myślę, że nasz "europejski sojusznik" jeszcze zrobi na nich interes i zwali winę na inny kraj Przewiduję Schindlerowki plan oskubania mniejszości narodowej i otrzymanie nagrody nobla
Zgłoś