18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Izraelscy „żołnierze” świętują postrzelenie 18′latka
S................n • 2014-08-16, 18:48
Kanadyjski wolontariusz, Vern, który był świadkiem strzału „żołnierzy”, rzekł: „po tym jak żołnierze opuścili dach, poszedłem do konfrontacji z nimi pytając czemu otworzyli ogień. Jeden z nich powiedział, że jest tym który strzelił i że jest dumny z tego co zrobił. Następnie zapytał mnie czy zrobię mu zdjęcie.”
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-08-17, 13:53 2
gordonviet, bo to tepa polaczkowata nienawisc do Zydow i Izraela. Palestynski terrorysta sie wysadzi w autobusie - norma, nikt nic nie mowi. Izraelski zolnierz wykreci reke awanturujacemu sie brudasowi czy tam pierdolnie go kolba od karabinu (a powinien zastrzelic) to wielkie zlo. Bo przemoc, przemoc wobec biednych Palestynczykow ich razi, takie maja miekkie serduszka. A sami krzycza, ze Zydzi do gazu. Jebany ciemnogrod i hipokryzja, jak mnie to wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Yoka_Brotherrr 2014-08-17, 17:51
co tam kangur u góry spierdalał ?
Zgłoś
Avatar
Incognitus 2014-08-17, 20:26
Mi się wydaje, czy ten żołnierz kangura, kurwa, trafił?
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-08-17, 21:03
Ja pierdole postrzelił dzieciaka w noge i wielkie halo. Jak by mu przyjebał w łeb to zaraz by było że strzelają do nie winnych . Co się nie zrobi to źle ale kurwa jak kamieniami kilogramowymi nawet dostajesz to już się nie jest takim wesołkiem .
Zgłoś
Avatar
grrronek 2014-08-17, 21:09 3
aż tyle pejsów na sadisticu?
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-08-17, 21:12 2
CYCONAUTA napisał/a:

1. na celonwniku wbrew pozorom nie widac ile cel ma lat
2. to jest wojna, nie ma w tym nic nadzwyczjanego
3. co on robil na dachu? jakbym codzinnie widzial naloty i ostrzal to bym sie nie wystawial
4. dlaczego zolniez ma nie byc dumny z tego ze trafil? to jest kurwa jego zawod. ma rozkaz zeby walic do wszystkich ktorzy pojawia sie na dachu i go wykonuje.
5. jak sie ten kanadyjczyk nie godzi na takie cos i tak bardzo lubi konfrontacje to niech stanie po stronie palestyny
6. jak wiemy za wszystkim stoja zydzi(cos w tym jest) a to czyni ich nietykalnymi wobec opini swiata
skonczylem dziekuje


żołnież
żołnież
żołnież
żołnież
żołnież
żołnież
żołnież
żołnież
Może nie być z tego dumny bo jest żydem. kocham ich tak samo jak oni nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
hardpagan 2014-08-17, 22:36
CYCONAUTA napisał/a:

1. na celonwniku wbrew pozorom nie widac ile cel ma lat
2. to jest wojna, nie ma w tym nic nadzwyczjanego
3. co on robil na dachu? jakbym codzinnie widzial naloty i ostrzal to bym sie nie wystawial
4. dlaczego zolniez ma nie byc dumny z tego ze trafil? to jest kurwa jego zawod. ma rozkaz zeby walic do wszystkich ktorzy pojawia sie na dachu i go wykonuje.
5. jak sie ten kanadyjczyk nie godzi na takie cos i tak bardzo lubi konfrontacje to niech stanie po stronie palestyny
6. jak wiemy za wszystkim stoja zydzi(cos w tym jest) a to czyni ich nietykalnymi wobec opini swiata
skonczylem dziekuje


Pieprzysz głupoty kolego, prawda jest taka, że armia izraela nie ma żądnych skrupułów. Co to za życie dzieciaków w kraju ogarniętym wojną? nikt przy zdrowych zmysłach nie wysiedzi długo w schronie (o ile taki istnieje) każdy chce żyć w miare normalnie. Ja nie dopatrzyłem się broni u tych na dachu wiec wychodze z założenia że to CYWILE
Zgłoś
Avatar
b................2 2014-08-18, 21:29
Chuj mi w dupę ale jak dla mnie każdy kto strzela do bezbronnego jest totalną pizdą i zasługuje na nagrodę w postaci 30g w potylicę.
Ciekawi mnie jak ci sami "żołnierze" reagowali by w sytuacji wysokiego ryzyka... założę się że płaczem i wołaniem mamy.
Życie pokazuje, że nawet dzieci w Afryce potrafią pociągać za spust. Do walki (lufa w lufę) potrzeba prawdziwych twardzieli.
P.S.
Nie pochwalam wojny i zabijania w imię żadnej idei ponieważ walczą zawsze ludzie prości i często głupi, a korzystają zawsze tzw. "elity".
Nie umieraj za interesy innych!
Zgłoś