18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
Saia 2009-01-26, 23:51 1
filmik mi jakoś nie przypadł do gustu :S

palestyna podczas trwania pokoju cały czas strzelała rakietami w izrael , gdy pakt pokojowy się skończył , izraelczycy powiedzieli ze już dość i ich naszli (powód mieli) a teraz znowu jest nagonka jacy to niedobrzy są żydzi...

co do filmiku , hmm , nie wiem czy z takiej odległości można dostrzec żołnierza zabijajacego kogoś , chyba raczej wybuchy oglądali.

sorry że pluję krwią ale nie lubię tego jak się traktuje izrael..
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-01-27, 0:20 1
No coż prawda leży, jak to zwykle bywa, gdzieś pośrodku.

Izrael ma protekcję USA, bez tego byłby zmieciony z powierzchni Ziemi już dawno. Z drugiej strony nienawiść arabskich państw ościennych do Izraela zmusza go do obrony i powoduje chęć odwetu, a stąd już blisko do rzezi.

To jest konflikt religijny, historyczny i kulturowy podsycany przez media i naprawdę nikomu nie zależy na tym by się skończył. To co my wiemy o tym konflikcie to zwykła propaganda. Izrael ma dużo większy potencjał w broni i zapewne o wiele więcej na sumieniu niż te arabskie państewka które walczą z niewiernymi dla Allaha.
Zgłoś
Avatar
kmieciu2000 2011-01-16, 11:30
madufo, Witam, może ktoś przesłać ten film na email? albo podać linka gdzie można go sciągnąć? bardzo mi na nim zależy
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-03-13, 19:53
normalka. to tylko żydzi
Zgłoś
Avatar
idiotttossadaf 2013-07-26, 1:04 1
Saia napisał/a:

filmik mi jakoś nie przypadł do gustu :S

palestyna podczas trwania pokoju cały czas strzelała rakietami w izrael , gdy pakt pokojowy się skończył , izraelczycy powiedzieli ze już dość i ich naszli (powód mieli) a teraz znowu jest nagonka jacy to niedobrzy są żydzi...

co do filmiku , hmm , nie wiem czy z takiej odległości można dostrzec żołnierza zabijajacego kogoś , chyba raczej wybuchy oglądali.

sorry że pluję krwią ale nie lubię tego jak się traktuje izrael..



tu kolegę chyba seryjnie pojebało , być polakiem i popierać działania syjonistycznych szumowin !!!
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-26, 2:04
Garstka pojebów bije się naszymi rękami. Kiedy to zakończymy...?
Zgłoś