18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Israel Defense Forces
CrazyEdek • 2012-03-18, 8:37
Poranek w Izraelu.

The Sound of .



Rocket Attack.

Zgłoś
Avatar
P................x 2012-03-18, 14:00
Witam wpiszcie sobie w youtubie film "made by israel"
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-03-18, 14:09 34
Odniosę się jeszcze do filmu który dodał dawid131. Szkoda że dziwnym trafem nie jest tam powiedziane dlaczego Hamas chce zniszczenia Izraela? Myślicie że przez Islam? Gdyby tak było to każde muzułmańskie państwo od momentu wjebania się żydów do Palestyny byłoby w stanie wojny z Izraelem. Oni chcą zniszczenia Izraela przez to co żydzi im zrobili i co robią nadal. Wjebali się do Palestyny, nie swojej ziemi zagarniając ją i czyszcząc etnicznie z Palestyńczyków, wysiedlili ich niemal wszystkich. Traktują ich tak, jak Naziści traktowali żydów, z pogardą i poczuciem wyższości. W strefie gazy użyli nie raz białego fosforu, broni zakazanej przez międzynarodowe konwencje, zbombardowali sierociniec (czy tam jakąś noclegownie dla dzieci, dokładnie nie pamiętam) zbijając mnóstwo cywilów, "Izrael nie lubi zabijać dzieci" dobre sobie, może nie lubi przynajmniej przy kamerach. Wy się kurwa dziwicie że oni się bronią, że chcą odzyskać swoje ziemie, godność tak zhańbioną przez żydów. I jeszcze nazywamy ich terrorystami??? To tak jakby polską partyzantkę broniącą się przed III Rzeszą nazywać tak samo. Wiem że Hamas atakuje cywilne dzielnice ale po pierwsze nie mają środków żeby stanąć naprzeciw izraelskiej armii, kałachy i wyrzutnie rakiet kontra jedna z najlepszych technologicznie armii? Po drugie żydzi robili i robią im to samo, alianci też w odwecie na III Rzeszy bombardowali ich cywilne gospodarstwa rolne, budynki mieszkalne, rozstrzeliwali cywilów (nawet był tutaj filmik). Więc ja dziękuje za takie pierdolenie, poza tym Dawid to żydowskie imię, więc wszystko jasne, wracaj do Izraela, tam buduj propagandę.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-18, 14:10 9
dawid131 napisał/a:

Co się dzieje na bliskim wschodzie - Palestyna i Izrael



fajna propaganda

Proszę: sadistic.pl/jak-izreal-walczy-z-palestyna-vt22172.htm

Jedno i drugie, siebie warci.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-03-18, 14:17 1
To ludzie ludziom zgotowali ten los ;]
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-03-18, 14:29
Zainteresowanych odsyłam do tematu,uzbrojenia Izraela.Takiego sprzętu nasze wojsko na oczy nie widziało...a na granicy kontrolował mnie żydek z m4 na ramieniu,obwieszonym chyba wszelkimi możliwymi gadzetami z granatnikiem włącznie Kasy im na napierdalanie się po łbach nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-03-18, 14:46 1
speedster napisał/a:

Zainteresowanych odsyłam do tematu,uzbrojenia Izraela.Takiego sprzętu nasze wojsko na oczy nie widziało...a na granicy kontrolował mnie żydek z m4 na ramieniu,obwieszonym chyba wszelkimi możliwymi gadzetami z granatnikiem włącznie Kasy im na napierdalanie się po łbach nie brakuje.



A teraz You can dance Wersja Wojskowa



Zgłoś
Avatar
cdata 2012-03-18, 14:57 22
O ja pierdziele Panowie i Panie... widać wiedzę o współczesnym świecie czerpiecie chyba z pudelka.
Z racji wykonywanego zawodu bywałem przez kilka miesięcy w różnych miejscach w Europie. Mieszkałem w UK, NL, FR, DE.
I powiem wam jedno - zagrożeniem dla nas wcale nie jest Izrael i żydzi - mieszkają pośród nas i wcale nie chcą nas zamordować, nie czychaja na nasza religię, kulturę, styl życia. Oni się asymilują i przystosowywuja do kraju w którym mieszkają zachowując swoja tożsamość narodowa.
Zupełnie inna sprawa są muzułmanie - oni nie chcą się zasymilować, oni chcą zmienić kraj w którym są pod swoja modłę.
Już powoli to widać w Europe zachodniej- szczególnie we Francji i w Holandii. Meczet na każdym rogu , blokowanie ulic w czasie modlitw, próby wprowadzenia różnych zakazów (np zakaz posiadania psów - zwierząt nieczystych wedle nich) w Holandii.
W momencie uzyskania przez nich 50% +1 głosów w społeczeństwie dany kraj przestaje istnieć jako taki który znamy obecnie. Wprowadzają prawo szariatu i po sprawie. I nie pomoże tutaj policja wojsko itd bo to oni też będą nim rządzić.
Wygrywają wybory - zmieniają konstytucje w publicznym referendum i mamy państwo muzułmańskie w europie zachodniej.
A europejskie kobiety będą biegać w burkach.....
Więc panowie- ten mały 8mln kraj nie stanowi zagrożenia dla naszego stylu życia, dla naszego kraju, ale miliardy muzułmanów już tak.
Więc usiądźcie jeszcze raz i pomyślcie kto jest większym zagrożeniem....

I odpowiadając na pytania i wyzwiska - nie nie jestem żydem - jestem osoba myśląca która wiedzę czerpie nie tylko z naszych Telewizji i gazet pokroju SE.

Dlatego: życzę im powodzenia w trzymaniu tylu państw muzułmańskich za gębę.

Pozdro

P.S. Jak ktoś nie wierzy w przejęcie władzy przez muzułmanów w chrześcijańskim kraju - poczytajcie sobie historie Libanu w ostatnich 60 latach......
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-03-18, 15:19
Mam nadzieję, że w końcu wytępią ten naród !
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-03-18, 15:32
A mój brat dziś tam służbowo poleciał...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-03-18, 15:41
Niech się żydki z muhamedami powybijają co do jednego i będzie spokój
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-03-18, 15:52
@up cool story bro
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-03-18, 15:54
Obie strony ponoszą odpowiedzialność za to co się tam dzieje... ale z dwojga złego wolał bym , żeby to Żydzi dostali po dupie...
Zgłoś
Avatar
slowak 2012-03-18, 17:26
jebać to kto ma racje, jestem przekonany, że połowa z Was o ile nie wszyscy robiliby po gaciach, gdyby każdego ranka słyszała wybuchy bomb... Owszem, ja też.
Zgłoś
Avatar
danny:D 2012-03-18, 17:27
zabraklo mi tu nastoletnich rosjan
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-03-18, 18:13 1
Jedni i drudzy mają trochę na sumieniu i ani jednych ani drugich nie można do końca obronić. Sytuacja tam zaszła już tak daleko, że chyba pokojowe rozwiązanie jest niemożliwe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie