18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Izraelscy „żołnierze” świętują postrzelenie 18′latka
S................n • 2014-08-16, 18:48
Kanadyjski wolontariusz, Vern, który był świadkiem strzału „żołnierzy”, rzekł: „po tym jak żołnierze opuścili dach, poszedłem do konfrontacji z nimi pytając czemu otworzyli ogień. Jeden z nich powiedział, że jest tym który strzelił i że jest dumny z tego co zrobił. Następnie zapytał mnie czy zrobię mu zdjęcie.”
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-08-16, 18:52 31
a niech sie tluka, i zydki z ciapatymi i ruscy z ukraincami, byle sie nie wtracac, starczy popatrzec...
Zgłoś
Avatar
Klamson 2014-08-16, 18:54 6
W sumie, silny wiatr, dość znaczna odległość, mały cel... też bym był zadowolony
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-08-16, 18:57 83
1. na celonwniku wbrew pozorom nie widac ile cel ma lat
2. to jest wojna, nie ma w tym nic nadzwyczjanego
3. co on robil na dachu? jakbym codzinnie widzial naloty i ostrzal to bym sie nie wystawial
4. dlaczego zolniez ma nie byc dumny z tego ze trafil? to jest kurwa jego zawod. ma rozkaz zeby walic do wszystkich ktorzy pojawia sie na dachu i go wykonuje.
5. jak sie ten kanadyjczyk nie godzi na takie cos i tak bardzo lubi konfrontacje to niech stanie po stronie palestyny
6. jak wiemy za wszystkim stoja zydzi(cos w tym jest) a to czyni ich nietykalnymi wobec opini swiata
skonczylem dziekuje
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-08-16, 18:59 1
Znałem jakiś czas gościa co był na wojnie ( a raczej zdarzyło mi się dwa razy z nim gadać), to jak schodziło na temat wyjazdu na wojnę, to gadał że chętnie by wyjechał zabić sobie kogoś. Trochę pojebane ale oddaje poziom ludzi idących do wojska aby iść walczyć "o demokrację"
Zgłoś
Avatar
Radbug 2014-08-16, 19:52 4
Na chuja małe ciapaki czymś z dachu rzucały? Może kamienie a może równie dobrze koktaile mołotowa w czołgi?

BTW. Piękny strzał prosto w zad i już szybciutko ciapak uciekał jak kulawy pies z ta różnica,że kulawego psa byłoby mi żal.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-08-16, 19:54
przynajmniej jedna rzecz za którą mogę żydków pochwalić, strzelają do piaskowych czarnuchów, ale niestety niecelnie :c
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-08-17, 0:20 7
Ten palestynski 18-latek zamordowalby ciebie, twojego ojca i twoja matke (wczesniej by ja zgwalcil) tylko dlatego, ze jestescie bialymi Europejczykami...

Cyconauta dobrze gada.
Zgłoś
Avatar
Hillsenn 2014-08-17, 11:03
Kto tam jest, kurwa, w końcu tym złym, a kto tym dobrym poszkodowanym?
Zgłoś
Avatar
Fedek 2014-08-17, 11:12
Czy autorze tematu myślisz, że jak żołnierz trafi w cel to kurwa płacze i zmawia pacierz? Co ma robić?! Jasne, że się kurwa cieszy!
Zgłoś
Avatar
q800 2014-08-17, 11:17 1
Kanadyjczyk... kolejny pizduś wyrwany z cieplarnianych warunków wielce zdziwiony tym jak działa realny świat. Chuj, też wyrosłem w cieplarnianych warunkach, ale przynajmniej mam świadomość, że to nie norma, a raczej przywilej dotyczący jakiegoś procenta ludzkości.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-08-17, 11:34 2
A Palestyna to kurwa święta. Żidi ich napadli i wielki płacz z lamentem. A te kilka rakiet, czy dzieciaków wracających ze szkoły z mózgami rozbryzganymi na ścianie toto się samo zrobiło. Lapsus taki.

Chuj ci w dupę palestyno.
Zgłoś
Avatar
Marsto 2014-08-17, 12:17
kamperskie kurwy
Zgłoś
Avatar
Kryszti666 2014-08-17, 12:20
Jak można stawać po stronie ciapaków w tym konflikcie? A niech ich wybiją wszystkich, sami sobie winni.
Zgłoś
Avatar
L................o 2014-08-17, 13:08 2
Kryszti666 napisał/a:

Jak można stawać po stronie ciapaków w tym konflikcie? A niech ich wybiją wszystkich, sami sobie winni.



Z drugiej strony, jak można stawać po stronie żydów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie