18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lolcat 2017-12-28, 10:34 14
Mogliby nakrecic serial cos w stylu "szpital" tylko na izbie wytrzezwien
Już slysze w glowie tego lektora"Na warszawska izbe wytrzezwien trafia 52 letni Pan Wieslaw"
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-12-28, 11:45 5
Velture napisał/a:

Bo pić to trza umić.



Ja umim, pan umisz, a taki Paździoch... Taki Paździoch to nie umi.
Zgłoś
Avatar
kuba2342 2017-12-28, 12:42 2
Makrą przyjechał z misją dyplomatyczną i chciał z Donkiem pogadać
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-12-28, 13:33
a alkohol dalej legalny...
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2017-12-28, 14:11
Jest legalny od zawsze, za wyjątkiem jakichś tam epizodów prohibicji, więc skąd to zdziwienie?
Kasę państwo na tym trzepie niezłą, a ludziom nie szkodzi w znacznym stopniu. Wszyscy zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-12-28, 14:50
@up

szkodzi na zdrowie, w przeciwienstwie do innych uzywek pochodzenia naturalnego ktore sa nielegalne
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2017-12-28, 15:36 2
Takie łyse kurwy jak te z 5:00 powinni iść od razu do utylizacji. Potrafią tylko rozpierdalać wszystko dookoła i awanturować się.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-28, 15:45
lolcat napisał/a:

Mogliby nakrecic serial cos w stylu "szpital" tylko na izbie wytrzezwien
Już slysze w glowie tego lektora"Na warszawska izbe wytrzezwien trafia 52 letni Pan Wieslaw"


Wiesz, patrząc na dotychczasowy dorobek serialowy Polsatu, jest to tylko kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-12-28, 17:07 5


Przyznać się czyj to dziadek/ojciec.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-12-28, 17:15 3
jak ktoś ma agresor po wódzie i mimo wszystko pije ile wlezie to nawet mi takich nie szkoda jak ich potem pałują albo zbierają baty od ludzi.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-12-28, 17:23
krubs1 napisał/a:

Wstyd przyznać, ale nigdy nie byłem.



Nie jesteś prawdziwym Polakiem.
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2017-12-28, 17:46 2
Z doświadczenia zawodowego napiszę tak:
Niektórzy na izbie wytrzeźwień wręcz mieszkają i są tam codziennie lub dwa razy dziennie nawet. Są tacy, którzy specjalnie kładą się na ulicy, po czym oznajmiaja wesoło, że uchlali sie F-16 i chcą na izbe do domku. Inna opcja, wejdzie taki na komendę, poprosi o podwiezienie na izbę, jak nie dostanie tego co chce, to idzie sie położyć na środku ulicy, no i nie trudno sie domyślic, że wtedy już gnidę trzeba zawieźć, bo ludzie dzwonią... Mistrzostwem świata jest też fakt, że do takich trzeba wzywać pogotowie, które tylko klnie i wyzywa, że w 90% jeździ do takich mend i za każdym razem karetka do odkażenia i odrobaczenia.

PS. Nie umiesz chlać i zachowywać się kulturalnie, tj. nawet jak jesteś napruty to iść chwiejnie ale po chodniku sobie do domu to zasługujesz na wpierdol i izbę.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2017-12-28, 20:44 1
Od 5:06 koleś wybija zajebisty bit na drzwiach, szacun.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-12-29, 3:05
tak by wyglądał hotel w którym było by spotkanie Sadoli
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-29, 4:33
Cytat:

szkodzi na zdrowie, w przeciwienstwie do innych uzywek pochodzenia naturalnego ktore sa nielegalne


Potrafisz mi wymienić jakąkolwiek NIELEGALNĄ używkę pochodzenia naturalnego, która nie szkodzi na zdrowie, poza marihuaną?
Pewnie chodzi ci o salvię bo zakładam, że nie jesteś jednym z tych kretynów który uważa, że kokaina jest naturalna.

Jeszcze jakieś NIESZKODLIWE, NATURALNE i NIELEGALNE używki możesz mi wymienić poza trawą i szałwią wieszczą?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie