18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Israel Defense Forces
CrazyEdek • 2012-03-18, 8:37
Poranek w Izraelu.

The Sound of .



Rocket Attack.

Zgłoś
Avatar
Filuuu 2012-03-18, 18:48
klery66 zgadzam sie z toba, jeszcze dodam zeby tez nie bardzo wierzyc temu co pan Duke mowi szczegolnie ze to byly "czarodziej" z KKK :/
Zgłoś
Avatar
memphis564 2012-03-18, 20:02
Pierwszy filmik przypomnial mi o dobrych czasach jak gralem w gta vice city i naparzalem czolgiem
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-03-18, 21:06 5
Dawid, żydzie jeden, przestań puszczać jakieś zjebane filmiki. Hamas nie pozwala biednym izraelitom żyć w spokoju? Jakim kurwa prawem utworzono państwo Izrael na terenach zamieszkałych przez muzułmanów (chuj, że brudasy i nie chcę ich widzieć w Europie) ale żyli tam sobie spokojnie. I nagle po wojnie, po holokauście jeb! powstało żydowskie państwo, które zepchnęło tubylców do małej dziury, w której gęstość zaludnienia przekracza wszelkie normy. Co to kurwa jest? Jakby Ci ktoś pierdolnął cygańskie państwo w środku Polski i po kilkudziesięciu latach przy poklasku i dofinansowaniu połowy świata nagle zmniejszyliby nasz kraj do rozmiarów województwa to byś nie starał się ich zniszczyć? Tak jak nie toleruje islamizacji Europy to bardziej nie toleruje 'zżydzenia'. Chuj im w dupę i mam nadzieję, że przyjdzie dzień, w którym będą się smażyć, gotować albo dusić, wszystko mi jedno. Banda pierdolonych terrorystów.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-18, 21:09 1
Niech kurwy zdychają. Hamas do boju kozaki roznieść to żydostwo!
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-03-18, 21:28 4
cdata napisał/a:

O ja pierdziele Panowie i Panie... widać wiedzę o współczesnym świecie czerpiecie chyba z pudelka.
Z racji wykonywanego zawodu bywałem przez kilka miesięcy w różnych miejscach w Europie. Mieszkałem w UK, NL, FR, DE.
I powiem wam jedno - zagrożeniem dla nas wcale nie jest Izrael i żydzi - mieszkają pośród nas i wcale nie chcą nas zamordować, nie czychaja na nasza religię, kulturę, styl życia. Oni się asymilują i przystosowywuja do kraju w którym mieszkają zachowując swoja tożsamość narodowa.
Zupełnie inna sprawa są muzułmanie - oni nie chcą się zasymilować, oni chcą zmienić kraj w którym są pod swoja modłę.
Już powoli to widać w Europe zachodniej- szczególnie we Francji i w Holandii. Meczet na każdym rogu , blokowanie ulic w czasie modlitw, próby wprowadzenia różnych zakazów (np zakaz posiadania psów - zwierząt nieczystych wedle nich) w Holandii.
W momencie uzyskania przez nich 50% +1 głosów w społeczeństwie dany kraj przestaje istnieć jako taki który znamy obecnie. Wprowadzają prawo szariatu i po sprawie. I nie pomoże tutaj policja wojsko itd bo to oni też będą nim rządzić.
Wygrywają wybory - zmieniają konstytucje w publicznym referendum i mamy państwo muzułmańskie w europie zachodniej.
A europejskie kobiety będą biegać w burkach.....
Więc panowie- ten mały 8mln kraj nie stanowi zagrożenia dla naszego stylu życia, dla naszego kraju, ale miliardy muzułmanów już tak.
Więc usiądźcie jeszcze raz i pomyślcie kto jest większym zagrożeniem....

I odpowiadając na pytania i wyzwiska - nie nie jestem żydem - jestem osoba myśląca która wiedzę czerpie nie tylko z naszych Telewizji i gazet pokroju SE.

Dlatego: życzę im powodzenia w trzymaniu tylu państw muzułmańskich za gębę.

Pozdro

P.S. Jak ktoś nie wierzy w przejęcie władzy przez muzułmanów w chrześcijańskim kraju - poczytajcie sobie historie Libanu w ostatnich 60 latach......


Wreszcie ktoś normalny zabrał głos. Kiedy dominacja muzułmanów się umocni do tego stopnia, że zacznie poważnie zagrażać całej Europie, w tym Polsce, to jeszcze będziecie błagać Żydów o pomoc. To muzułmanie są wrogiem całego świata(a już na pewno chrześcijan), bo mają w Koranie zapisane, że muszą wytępić niewiernych oraz zdominować cały świat i stosują się do tych zaleceń, co zresztą widać (terroryzm, protesty muzułmanów w Europie Zach. itd.). A wy debile daliście zmanipulować się przez zjebanych antysemitów (którymi gardzę) i wmówić sobie jakieś spiski, hegemonię Izraela i patrząc na komentarze niektórych z was stwierdzam, że nawet murzyn reprezentuje większy poziom mentalny i intelektualny niż wy. Wstyd mi za was.
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2012-03-19, 0:20
dawid131 napisał/a:

Co się dzieje na bliskim wschodzie - Palestyna i Izrael



Kpisz czy o drogę pytasz?
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-03-19, 0:32 1
bingo100 napisał/a:

I nagle po wojnie, po holokauście jeb! powstało żydowskie państwo, które zepchnęło tubylców do małej dziury, w której gęstość zaludnienia przekracza wszelkie normy. Co to kurwa jest? Jakby Ci ktoś pierdolnął cygańskie państwo w środku Polski i po kilkudziesięciu latach przy poklasku i dofinansowaniu połowy świata nagle zmniejszyliby nasz kraj do rozmiarów województwa to byś nie starał się ich zniszczyć?



O kurwa ale dojebałeś do pieca z tymi tubylcami. Poczytaj o ludach semickich, o Hebrajczykach, Aramejczykach, Fenicjanach i Arabach. Zresztą te tereny- na przestrzeni ostatnich 2 tysięcy lat- były zamieszkiwane przez większość najbardziej wpływowych grup ludności. Jedynie chińczyków tam jeszcze nie było. Co nie zmienia faktu, że pierwsi tam byli Hebrajczycy i Fenicjanie.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-03-19, 0:53
cdata - piszesz, że Żydzi nie są zagrożeniem dla świata? Na pewno nie w takim sensie jak akbary - ale jednak chyba nie z darma racji pozbywano się ich wszędzie. Nie chce mi się szukać dokładnych dat, ale w XIII wieku wypędzono ich z Anglii, XIVw. z Francji, w XVw. z Hiszpanii, Portugalii, Rosji i Sycylii, a w XVIIw. również ze Szwecji. Nie przesadzaj też z tym, że się tak asymilują i są przeźroczyści dla rdzennego społeczeństwa - też budują swoje Synagogi i tworzą gminy żydowskie. A naszą (i ogólnie innych) kulturę i styl życia mają głęboko w dupie. Tylko ich cel jest trochę inny - oni nie chcą zabijać niewiernych, lecz czynić ich sobie poddanymi. Goje mają dla nich pracować w pocie czoła, przynosić im zyski (i czy obecnie tak nie jest?).
Nikt nie pisze, że Muzułmanie nie są zagrożeniem, jednak pod jednym względem są lepsi od Żydów - to prostacy nie kryjący swoich intencji, zamiarów i wiadmo czego się po nich spodziewać. Nie są tak przebiegli, a to że pozwala im się na robienie syfu w Europie, to tylko zasługa naszej modnej, europejskiej tolerancji. Więc niejako mamy to na własne życzenie. Swoją drogą nie interesowali się tak mocno podbojem świata, dopóki USA na spółkę z innymi państwami nie zaczęło u nich wprowadzać "pokoju i demokracji". Dopiero jak im nadepnięto na odcisk, to poczuli zew świętej wojny. W sumie to trudno się im dziwić, że się wkurwili.
Za to synowie Izraela nie działają w tak jawny, nachalny sposób. Trzeba przyznać, że to bardzo inteligentny naród, który potrafi działać w sposób długofalowy, a ich intencje często widać dopiero po jakimś czasie. Na dodatek posiadają niebywałą determinację w działaniu.
Poza tym, niektórzy chyba zapomnieli jaką rolę w historii naszego kraju odegrali Żydzi. Polska dała tym uciekinierom chleb i dach nad głową i w podzięce za to, ładnie się nam odwdzięczyli. Oni się cieszyli z rozbiorów i upadku Państwa Polskiego, współpracowali z zaborcami. To Żydzi radośnie witali we wrzesniu 1939r. bolszewików. Na Kresach Wschodnich uzbrojeni Żydzi mordowali naszych żołnierzy i oficerów. Później dopomogli NKWD w wywozie około 400 tys. Polaków na Sybir (kobiety, dzieci, starców - bez żadnej taryfy ulgowej). Sporzadzali listy Polaków do zesłania, konwojowali aresztowanych zesłańców. Po wojnie też nam się nieźle przysłużyli, działając w służbach bezpieczeństwa (głównie na kierowniczych stanowiskach)... To tak z grubsza - do rany przyłóż, prawda? A co złego zrobili nam w tym czasie groźni Muzułanie? Dobra, miałem jeszcze napisać parę rzeczy, ale już mi się nie chce.
Na koniec zamieszczam tylko przykład przyjaznego nastawienia Żydów, w tym przypadku ich policji:
Zgłoś
Avatar
cdata 2012-03-19, 9:38 1
stery_srh napisał/a:

cdata - piszesz, że Żydzi nie są zagrożeniem dla świata? Na pewno nie w takim sensie jak akbary - ale jednak chyba nie z darma racji pozbywano się ich wszędzie. Nie chce mi się szukać dokładnych dat, ale w XIII wieku wypędzono ich z Anglii, XIVw. z Francji, w XVw. z Hiszpanii, Portugalii, Rosji i Sycylii, a w XVIIw. również ze Szwecji. Nie przesadzaj też z tym, że się tak asymilują i są przeźroczyści dla rdzennego społeczeństwa - też budują swoje Synagogi i tworzą gminy żydowskie. A naszą (i ogólnie innych) kulturę i styl życia mają głęboko w dupie. Tylko ich cel jest trochę inny - oni nie chcą zabijać niewiernych, lecz czynić ich sobie poddanymi. Goje mają dla nich pracować w pocie czoła, przynosić im zyski (i czy obecnie tak nie jest?).
Nikt nie pisze, że Muzułmanie nie są zagrożeniem, jednak pod jednym względem są lepsi od Żydów - to prostacy nie kryjący swoich intencji, zamiarów i wiadmo czego się po nich spodziewać. Nie są tak przebiegli, a to że pozwala im się na robienie syfu w Europie, to tylko zasługa naszej modnej, europejskiej tolerancji. Więc niejako mamy to na własne życzenie. Swoją drogą nie interesowali się tak mocno podbojem świata, dopóki USA na spółkę z innymi państwami nie zaczęło u nich wprowadzać "pokoju i demokracji". Dopiero jak im nadepnięto na odcisk, to poczuli zew świętej wojny. W sumie to trudno się im dziwić, że się wkurwili.
Za to synowie Izraela nie działają w tak jawny, nachalny sposób. Trzeba przyznać, że to bardzo inteligentny naród, który potrafi działać w sposób długofalowy, a ich intencje często widać dopiero po jakimś czasie. Na dodatek posiadają niebywałą determinację w działaniu.
Poza tym, niektórzy chyba zapomnieli jaką rolę w historii naszego kraju odegrali Żydzi. Polska dała tym uciekinierom chleb i dach nad głową i w podzięce za to, ładnie się nam odwdzięczyli. Oni się cieszyli z rozbiorów i upadku Państwa Polskiego, współpracowali z zaborcami. To Żydzi radośnie witali we wrzesniu 1939r. bolszewików. Na Kresach Wschodnich uzbrojeni Żydzi mordowali naszych żołnierzy i oficerów. Później dopomogli NKWD w wywozie około 400 tys. Polaków na Sybir (kobiety, dzieci, starców - bez żadnej taryfy ulgowej). Sporzadzali listy Polaków do zesłania, konwojowali aresztowanych zesłańców. Po wojnie też nam się nieźle przysłużyli, działając w służbach bezpieczeństwa (głównie na kierowniczych stanowiskach)... To tak z grubsza - do rany przyłóż, prawda? A co złego zrobili nam w tym czasie groźni Muzułanie? Dobra, miałem jeszcze napisać parę rzeczy, ale już mi się nie chce.
Na koniec zamieszczam tylko przykład przyjaznego nastawienia Żydów, w tym przypadku ich policji:



Fakty które opisujesz jak najbardziej miały miejsce ale patrzenie i komentowanie tylko przez ich pryzmat jest wypaczeniem jak nie manipulacja. Patrząc tylko na XX wiek Polacy byli zarówno ofiarami jak i oprawcami. My sami w zeszłym stuleciu mordowaliśmy Niemców,Rosjan, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów, Czechów, Słowaków, Francuzów, Anglików, Hiszpanów itd. Mieliśmy swoje oddziały w armii rzeszy które pacyfikowały wiele krajów zajętych przez Hitlera. Mieliśmy nawet polskich talibów podczas wojny ZSRR z Afganistanem. Na naszych kresach wschodnich przed 2 wojna światowa też prześladowaliśmy Ukraińców, Białorusinów, i potomków Tatarskich. Tego w szkole się nie dowiesz bo nie wypada o tym uczyć, ale kilka książek zmienia perspektywę.Czyli powinniśmy nienawidzić połowy Europy a oni nas. Historia to historia, nie możemy naszych relacji definiować tylko nią. Żyjemy w świecie który przez ostatnie 50 lat zmienił się jak cholera i trzeba na nowo poukładać wiele państwowych relacji.
Oczywiście że żydzi budują swoje społeczności w obcych krajach, tak samo jak każda inna nacja .Zgodnie z twoim rozumowaniem powinniśmy wtedy nienawidzić Chińczyków (przecież robią wszędzie małe china town), Włochów bo robia swoje "Małe Włochy" itd itp a także polaków bo przecież mamy Green Point w Chicago z Polskimi sklepami, kościołami itd. Asymilacja polega na zaakceptowaniu praw i obowiązków obywatela danego kraju a także uczestniczenia w życiu miasta/kraju. To co opisujesz jest jak najbardziej zachowaniem normalnym dla chcących zachować swoja tożsamość religijna i kulturowa .
A co do pracy dla Żydów lub w Żydowskich firmach... Sam pracuje w firmie Francuskiej,mam się czuć urażony? Nie chcesz pracować w firmie której właścicielem jest Żyd? zmień prace - mamy demokracje - możesz pracować gdzie chcesz... chcesz żeby inni pracowali na ciebie - nie ma sprawy - 2h i masz założona firmę.
A co do załączonego filmiku, przykładowo: jakby Niemcy ostrzeliwali z rakiet terytorium polski, codziennie budził by mnie alarm przeciw lotniczy to zapewne sam bym jadąc przez terytorium Niemiec zostawiał takie niespodzianki. Oczywiście to co pokazuje filmik jest naganne z punktu widzenia moralnego, etycznego itd ale to jest po prostu normalne.....
Palestyńczycy i Żydzie tyle już sobie bólu i cierpień sprawili że wątpię żeby dało się kiedykolwiek tam sytuacje ustabilizować.

I oczywiście muszę Tobie podziękować - jesteś jedyny który podjął merytoryczna dyskusję a nie tylko wyzwiska i epitety godnie inteligencji niedorozwiniętego pierwotniaka.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-03-19, 10:34
dawid131 napisał/a:

Co się dzieje na bliskim wschodzie - Palestyna i Izrael

Typowa zabajona papka dla gimbusów

Zgłoś
Avatar
Turek28 2012-03-19, 13:20
Wypierdolić atomówkę i zajebać brudasów, proste.
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-03-19, 15:39
dla żydów nie ma miejsca na tym świecie,
Zgłoś